نیلسون: پنالتی ملاک قضاوت درباره دروازه بان ها نیست
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نیلسون: پنالتی ملاک قضاوت درباره دروازه بان ها نیست

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲
    نام واقعی
    ѕαrιɴα
    استاتوس
    من خیلیا رو دوست دارم ولی بعضیا رو عاشقشونم!l
    شغل و حرفه
    ۪ایشالا ببینیم دکـتـر میشیم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,265 بار در 1,476 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک

نیلسون: پنالتی ملاک قضاوت درباره دروازه بان ها نیست

دروازه بان تیم پرسپولیس گفت: پنالتی ها ملاک خوبی برای قضاوت درباره عملکرد دروازه بان ها نیست.

نیلسون جونیور در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: از اینکه به ترکیب اصلی راه پیدا کرده ام بسیار خوشحالم اما حفظ این شرایط سخت تر است و اینکه بتوانم همین شرایط را ادامه بدهم به تمرین و تلاش خودم بستگی دارد.
    وی درباره رقابت با گردان و اینکه او در فهرست اخیر تیم ملی قرار نگرفت، تصریح کرد: گردان دروازه بان خوبی است و امیدوارم بتواند دوباره به تیم ملی برگردد.
    گلر برزیلی پرسپولیس با اشاره به مهار ضربه پنالتی در بازی؛ فولاد، خاطرنشان کرد: در طول دوران دروازه بانی خودم پنالتی های زیادی را مهار کرده ام اما با اینکه این پنالتی را هم گرفتم باید بگویم، پنالتی ها ملاک خوبی برای ارزیابی دروازه بان ها نیستند، ممکن است در ده بازی پنالتی نگیرید اما دو، سه بار پشت هم پنالتی ها را مهار کنید. یک دروازه بان خوب را باید از روی مجموعه عملکردهایش مورد قضاوت قرار داد.
    وی درباره انتقادهایی که از او درباره واکنش هایش روی سانترها و گل فولاد مطرح می شود گفت: بنده به انتقادها احترام می گذارم و افراد نظرهای خاص خود را دارند و نمی توان همه را راضی کرد.روی گل فولاد هم توپ از من فاصله داشت و با توجه به ارتفاعش نمی توانستم به طرف توپ بروم.
    نیلسون درباره زندگی در تهران و همچنین حضور در پرسپولیس افزود:همه چیز خوب است و خودم را با شرایط هماهنگ کردم فقط یک مشکل وجود دارد که آن هم به زبان مربوط می شود. در این مدت با توجه به استقبال مردم، متوجه شدم که پرسپولیس چه تیم بزرگی است و امیدواریم با تغییر روند نتایج هواداران را خوشحال کنیم.

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    از این حرفش خوشم اومد......نه به بعضیا ک هیچی بارشون نیس به نیمکتنشینی اعتراض میکردنو فقط ادعاشون میشد نه به این ک انصافا تو بازی با فولاد نشون داد ک دروازه بان خوبیه ولی میگه با گرفتن یه پنالتی نمیشه درمورد خوب یا بدبودن یه دروازه بان قضاوت کرد......