جملات کوتاه طنز7شهریور
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: جملات کوتاه طنز7شهریور

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    و خدایی که در این نزدیکی ست...
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,517 بار در 2,242 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک

جملات کوتاه طنز7شهریور

همیشه یادت باشه ، اگه گدا دیدیهیچوقت تو دلت نگو راست میگه یا دروغ…بدم یا ندم…آدم خوبیه یا بدیهچشماتو ببند و کمکش کن تا وقتی رفتی گدایی پیش خداخدام تو دلش این سوالا رو از خودش نپرسهچشماشو ببنده و بهت بده
    .
    .
    عزیزمعلاوه براینکه جات خالی نیستسر اینکه کی جات بیاد دعواست )

رفیق : این همسرته ؟پسر : نهرفیق : پس کیه ؟پسر : زندگیمه !

اگر دنیــــــا برعکسبود آدما عاشق نمی شدندعاشقا آدم می شدند

به منشیشرکتمون میگم برو تو پروگرام فایلمیگه کامپیوترو روشن کنم ؟ گفتم نه , چند تا سوراخ پشت کیس گذاشتناز اونجا سعی کن به حول و قوه الهی وارد بشی )

استاد فیزیک ۲ ما یه استاد جا افتاده و تقریبا مسنی بود…به ندرت شوخی میکرد ولی همه دوسش داشتن.یه بار سرکلاس وسط درسش یه چیزی رو استباه گفت بنده خدا…تا آخرای کلاس یه پسر بی مزه هی داشت نچ نچ میکرد می رفت رو مخ همه…این شد که استادموجه ما یهو برگشت با خونسردی تمام گفت:کیه داره باباشو صدا میکنه؟؟؟ )

یه سوالی هست مدت هاست ذهن ِ منو مشغول کرده ..من میخوام ببینم اونی که داشت زبان فارسی رو اختراع میکرداون روز اول …چی شد که تصمیم گرفت قورباغه ق اولش«ق» باشه غ دومش«غ» ؟

خدایا این همه چاله انداختی توی زندگی ماخب یه دونشو مینداختیرو لوپمون !

دماغتون رو بگیرید و سعی کنید برای ۵ ثانیه بگید «ممممممممم»بعله یه همچین کارایی بلدم من !.

بخاطر میخی نعلی افتاد.بخاطر نعلی اسبی افتادبخاطر اسبی سواری افتاد.بخاطر سواری جنگی شکست خوردبخاطر شکستی مملکتی نابود شدو همه اینها بخاطر کسی بود که میخ را خوب نکوبیده بود…!!!.

تو کز محنت دیگران بی غمیلذت زندگی رو تو داری میبری واقعا

اگه یه موقعی تو یه موقعیتی گیر کردین که یکی می خواست بکشتتون زودی بگین :>بکش ! بکش راحتم کن معطل چی هسسی؟ د یالا لعنتی !تو همه فیلما امتحان خودشو پس داده.البته در مورد سیلی پدر کاملا بی نتیجه بوده !

معلوم نیست این درس عبرت چند واحده لامصب!تموم نمیشه…

اگه کسیبهت گفت دوستت دارمآروم بغلش کن ، نازش کن ، سرشو بذار روی شونت و یواش در گوشش بگو :اونجایی که تو درس میخوندی ما مدیر مدرسه بودیم !

نصف عمرم در انتظار پر شدن تاکسی گذشت !

نفرین نمیکنم …خدا ازت بگذره …بعدم دنده عقب بیاد از روت رد شه قشنگ له شی!!!!

یه تاکسی شخصی اومد مسافر بزنه بد تاکسی خطیه نزاشتاومد بزور یارو رو برد تو ماشین خودش بد یه کم جلوتر تصادف کرد |:کلـــــــیداســــــــرار =))))

همه حرووف الفبای انگلیسی رو اینطوری یاد گرفتن یا فقط من اینطوری ام؟A B C D E F G H I J K elemeno P Q R S T U V W X Y Z

تو خارج حتی گداهاشونم خارجی حرف میزنن ….. ما کجائیم و اونا کجا…. :دی

مامان و بابام نشسته بودن داشتن چایی میخوردن،به مامانم گفتم :خوب حال میکنیدا پسر به این ماهی داریدچند لحظه سکوت کردن و بهم خیره شدنبابام یه آخی کشید و با افسوس به مامانم گفت : چاییتو بخور….من .

