معدنچي:با آن داور رفيقم و از او معذرت ميخواهم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: معدنچي:با آن داور رفيقم و از او معذرت ميخواهم

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک

معدنچي:با آن داور رفيقم و از او معذرت ميخواهم

FootballIran_200752611464333.jpgمهرزاد معدنچي هافبک تيم پرسپوليس اعتقاد دارد وضعيت تيمش اين جور نخواهد ماند و تيم شکل خودش را به دست ميآورد، پرسپوليس فقط دو برد لازم دارد تا از زير فشار روحي
    رواني خارج شود و نتايج دلخواه را کسب کند. با معدنچي گفتگويي انجام داديم که در زير ميخوانيد؛

قبول داري پرسپوليس نتوانسته انتظارات هواداران خود را برآورده کند؟
    مسائلي دست به دست هم داد تا پرسپوليس نتايج لازم را نگيرد.تيم دير تمرينات خود را شروع کرد و سرمربي هم دير به تيم ملحق شد. در کنار اين مسائل تغييرات زيادي هم در خطوط سه گانه به وجود آمد و به خاطر همين مسائل به مرز هماهنگي نرسيدند.
    چه زماني اين پرسپوليس نتيجه خواهد گرفت؟
    قطعا وضعيت پرسپوليس به اين گونه نخواهد ماند و تيم شکل خودش را به دست ميآورد. ما با دو برد از زير فشار روحي رواني خارج ميشويم تا نتايج دلخواه هواداران را کسب کنيم.
    مانوئل ژوزه ميتواند مربي خوبي براي پرسپوليس باشد يا اينکه در ادامه راه جاي خود را به ديگري خواهد داد؟
    مانوئل مربي بسيار خوب و بزرگي است و کارنامه او بيانگر اين مسئله است. او در تيمهاي پرطرفدار و بزرگ موفق بوده بنابراين شک نکنيد ژوزه با پرسپوليس موفق خواهد شد، تنها مشکل او فقط زمان است و با گذشت چندهفته خواهيد ديد اين مربي چه نتايجي را براي سرخپوشان رقم ميزند.
    فکر ميکني بازيکنان ميتوانند به ژوزه کمک کنند؟
    به نظر من بچهها بايد يکدل شوند و با تلاش مضاعف نه به ژوزه بلکه به پرسپوليس کمک کنند تا تيم از بحران خارج شود.
    ظاهرا آسيبديدگي بازيکنان هم مزيد بر علت شده؟
    دقيقا اين مصدوميتها به ضرر پرسپوليس تمام و باعث شده ژوزه بازيکنان خود را به صورت کامل در اختيار نداشته باشد.
    شايد به خاطر نحوه بدنسازي و يا مشکلات زمين تمرين باشد که بازيکنان پرسپوليس مصدوم ميشوند؟
    آسيبديدگي يک حادثه است و فکر نميکنم به خاطر بدنسازي يا زمين ورزشگاه درفشيفر باشد. دو بازيکن تيم ما در تمرينات تيم ملي مصدوم شدند کلا آسيبديدگي هم جزئي از فوتبال است.
    خودت چه زماني براي پرسپوليس به ميدان ميروي؟
    هر زمان که سرمربي تشخيص بدهد. براي بازي کردن آمادهام اتفاقا انگيزه بالايي دارم تا بازي قابل قبولي را براي پرسپوليس به نمايش بگذارم و تيم موفق ظاهر شود.
    پس مقابل نفت تهران اين احتمال وجود دارد که به ميدان بروي؟
    همانطور که گفتم خيلي دوست دارم تواناييهاي خودم را به نمايش بگذارم، البته نفت تهران يکي از تيمهاي خوب اين فصل ليگ است و با هدايت آقاي ابراهيمزاده نتايج درخشاني کسب کرده گرچه خيلي خوب ميدانم مقابل اين تيم بازي راحتي در پيش نداريم ولي محکوم به پيروزي هستيم تا روند رو به رشد خود را آغاز کنيم.
    راستي در بازي دوستانه پرسپوليس با شهرداري ياسوج با يکي از داوران شوخي عجيبي کردي؟
    (باخنده) خب آقاي محسن سرخه کمک داور اين بازي دوستانه يکي از دوستان خوب من است و به همين خاطر با او شوخي کردم. اميدوارم اين دوست خوبم از دست من ناراحت نشده باشد. جا دارد همين جا از ايشان عذرخواهي کنم.
    ویرایش توسط SaRa-MoHsEn : 13th September 2012 در ساعت 15:06

2. کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

NumBer1 (13th September 2012)