نگاهی به همه رجزخوانیهای پدیده فوتبال ایران: عب گواردیولا!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نگاهی به همه رجزخوانیهای پدیده فوتبال ایران: عب گواردیولا!

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نگاهی به همه رجزخوانیهای پدیده فوتبال ایران: عب گواردیولا!

مدت زمان زيادي از حضور ناگهاني عبدالله ويسي در عرصه مربيگري و نشستنش روي نيمكت مربيگري تيم صبا نگذشته اما او در همين مدت اندك نشان داده از چه تبحر ويژهاي براي به راه انداختن جنگ رواني عليه تيمهاي حريف برخوردار است.
    در ابتداي حضور ويسي روي نيمكت صبا، اهالي فوتبال اظهارنظرهاي صريح و بيپرده او در كنفرانسهاي مطبوعاتي قبل از بازيهاي صبا را به بيتجربگي يك مربي جوان و تازه وارد تعبير ميكردند. بعد از خط و نشان كشيدنهاي ويسي براي چهرههاي سرشناس فوتبال ايران و بردهاي خيره كننده صبا مقابل تيمهاي دايي و قلعهنويي، نگاه اهالي فوتبال آرام آرام به سمت او چرخيد و به اين ترتيب ويسي به چهره تازه ليگ برتر تبديل شد. اكنون يكسال و اندي از دوران پرسروصداي مربيگري ويسي در ليگ برتر گذشته و اظهارات او قبل از بازيهاي صبا از دايره رجزخواني براي تيمهاي حريف خارج شده است و او سعي ميكند با ادبيات ويژهاش براي حريف چنگ و دندان نشان دهد.
    در حالي كه صبا خودش را براي بازي مهم هفته نهم ليگ برتر آماده ميكند و طبق برنامه قرار است اين تيم از ساعت 18:15 به مصاف پرسپوليس برود، عبدالله ويسي مطابق معمول در سايتهاي خبري حاضر شده و مشغول تحقير كردن تيم حريف است. سرمربي صبا كه پس از برد هفته پيش تيمش مقابل فولاد ادعا كرده بود با شكست دادن پرسپوليس، اين تيم را به سر جاي اولش بر ميگرداند، در آستانه اين بازي با طعنه به استيلي آرزو ميكند سرمربي پرسپوليس بعد از باخت به صبا بركنار نشود: «خدا كند بعد از اين بازي استيلي بركنار نشود. نبايد با دو باخت مربي جواني مثل استيلي را بركنار كرد. ان شاءالله ما ببريم و استيلي هم بماند. »

عبدالله ويسي يكتنه تابوي رجزخواني و خط و نشان كشيدنهاي علني براي مربيان حريف را در فوتبال ايران شكسته و درهمين بازه زماني نسبتا كوتاه با طعنههاي نيشدارش به يكي از چهرههاي جنجال ساز ليگ برتر تبديل شده. رويارويي ويسي با علي دايي در فصل قبل و كري خوانيهاي او كه در نهايت به شكست چهار بر يك پرسپوليس و استعفاي دايي منجر شد، نقطه آغاز جنجالسازي هاي سرمربي صبا بود. ويسي قبل از بازي با صراحت اعلام كرده بود كه سه امتياز بازي متعلق به صباست. ويسي در اواخر فصل گذشته هم با اظهارات مشابهي به استقبال بازي با سپاهان و ملاقات با امير قلعه نويي رفت. قبل از بازي ويسي ادعا كرد صبا به سپاهان باج نخواهد داد چون بازيكنانش شكم سير نيستند!
    صبا كه در بازي رفت با تساوي بدون گل سپاهان را در اصفهان متوقف كرده بود در بازي برگشت هم با اين تيم به تساوي يك بر يك رسيد. بعد از اين بازي ويسي ادعا كرد حريف هيچ حرفي براي گفتن نداشت تا قلعه نويي را به اوج عصبانيت برساند. سرمربي فصل قبل سپاهان كه با فوجي از ستارههاي ليگ برتر از پس تيم جوان صبا برنيامده بود در واكنش به ادعاي ويسي گفت: «براي فوتبال ايران متاسفم كه ويسي در آن مربيگري ميكند.»
    اين پايان خط و نشان كشيدنهاي ويسي براي قلعه نويي نبود و او در هفته اول ليگ يازدهم با به راه انداختن جنگ رواني كه به باخت خانگي تراكتورسازي منجر شد يك بار ديگر از تيم قلعه نويي عبور كرد. ويسي قبل از بازي با تراكتورسازي صراحتا به استرسي كه تماشاگران تبريزي به بازيكنان تراكتورسازي وارد ميكنند اشاره و از اين موضوع بهعنوان برگ برندهاش نام برده بود. به اين ترتيب حاصل رويارويي ويسي با تيمهاي قلعه نويي دو تساوي و يك برد بوده است. ويسي در مصاف با تيمهاي دايي هم آمار مشابهي را از خود به جا گذاشته. بعد از برد چهار بر يك فصل قبل صبا مقابل پرسپوليس، تيم ويسي در هفته سوم ليگ يازدهم هم دو بر صفر راهآهن را برد و حاصل دو رويارويي او با علي دايي دو برد است.