از وختی بابام LCD خریدهیکی از معضلات زندگی مامانم اینه که چطوری گلدون و روش جا بده .

ﻣﯿﮕﻦ ﺗﻮ ﺑﻬﺸﺖ ﺗﺨﻢ ﻣﺮﻏﻬﺎﺗﺎ ﺁﺩﻡ ﻣﺠﺮﺩﯾﺎ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮ ﻣﯿﺒﯿﻨﻦﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﻣﯿﭙﺮﻥ ﺗﻮ ﻣﺎﻫﯿﺘﺎﺑﻪ !

یــه وقتایـــی یــه کسایـی رو تـــــو زندگیــمـون راه میدیمکه نــنــه بـابـاشون تــــو خــونـــه بـــه زور راشـــون میــــدادن….

اون گوشه از قلبم که مال هیچکس نیست:بیست تومن پیش ، ماهیانه چهارصد و پنجاه هزار تومن اجاره

آقای محترم….به عشقت از سر مهربونی نگو توله سگ…!خانم محترم..به عشقت از سر مهربونی نگو کره خر…!هم توله سگ یه روز بزرگ میشه پاچه میگیره….!هم کره خر بالاخره یه روز خر میشه جفتک میندازه…!).

یادتونه وقتی بچه بودیم تخته پاک کن رو خیس میکردیمو میکشیدیم رو تخته به خیال اینکه تمیز شده؟؟؟بعد که خشک میشد میفهمیدیم چه گندی زدیمالانم همین حسو نسبت به زندگی دارم !

ویرایش توسط Queen : 28th August 2012 در ساعت 21:45

2. 6 کاربر مقابل از Queen عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

1khatereh1 (29th August 2012), aidin131 (5th September 2012), Arash 1990 (5th September 2012), M@HS@_Antikise6 (5th September 2012), MINA (28th August 2012), sanjab (29th August 2012)

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک

یه دسته هستن که عین کلاغ منتظرن تلفنت تموم بشه تا سریع بپرسن کی بود؟اینا قابل تحملاما اون دسته ای که وسط مکالمه ات هی می پرسن کیه کیه رو باید حلق آویز کرد!

...فکر کنم خدا وقتی داشت دماغ ما ایرانیا رو می آفریددکمه Caps Lock رو فشار داده بود…

...من نمی دونم اون استادی که ترم قبل از درسش افتادماین ترم دوباره با چه رویی می خواد بیاد سر کلاس !؟

...بگو دوچرخه……….سیبیل بابات میچرخهبگو فرانسه………..بابات قد آدامسهبگو خاک انداز………….خودتو جلو بی اندازبگو متکا…………….بخور از این کتک هابگو چاقو…………….برو بچه دماغوبگو اشرف…….. دلم برات قش رفت.از تفریحات سالم ما دهه شصتی ها

...رفتم تو کوه داد زدم .. یعنی از من خوشگل ترم هست !؟صدا اومد هست هست هست … هیچی دیگه برگشتم خونه!

...رفتم اصلاح کامل .. گفت : ۳ تومن.یه بار گفتم قسمتای جلو موهامو دست نزن .. گفت : ۳ تومنیه بار دیگه گفتم فقط موهای رو گوشم رو کوتاه کن .. گفت : ۳ تومنهوس کردم برم یه نصف تیغ ازش بخرم، ببینم قیمت چنده؟

...یارو سوال پرسیده اگه ۲۴ ساعت گناه آزاد باشه چه گناهی میکنین؟جوابای ملت کلن شخصیت منو برد زیر سوال چون همش فعالیتای روزمره ی منه

...یه بیماری هم وجود داره به اسم: ریسکایلبینِ خالی!شخصِ بیمار هیچوقت ریسکایلبین پیسیش نباید پُر باشه و دائماً خالیش میکنه

...اگه قراره با دمپایی ابریِ خیس تو دهنِ کسی زده بشه اون کسی نباید باشه جز پسری که با صدای بچگونه حرف میزنه..!

