باشگاه لس آنجلس بلوز آمريكا در حالي كه اعلام كرد باشگاه پرسپوليس هنوز مبلغ انتقال امير عابدزاده به اين تيم را به باشگاه آمريكايي پرداخت نكرده، بار ديگر مسئولان باشگاه ايراني را تهديد به شكايت رسمي به فيفا كرد.

مديرعامل باشگاه لس آنجلس بلوز آمريكا با ارسال نامه اي براي يكي از اعضاي مديريتي فيفا بار ديگر باشگاه پرسپوليس را تهديد به شكايت رسمي به فيفا كرد.

علي منصوري در نامه ي خود به "ماركو ليل" عضو مديريتي فيفا آورده است:

آقاي ليل

عضو مديريتي فيفا

ما پيش از اين به وسيله آقاي هوگو سالسيدو به شما معرفي شديم و من بر اساس توصيه هاي او اين نامه را براي شما مي نويسم. آقاي سالسيدو اخيرا به عنوان يكي از ماموران اجرايي باشگاه ما انتخاب شده است كه رابطه دوستانه خوبي با سپ بلاتر هم دارد. اين ايميل براي آگاهي پيدا كردن شما پيش از اينكه هر گونه شكايت رسمي به فيفا انجام شود، است.

يكي از بازيكنان جوان لس آنجلس بلوز(امير عابدزاده) دو ماه پيش باشگاه ما را ترك كرد تا در ليگ برتر ايران شانسي براي بازي كردن در يكي از تيم ها براي خود پيدا كند. چند روز پس از رسيدن او به ايران او با يكي از باشگاه هاي ايراني به نام پرسپوليس قرارداد رسمي امضا كرد (كه اين موضوع به وسيله سايت باشگاه و بسياري از رسانه ها در ايران اعلام شد). اين در حالي است كه عابدزاده تا روز 13 سپتامبر 2012 (22 شهريور 1391) با ما قرارداد دارد. به همين خاطر ما با مسئولان باشگاه پرسپوليس ارتباط برقرار كرديم و بر سر انتقال اين بازيكن هم روي يك مبلغ به توافق رسيديم (در تاريخ 8 جون ـ 19 خرداد ـ ).

با وجود اينكه دو باشگاه به توافق رسيده بودند، پرسپوليس تاكنون از پرداخت مبلغ انتقال به باشگاه ما خودداري كرده است. در حال حاضر عابدزاده با باشگاه ايراني روزانه تمرين مي كند و در آخرين ديدار دوستانه آن ها هم به ميدان رفته است. اين در حالي است كه حضور او در پرسپوليس پس از آگاهي اين بازيكن از اين موضوع بود كه او طبق قوانين فيفا نمي تواند با اين تيم در هيچ تمريني شركت كند.

باشگاه لس آنجلس بلوز يك فرصت ديگر براي نهايي كردن اين انتقال پيش از آنكه شكايت خود را به فيفا رسمي كند، به باشگاه پرسپوليس مي دهد. سازمان ليگ آمريكا و همچنين فدراسيون فوتبال آمريكا هر دو از اين موضوع مطلع هستند.