اوج كري خوانيهاي عبدالله ويسي در اين فصل به قبل از بازي صبا و سايپا در هفته چهارم مربوط ميشود. ويسي قبل از اين بازي پيشبيني كرده بود تيمش با سه گل سايپا را شكست خواهد داد و بارسلونا هم با همين نتيجه از رئال مادريد عبور خواهد كرد. عجيب اينكه پيشبينيهاي او درست از آب درآمد و پس از برد سه بر صفر صبا مقابل سايپا، بارسلونا هم در سوپر جام اسپانيا سه بر دو رئال مادريد را شكست داد. ويسي دو هفته بعد و قبل از بازي با تيم ملوان كه تا هفته ششم يكي از تيمهاي بدون باخت ليگ برتر بود هم ادعا كرد خط تيرهاي كه مقابل تعداد باختهاي ملوان در جدول ليگ برتر حك شده را پاك خواهد كرد. اين بازي هم با نتيجه يك بر صفر به سود صبا به پايان رسيد.

سرمربي صبا در ادامه روند اظهارات بيمحابايش، در آستانه بازي امشب صبا با پرسپوليس، تيمش را به لودري تشبيه ميكند كه هر چه در سر راهش قرار دارد را شخم خواهد زد: «تيم ما عين لودر ميماند كه ترمز بريده است و هرآنچه كه در سر راهش قرار گرفته، از پيش رو برميدارد و ميرود. طبق آمار تيم ما در 2 بازي 6 گل خورده و در 6 بازي هيچ گلي نخورده. در هر 3 بازي درميان هم گل خورديم. نوبتي باشد نوبت گل خوردن ماست ولي اين بار هم مثل دفعات قبل همه معادلات را به هم ميزنيم و از پرسپوليس گل نميخوريم. پرسپوليس براي من با تيم انتهاي جدول هيچ فرقي ندارد و به ما ربطي ندارد كه اين تيم در بحران به سر ميبرد. من به تيم خودم اعتقاد دارم و در شكست پرسپوليس نيم درصد هم شك ندارم.»
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

2. کاربر مقابل از Kurosh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

RAINY GIRL (30th September 2011)

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    عبدالله پلنگ !

آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
    من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
    من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
    و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
    آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
    زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
    يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
    و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
    من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
    و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
    تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
    من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
    اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...

نام واقعی
    رضا ابراهیمی
    شغل و حرفه
    محصل
    تشکر شده 65 بار در 37 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عبدل ملنگ
    ساکن واحد:9
    اتومبیل : زیان قرمز
    وبلاگ خودم واسه تغییر روحیه
    http://homayonebrahimi.blogfa.com/

نام واقعی
    معین
    تشکر شده 8 بار در 6 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    شایدم عبدل قشنگ
    تا ابد سرخ می مانیم،سرخ می نویسیم و حتی اگه سرمان برود قلم آبی به دست نمی گیریم.
    وبلاگ خودم:آنتی تاج