محمد رویانیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در 5 هفته گذشته بازیکنان ما از لحاظ روحی - روانی کمی دچار مشکل شده بودند اما در دربی خوب ظاهر شدند و بازی تقریبا قابل قبولی به نمایش گذاشتند. این در شرایطی است که به بازیکنان ما لقبهای مختلفی دادند و این موضوع کمی تمرکز آنها را به هم ریخت.


وی در خصوص عملکرد ژوزه گفت: ژوزه تحت فشار کارش را آغاز کرد و این اتفاق از همان بازی اول افتاد اما در حال حاضر شناخت بیشتری از تیم پیدا کرده و ما هم از ایشان حمایت میکنیم. روز گذشته دیدید که بهتر از قبل بودیم و اگر قدر موقعیتهای خود را میدانستیم استقلال را با اختلاف 2 یا 3 گل میبردیم.


رویانیان خاطرنشان کرد: این بازی نوید بخش روزهای خوب پرسپولیس در آینده بود. امیدوارم تیم با یکدلی و کنار زدن حواشی و افرادی که دوست ندارند پرسپولیس موفق شوند در هفتههای آینده به نتایج دلخواه برسد. همچنین امیدوارم هواداران، باهوش باشند و اجازه ندهند برخی به تیم ضربه بزنند.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات حاشیهای این دیدار گفت: اتفاقات حاشیهای که در دربی افتاد به ضرر تیم ما تمام شد در حالی که فکر میکنم افرادی که دست به این کار زدند استقلالی و پرسپولیسی نبودند. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.


رویانیان در پایان گفت: اینکه میگویند قرار است ژوزه اخراج شود شایعه است. باید کمک کنیم با وجود برخی کارهای تحریک آمیز پرسپولیس به نتایج خوب برسد. برخی دنبال حاشیه سازی هستند و نباید به آنها اجازه دهیم در پرسپولیس رخنه کنند.