آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با اردن، بعدازظهر روز سه شنبه باحضور 22 بازیکن در ورزشگاه ملک عبدالله دوم شهر امان برگزار شد.

در ابتدای این تمرین کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان خطاب به بازیکنان گفت که امیدوارم دیروز بعدازظهر و امروز صبح به میزان کافی استراحت کرده باشید زیرا از حالا به بعد باید تمام تمرکزمان روی بازی با اردن باشد تا بتوانیم با یک بازی خوب و نتیجه مناسب، زمین بازی را ترک کنیم.

وی سپس به بازیکنان گفت : چنانچه کسی احساس ناراحتی یا درد در هر ناحیه از بدن دارد اعلام کند تا تصمیم لازم گرفته شود که کلیه بازیکنان اعلام کردند که مشکلی ندارند. در این تمرین مهرداد پولادی به علت کشیدگی عضله حضور نداشت و به استراحت پرداخت.

پس از سخنان کوتاه کی روش، بازیکنان زیرنظر کاوبرگ بدنها را گرم کرده و سپس سرمربی تیم ملی بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد و در حین بازی در نیمی از زمین، تاکتیک های موردنظر خود را به اجرا گذاشت. این تمرین یک ساعت بطول انجامید و در پایان، سه تن از بازیکنان دقایقی ضربات ایستگاهی از پشت محوطه جریمه را تمرین کردند.

بازیکنان تیم ملی صبح روز چهارشنبه در هتل تمرین سبکی را به منظور فعال سازی بدن (اکتیویشن) خواهند داشت و تا زمان حرکت بسوی ورزشگاه استراحت خواهند کرد.

دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و اردن ساعت 19 روز چهارشنبه به وقت محلی (20/30 به وقت ایران) با قضاوت عامر الجنیدی از کشور امارات در ورزشگاه ملک عبدالله دوم امان برگزار خواهد شد