زمن: توان رقابت با هر تیمی را داریم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: زمن: توان رقابت با هر تیمی را داریم

نام واقعی
    Erfan
    استاتوس
    ب دنیا زانو نخواهم زد حتی اگر آسمان ب کوتاهی قامتم گردد
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    AS-Roma | Italy
    تشکر شده 231 بار در 94 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

زمن: توان رقابت با هر تیمی را داریم

بازی خوبی بود.
    به گزارش RomaNews.ir، ” امشب بازی بسیار خوبی را انجام دادیم، این نتیجه باید این باور را به ما بدهد
    که ما توانایی رقابت با هر تیمی را داریم. توتی؟ هر چیزی که از او خواستیم را در زمین مسابقه به خوبی انجام داد. برای من او بازیکن بزرگی است. دیگر نمی خواهم بیشتر بگویم چرا که در مورد او پیش تر بار ها صحبت کرده ام. امروز عصر او به عنوان مهاجم در سمت چپ به میدان رفت و البته در میانه زمین و حتی در خط دفاعی هم حاضر شد. ”
    ” خط هافبک؟ امروز خوب بود. من هافبکی که تهاجمی بازی کند را دوست دارم. فلورنزی و مارکینیو می توانند اینگونه باشند و امروز هم این را نشان دادند. نمره من به فلورنزی؟ او سال گذشته در کروتونه خیلی خوب ظاهر شد و ۱۱ گل به ثمر رساند. او در هر دو حالت دفاعی سخت کار می کند و البته هنوز جای زیادی برای بهبود دارد. ”
    ” لاتزیو در رتبه اول قرار دارد؟ من به رم و بازی خانگی بعدی مان مقابل بولونیا فکر می کنم. بنر طرفداران اینتر؟ من از آنها برای این کارشان ممنونم. من خواستار یک ورزش پاک هستم. موراتی؟ من با او در رختکن صحبت نکردم اما می خواهم از او به خاطر چیز های دوست داشتنی که از من گفت تشکر کنم. “

بازی بی نقصی بود
    به گزارش RomaNews.ir، فرانچسکو توتی “بازی بی نقص” رم را ستوده و کاپیتان جالوروسی از شرطش با پابلو دنیل اسوالدو گفته است.“بازیای بی نقص از جانب رمی کامل بود، چیزی که برای شکست دادن تیمی مثل اینتر به آن نیاز داریم.”“تصور میکنم با روشی صحیح با حریف روبهرو شدیم و با شایستگی بردیم. احساس میکنم در فرم خوبی هستم و زمانی که تیم خوب بازی میکند همه چیز آسانتر میشود.”توتی ستاره درخشانی در سنسیرو بود و پاس زیبای او با ضربه چیپ اسوالدو همراه شد تا دروازه کاستلاتزی فرو بریزد.“قبل از بازی شرطهای زیادی بستیم که او گل میزند یا من. خوشحالم که یکی از ما توانست برای کسب پیروزی به گل برسد.”“هیجان زده شدن و ناامید شدن در رم راحت پیش میآید، بنابراین باید حواسمان جمع باشد.”

ویرایش توسط Erf@n : 3rd September 2012 در ساعت 09:25
    فضیلت در مبارزه و سختی بود,در شیدایی و رنج,و نه در زیرکی و سربه راهی,نه در هنر پاک وجدانی!

اگر عشق, عشق باشد زمان حرف احمقانه ای است.