ستاره 24 ساله آرسنال با انتقالی قرضی به یوونتوس منتقل شد و ونگر معتقد است که هنوز امکان بازگشت او به تیمش وجود داردآرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال در صحبت هایی از انتقال قرضی نیکلاس بندتنر به یوونتوس که در بازار نقل و انتقالات تابستانی صورت گرفت استقبال کرده و اعلام کرده که اگر او در یوونتوس موفق باشد، می تواند فصل بعد در آرسنال بازی کند.
بندتنر فصل گذشته را به صورت قرضی در ساندرلند گذراند و این فصل به یوونتوس منتقل شده؛ البته ونگر در صحبتهایی اعلام کرده که اگر این مهاجم دانمارکی در طول دوران حضورش در یووه موفق باشد، هنوز می تواند به ارسنال بازگردد.
ونگر در صحبتهایی به اسکای سپورتس گفت:« بندتنر بازیکن تراز اولی است. او یک مهاجم ملی پوش برای تیم ملی دانمارک است و در یورو2012 ودربازی با پرتغال 2گل برای دانمارک به ثمر رساند. من فکر می کنم که او با بازی کردن در یووه پیشرفت خواهد کردو بعد از آن در آرسنال از او استقبال خواهیم کرد. یوونتوس او را برای ما پرورش خواهد داد.»


ونگر درمورد ابراز تمایل سران یووه برای جذب فان پرسی هم که در نهایت در بازار نقل و انتقالات تابستانی به یونایتد منتقل شد، به این نکته اشاره کرد که سران یووه هیچ وقت برای خرید فان پرسی پیشنهادی جدی ارائه نکرده اند؛چرا که منابع مالی کافی دراختیار نداشته اند. ونگر به خبرنگاران گفت:« یوونتوس با فروش بازیکنانش 70 میلیون یورو درآمد زایی کرد و یک دهم آن را صرف خرید بازیکنان نمود.»
آرسنال هفته گذشته موفق شد تا اولین بردش در این فصل را مقابل لیورپول به دست بیاورد.