مرجع خبری پرسپولیس : امیدهای پرسپولیس روز گذشته در پایان تعطیلات یک ماهه رقابت های قهرمانی باشگاه های تهران با پیروزی پر گل برابر راه آهن شروع پر فروغی داشتند.
شاگردان منوچهر عبدا... نژاد در این بازی در حالی به پیروزی رسیدند که راه آهنی ها برای تقویت روحی، روانی تیم امید خود با تمام قوا در ورزشگاه حاضر شده بودند.

در این بازی علی دایی پیشکسوت پرسپولیس و سرمربی راه آهن همراه با جمعی از مالکان، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه راه آهن در ورزشگاه حاضر شدند. این حضور به حدی چشم گیر بود که ادامه بازی را برای لحظاتی دچار وقفه کرد اما امیدهای پرسپولیس که شرایط را اینگونه می دیدند با حفظ روحیه خود، روند بازی را تغییر دادند.

در حالی که راه آهن نیمه اول این بازی را به سود خود پایان داده بود، سرخپوشان امید پس از صحبت های کادر فنی در بین دو نیمه، با شروع نیمه دوم طوفان به پا کردند و در نهایت با چهار گل خیره کننده دانیال جواهری و تک گل قاسم گرامی به پیروزی پنج بر دو دست پیدا کردند. ضمن اینکه مدافعان و هافبک های پرسپولیس در این نیمه عملکرد بی نقصی را به نمایش گذاشتند.

منوچهر عبدا... نژاد در ارتباط با این بازی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: پیش از این عنوان کرده بودم درباره تیم قضاوت زود هنگامی شده است. این بازی پاسخی به حمایت باشگاه بود. البته به طور کلی برنامه باشگاه پرسپولیس در رده امید، بازیکن سازی برای تیم اصلی در سال های آینده است.

سرمربی امید پرسپولیس افزود: برای این بازی باید از محمد رویانیان، سعید شیرینی و مانوئل ژوزه تشکر ویژه ای داشته باشم که اجازه دادند بازیکنان ما در این بازی حاضر باشند. بخشی از توان تیم امید در اختیار تیم اصلی قرار دارد. برای این بازی، کنعانی، داستانی، اسماعیل زاده، احمدزاده و قدمی را در اختیار ما قرار دادند که البته داستانی و اسماعیل زاده به علت مصدومیت و کنعانی به دلیل پیگیری کارهای گذرنامه برای بازی حاضر نبودند اما قدمی و احمدزاده نقش بسزایی را ایفا کردند. بدون تردید امیدهای پرسپولیس در صورت در اختیار داشتن این نفرات از تیم های قدرتمند این مسابقات خواهند بود.