...اینقدر بدم میاد از اینایی که باهاشون چت میکنیوقتی چت تموم میشه میخوان برن بخوابنمیگن خب دیگه شب بخیر، زرت یهو آف میشن!!آیا نباید صبر کرد تا جواب شب بخیر را شنید!؟آیا طرف مقابل ساقه ی کرفس است!؟

...یه سری ها هستن که نگرانشون میشی پرسو جو میکنی حالشونو میپرسی…فکر میکنن خبریه و جواب نمیدن…..این یه سری بدونن همیشه اینجوری نمیمونه….!

...اساسا اگه اونی که از روبرو میاد آشنا باشه و مشغول ور رفتن با موبایلشینی قبل اینکه تو ببینیش دیدتت ، و این از ثابت شده های راه پیچشه !

...میگمااینکه بآلش نبآید خنکیِ خودشُ از دست بده به کنآر، حجمش هم نبآید بخآبه.

...در عجبم اون زمان با یه فلاپی که ۱/۴۴ مگابایت بیشتر حجم نداشتچی رو جا به جا میکردیم دقیقا؟!

...عاشق اون صحنه ایم که چن نفر با هم میریم رستوران میخوایم حساب کنیم !!
    یکی زیپ کیفش وا نمیشه !
    یکی داره دنباله کیفش میگرده !
    یکی دکمش گیر کرده !
    یکی دستش تو جیبش تو همین لحظه جا نمیشه !!
    اون یکی گوشیش زنگ میخوره !
    اون یکی کیفش تو ماشین جا مونده !
    ینی یه همچین آدمهایی هستیم ما !

...چند تا مورد هست میگم قشنگ با حس بهش فکر کنین۱ – کشیدن دندون رو چوب بستنی۲ – ناخون کشیدن رو موزایک۳ – جویدن کانوا۴ – کشیدن ناخون رو تخته سیا .۵ – کشیده شدن سفت بیل رو آسفالت زیر ماسه .۶ – کشیدن سکه رو مزاییک .۷-کشیدن دو تا یونولیت به هم.۸-کشیدن چنگال رو فلز۹-کشیدن دندون ها بهم۱۰-کشیدن ناخن رو دیوارهرچی فحش هم بدی خودتی!

...کنار ما یه دفتر بیمه هستش ، دختره اومده میگه کولر ما باد داغ میزنه نمیدونم چشه خراب شده
    اول فک کردم فشار آب ضعیفه آب نداره ، بعد از کلی مهندسی متوجه شدم کلید پمپ کولر رو نزده
    میگم شما درس خوندی !؟ میگه لیسانس دارم ! یه نگاه عاقل اندر سفیه کردم بهش و محل رو ترک کردم …

...ماهیمون هی میخواست یه چیزی بهم بگه . تادهنشو وا می کرد آب می رفت تو دهنش نمی تونست بگه . دست کردم تو آکواریوم درش آوردم . شروع کرد از خوشالی بالا پایین پریدن . دلم نیومد دوباره بندازمش اون تو . اینقده بالا پایین پرید خسه شد خوابید . دیدم بهترین موقع تا خوابه دوباره بندازمش تو آب. ولی الان چند ساعته بیدار نشده . یعنی فکرکنم بیدار شده دیده انداختمش اون تو قهر کرده خودشو زده به خواب…

