دو دلال به طور کامل از حضور در فوتبال منع شدند. این دو دلال «گ» و «م» نام دارند که روز شنبه نیز به ستاد منشور اخلاقی رفتند و دوباره توضیحاتی ارایه دادند. درباره این دلال ها داستان های باور نکردنی وجود دارد که در نوع خود بی بدیل است.
علیپور، دبیر ستاد منشور اخلاقی در این باره می گوید: «بنده اسم نمی آوردم ولی یکی از دلال ها برای بازیکنان جوان شهرستانی که چندان با فضای تهران آشنایی ندارند، اتاقی تهیه می کرد. در این اتاق ها نیز دوربین نصب می کرد تا بتواند از بازیکن مورد نظر فیلم بگیرد. خود آقای دلال نوشیدنی ها الکلی در اختیار آنها قرار می داد یا اینکه فردی را به اتاق بازیکن می فرستاد تا از آنها حین ارتکاب حرکت های غیراخلاقی فیلم بگیرد. ما مستندات خود را در این باره زمینه تکمیل کرده ایم به زودی باید منتظر افشاگری بزرگ ما باشید.»
داستان های باورنکردنی دیگری نیز درباره این دلال ها به گوش می رسد که به زودی در صورت کامل شدن پرونده اتهامات آنها، در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.
قضای حاجت نه، حرکت کششی بود!
«بررسی فیلم بازی شاهین بوشهر و شهرداری تبریز ابهامات ما را دو چندان کرد. در فیلمی که در اختیار ما قرار گرفته به نظر می رسد بازیکن شاهین دارد حرکت کششی انجام می دهد تا قضای حاجت!» این تازه ترین ادعای دبیر ستاد منشور اخلاقی درباره صحنه غیر اخلاقی این بازی است.
تمام شاهدانی که هفته قبل در ورزشگاه یادگار امام این صحنه را با تعجب نگاه می کردند، شک نداشتند که محمد صادق کرمی بازیکن شاهین مشغول انجام دادن کاری غیر اخلاقی است، مخصوصا وقتی میثم منیعی هم بازی او، عکاسان را با حرف های رکیک و زننده از آن صحنه دور می کرد.
علیپور دبیر ستاد منشور اخلاقی اما در این باره می گوید: «ما فیلم بازی را بررسی کردیم اما بیشتر به حرکت کششی شبیه بود تا قضای حاجت. با این حال از دو بازیکن متهم دعوت کرده ایم تا فردا(دوشنبه) به ستاد بیایند و در این باره توضیح بدهند.»