بعد از آنکه آرسنال توانست با غلبه بر لیورپول در آنفیلد به اولین بردش در رقابتهای این فصل لیگ برتر دست یابد، نام چهار بازیکن از آرسنال در تیم منتخب هفته سوم لیگ برتر قرار گرفتند

سانتیاگو کاسورلا، گلزن اسپانیایی آرسنال در کنار توماس فرمائلن ، میکل آرتتا و ابو دیابی در این لیست قرار گرفتند و لوکاس پودولسکی با وجود گلزنی در دیدار با لیورپول نامش را دراین لیست نمی بیند.
روبین فان پرسی، مهاجم سابق آرسنال و بازیکن کنونی منچستریونایتد هم که در بازی با ساوثهمپتون هت تریکی تماشایی را به نمایش گذاشت و برد 2-3 را برای شیاطین سرخ به ارمغان آورددر این لیست قرار گرفته و در کنار کارلوس تبس خط حمله تیم منتخب هفته سوم لیگ برتر را تشکیل می دهد.
گرث مک آئولی بعد از نمایش خوبی که در بازی وست برم مقابل اورتون به اجرا گذاشت و به تیمش کمک کرد تا علاوه بربرد 0-2 دروازه اش را بسته نگاه دارد، نامش را در این لیست می بیند و فابریتزیو کولوچینی مدافع نیوکاسل هم این لیست را کامل می کند.
برد فریدل دروازه بان تاتنهام و روبرت اسنادگرس ، بازیکن خط میانی نوروویچ سیتی هم هر دو در لیست تیم منتخب هفته سوم لیگ برتر قرار گرفته اند. چرا که هر دوی این بازیکنان در دیداری که با تساوی 1-1 دو تیم در وایت هارت لین به اتمام رسید، مهره های تاثیرگذاری بودند.
ناتان دیار، بازیکن سوانسی هم برای دومین بار در تیم منتخب هفته لیگ برتر قرار گرفته .
از سوی دیگر حاتم بن عرفا، موسی دمبله، مورگان شنیدرلین و اندی کارول نتوانستند به جمع تیم منتخب هفته راه بیابند.