...اون دخترایی که وقتی یه روز نمیبینیشون اعصاب واست نمیمونه !اون دخترایی که شب پشت تلفن دوتایی خوابتون میبره!اون دخترایی که باهاشون میری شمال و دیگه دلت نمیخواد برگردی!اونایی که بهت زنگ میزنن قـــــــــــــند تو دلت آب میشه!همونایی که وقتی کنارت نشستن بهت اس ام اس میدن دوست دارم !اونایی که قربون صدقه می رن دلت ضعف می ره !همونایی که وقتی از دور می بیننت قند تو دلشون آب می شهو یه لبخند میاد گوشه لبشون !این دخترا اصلا به دنیا نیومدن تا حالا D;هیچ گونه ای از این آدما مشاهده نشده که بخواد منقرض هم شده باشه ) D:گفتم که در جریان باشید داداشای گلم )))

...امروز گوشی عممو رو بدون این که بفهمه برداشتم و اسمم رو از “اسم خودم” به ” ۲۰۰۰۹۰۲۲ ” تغییر دادم. بعد با گوشی خودم این پیامک رو براش فرستادم:
    ” مشترک گرامی، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما، به عرض میرساند شما در قرعه کشی همراه اول به مناسبت عید سعید فطر، برنده یک دستگاه خودروی mazda 3 شده اید. ضمن عرض تبریک لطفا جهت دریافت جایزه عدد (یه عدد ده رقمی)
    را به همین شماره بفرستید.
    هیچکس تنها نیست. همراه اول ”
    بنده خدا از ظهر تا حالا بالای بیست بار اون کد(عدد ده رقمی) رو داره برام میفرسته و من هر دفعه بهش جواب میدم:
    …” مشترک گرامی کد ارسالی شما صحیح نمیباشد.لطفا مجددا ارسال فرمائید”
    الان اسمس داده : برو گمشو همراه اول
    منم اسمس دادم: مشترک گرامی حالا که فحش میدهید مزدا که سهل است دسته بیل هم بهتون نمیدیم
    ویرایش توسط Queen : 28th August 2012 در ساعت 21:47

4. 4 کاربر مقابل از Queen عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aidin131 (5th September 2012), IMAN (28th August 2012), MINA (28th August 2012), sanjab (29th August 2012)

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک

معنی و مفهوم جدید بعضی کلمات

طلاق: مرحله ای مابین ازدواج و مرگ .

کار: وقفه ای مشمئز کننده بین خواب و خواب .

فردا: یک تکنولوژی ساده برای رهایی از کارهای امروز.

مرگ: درمان دردها به طور ناگهانی و با کمترین مخارج .

مغز: ارگانی از بدن که ما فکر می کنیم که فکر می کند.

روماتیسم: عشقولانه ترین بیماری کشف شده تاکنون .

تجربه: نامی که آدم ها روی اشتباهات خود می گذارند .

پارادوکس: نسخه دو پزشک برای یک بیمار، نشانگر آن است .

دانشگاه:یک دوره چهارساله که … چیز بیشتری یادم نمی آید .

کشمش: انگوری که خود را ساعت ها زیر آفتاب برنزه کرده است .

راز: عبارتی که روزی قرار است به کسی بگویید و پشیمان شوید .

لباسشویی: یکی از لوازم خانگی که مخصوص خوردن جوراب است .

خلاق: آدمی که حداقل بیست دلیل برای انتخاب روش ابلهانه خود دارد.

بزرگسال: فردی که از سن رشد طولی گذشته و مشغول رشد عرضی است.

لوازم آرایشی: ابزاری که زن زیبا را زشت و زن زشت را زشت تر نشان می دهد.

عشق: یکی از خفن ترین بیماری های بشر که تنها راه از بین رفتنش، ازدواج است.

مالیات: می گویند باید با لبخند پرداخت کرد، اما من امتحان کردم، نقد می خواستند.

منوآل (هلپ): قسمتی از رایانه که به شما در یافتن سوال های بیشتر کمک می کند .

بیماری خوشخیم: یک بیماری که قرار نیست به این زودی ها از دستش خلاص بشوید .

بکاپ: کاری که همیشه وقتی یادتان می افتد انجام دهید که اطلاعاتتان به فنا رفته است.

گیاهخواری: طریقه ای از زندگی که قدیما، شکارچیان دست و پا چلفتی اختراع کرده بودند.

