34 گل در این هفته سری آ به ثمر رسید. اما تنها مهاجمان نبودند که در مرکز توجه قرار گرفتند. بازیکنان بسیاری در تمامی پستها درخشیدند و حتی بازیکنان تعویضی هم نمایش درخشانی داشتند. لیگ ایتالیا توانست پس از موفقیت هفته اول در هفته دوم درخشش قابل توجهی داشته باشد. یوونتوس، ناپولی و لاتزیو ششامتیازی شدند و هر سه ستارگانی در تیم منتخب هفته سایت گل دارند.

آندرهآ کنسیلی بیتردید گزینه اصلی دروازهبانی ماست. او ابتدا پنالتی خواکین لاریوی را گرفت و سپس پنالتی دانیله کونتی را مهار کرد تا آتالانتا از سفر به کالیاری با یک امتیاز برگردد. آتالانتا بر سر پنالتی دوم در دقیقه 28 دهنفره شد! اما کنسیلی نتوانست تا آخر در میدان بماند و به دلیل ضربه شدیدی که به سرش وارد شد میدان را بر روی برانکارد ترک کرد.
پیروزی سه بر صفر لاتزیو مقابل پالرمو با نمایش عالی ابدولای کونکو، مدافع راست آنها همراه بود. پائولو کاناوارو هم توانست بهخوبی از پس حملات فیورنتینا و زمین افتضاح بازی برآید تا کمک کند ناپولی به رکورد پیروزیهایش ادامه دهد. فرانچسکو آچربی هم در زمینه بولونیا برای اولین بار در ترکیب تیمش قرار گرفت و نیکولاس بوردیسو هم در پست مدافع چپ بازی کرد و کمک کرد دیهگو میلیتو و همتیمیهای سابقش در اینتر نتوانند برای رم دردسر چندانی ایجاد کنند.
الساندرو فلورنتزی دیگر گزینه ما از رم است. او با نمایش درخشانش در سنسیرو همه را حیرتزده کرد و گل اول بازی را هم مقابل اینتر زد. آندرهآ پیرلو از آزادیای که در خانه اودینزه به دست آورده بود نهایت استفاده را کرد و مارک همشیک هم برای دومین هفته پیاپی در لیست تیم منتخب قرار گرفت. او یک گل زد و یک گل ساخت تا ناپولی فیورنتینا را ببرد.
گلهای فراوانی در این هفته به ثمر رسید. سباستین جووینکو دو گل زد و یک پنالتی گرفت تا یووه چهار بر یک پیروز شود، میروسلاو کلوزه دو گل زد تا لاتزیو پالرمو را ببرد و جیامپائولو پاتزینی بهتر از اولین دیدارش برای میلان بازی کرد و هتتریک کرد تا میلان به بردی برسد که بسیار نیاز به آن داشت.