مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جلسه با بازیكنان گفت: ما به شما ایمان داریم و شما هم اگر خودتان را باور كنید، هیچ تیمی جلودارتان نخواهد بود.

به گزارش ایرنا و به نقل از تارنمای رسمی باشگاه پرسپولیس؛ محمد رویانیان در پایان تمرین امروز در مجموعه ورزشی درفشی فر با حضور در جمع سرخپوشان با آنها دیدار و گفتگو كرد.

مدیر عامل پرسپولیس در این دیدار خطاب به سرخپوشان گفت: كاری به بودن و نبودن خودم ندارم. به خودم فكر نمی كنم. به خدا و به شرافتم قسم می خورم كه همه شما را دوست دارم. همه شما را قبول دارم و از شما حمایت می كنم. من با شما قراداد امضاء كردم و باید به خودتان و تیم عزت بدهید. كسی این را از شما می خواهد كه استخوان های پایش از آهن است.

مدیر عامل پرسپولیس در صحبت هایش با سرخپوشان تصریح كرد: من یك كار بزرگ از شما می خواهم كه سخت نیست اما به شما بزرگی می دهد. از شما می خواهم كه خود را باور داشته باشید. می خواهم اسم و شخصیت بزرگ و بزرگواریتان را باور كنید. من به این ها ایمان آوردم و با همین ایمان شما را انتخاب كردم. شما هم باید به خود ایمان داشته باشید و به ایمان و عشق من و هواداران احترام بگذارید.

رویانیان در ادامه خاطر نشان كرد: این خواسته كوچكی است كه می خواهم قدر و قیمت خود را بدانید. مثلا محمد نوری از بهترین هافبك های آسیا است. این را در جمع شما از ته دلم می گویم. تك تك شما در جایگاه خودتان از بهترین ها هستید. نباید ارزش و قیمت شما بشكند. تك تك شما باید مراقب قدر و منزلت خودتان باشید و این فقط با آنچه در زمین تمرین و مسابقه انجام می دهید، میسر می شود. شما را قسم می دهم كه نه به خاطر دفاع از من بلكه برای خودتان و دفاع از جایگاهی كه دارید تمام تلاش خودتان را بكنید.

وی ادامه داد: ممكن است در یك بازی چند نفر از بچه ها روی فرم نباشند و خوب عمل نكنند. در آن روز باید سایر بازیكنان با تلاش بیشتر جبران كنند و اجازه ندهند ضعف سایر نفرات به چشم بیاید. شما اگر اینگونه باشید، همه تیم ها برابر پرسپولیس كم می آورند. به شرافتم قسم جمعه شب در بازی دربی آنچه مرا خوشحال كرد، عزم و اراده ای بود كه در شما دیدم. آنچه به من آرامش داد این بود كه بزرگی و برتری خود را بر استقلال تحمیل كردید و آن را به رخ همه كشیدید. من واقعا از این مساله لذت بردم.

مدیر عامل پرسپولیس با اشاره به عهدنامه قهرمانی گفت: همه ما شما را باور داریم. توقع هواداران به خاطر همین باور است. حالا اگر فكر می كنید از سایر تیم ها كوچكتر هستید پشت این عهدنامه را امضاء كنید اما اگر خودتان را باور دارید و فقط قهرمانی را می خواهید روی عهدنامه را امضاء و برای رسیدن به آن مبارزه كنید.

رویانیان در پایان صحبت هایش تصریح كرد: حالا اگر فكر می كنید قدر و قیمت خود را می دانید، لیاقت قهرمانی را دارید و می خواهید همه با هم به آن برسید برای خودتان دست بزنید و عزم تان را جزم كنید.