ازدواج: وقتی که دو نفر تبدیل به یک نفر می شوند، اما مشکل اینجاست که دقیقا کدام یک؟

رزومه: جمع آوری هرگونه اطلاعات غلط درباره خود به منظور دستیابی به یک شغل پردرآمدتر

پیری: وقتی آره یعنی نه، شاید یعنی حتما، جالبه یعنی خاطره و نوه آویزان از یخچال می شود.

هالک شگفت انگیز: بر و بچه های بدنساز، پس از پایان تمرین، چنین تصوری از هیکل خود دارند.

صداقت: حالتی که شما پس از نوشیدن هفده دلستر لیمویی پشت سر هم دچارش می شوید.

جالبه: کلمه ای که در چت های محترمانه، به منظور پایان مکالمه طرف مقابل استفاده می شود.

و غیره: علامتی که این مفهوم را می رساند؛ شما بیش از چیزی که واقعا می فهمید، می فهمید.

کمک های خارجی: انتقال پول از مردم فقیر در کشورهای ثروتمند به افراد ثروتمند در کشورهای فقیر.

پزشک: آدمی که با قرص هایش درد را از شما گرفته و با صورت حسابش، مرگ را به شما هدیه می دهد.

خانه داری: مجموعه کارهایی که درون خانه صورت می گیرد، شامل خوابیدن تا لنگ ظهر و تماشای تلویزیون

سیاست: هنر تقسیم کیک تولد، به گونه ای که هر کس احساس کند بزرگ ترین قطعه را صاحب شده است.

دبستان: روزهای خوش نوجوانی، مشق شب، فحش بابا، فلک معلم، شلنگ ناظم، خوشی در مراسم ختم.

فهرست خرید: لیستی که تهیه اش ساعت ها طول می کشد اما در فروشگاه به یاد می آورید که جا گذاشته اید.

آنتیک: وسیله ای که اجداد شما خریده اند و پدر و مادر شما خود را از شر آنها خلاص کرده اند و حالا شما دوباره برای خرید آن، پول گزافی پیاده می شوید.

6. 3 کاربر مقابل از Queen عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

aidin131 (5th September 2012), aynaz (28th August 2012), IMAN (28th August 2012)

نام واقعی
    آیناز
    شغل و حرفه
    مهندسی معماری
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 562 بار در 225 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    مرسی خوب بود

مرا این گونه باور کن کمی تنها کمی بی کس کمی از یادها رفته.مرا این گونه باور کن خدا هم ترك ما كرده...
    خدا ديگر كجا رفته؟!!!!!!!!!!!

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    اینارو کی بت یاد داده شاسکول؟
    نه...!نه...!نه...!

9. کاربر مقابل از IMAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

aidin131 (5th September 2012)

نام واقعی
    Nazanin
    استاتوس
    شغل و حرفه
    د ا ن ِ ش ج و
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN نمایش پست ها
    اینارو کی بت یاد داده شاسکول؟
    به تو چه!

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    زیاده نصفه شبی کی حال خوندن داره باوووووووو

نام واقعی
    Nima
    شغل و حرفه
    درآینده خلبان
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 1,019 بار در 579 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    برا خودتتتتتتتتتتتتت جلسه گذاشتی.........
    همیشه مشکل داشتی.....یه رنگی بذار چش آدم کورررررررررررررر نشه
    همش من باید بهت گیر بدم ویرایش کن....ای بابا

تمام تلاش دیکتاتورها این است که تا جای ممکن برقدرت خود بیفزایند و ابزار آنها سرکوب است.

1000=190
    SN==IN

(............)
    از گفتن حقیقت هیچ نمیترسم...
    از این میترسم که چاپلوسی رواج یابد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    چه زیاده

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 2,129 بار در 1,000 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    [IMG][/IMG]

وقتی سگها در بیابان از گرگها رشوه می گیرند

و مترسکها در مزارع با کلاغها تبانی میکنند...

از آدمها چه انتظاریست ؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین