• خانزاده: فعلا به جراحی فکر نمی کنم

  • مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت : درد دارم اما فعلا به جراحی بینی شکسته ام فکر نمی کنم.

    محمدرضا خانزاده در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: متاسفانه در تمرینات چند روز قبل بر اثر یک برخورد، از ناحیه بینی دچار شکستگی شدم ولی با تلاش پزشکان فعلا بینی من جا افتاده است.
    وی افزود: پس از این اتفاق پیگیری های زیادی درباره مصدومیتم انجام دادم و اگر بخواهم بینی خودم را به تیغ جراحان بسپارم حداقل دو ماه باید دور از میادین باشم، به همین دلیل علی رغم اینکه درد کمی اذیتم می کند اما فعلا به فکر جراحی نیستم و برای بازی با نفت هم هیچ مشکلی ندارم و احتمالا در انتهای فصل به خاطر مصدومیتم جراحی می کنم.
    خانزاده درباره عملکردش در بازی های دوستانه نیز گفت: خوشبختانه هر وقت فرصت پیدا کرده ام برای پرسپولیس در بازی های دوستانه به میدان بروم سرمربی تیم از من راضی بود اما من به دنبال اعتماد او در بازی های رسمی هستم تا برای پرسپولیس مفید باشم.
    مدافع پرسپولیس خاطر نشان کرد: در پرسپولیس ملی پوشان فراوانی حضور دارند و همین موضوع کار را برای من سخت کرده است اما من همیشه دوست دارم تیمم نتیجه بگیرد. امیدوارم علی رغم اینکه کار برای ما بسیار سخت است اما در لیگ سریعتر نتایج دلخواه را بگیریم و دیگر اسیر اتفاقات فوتبال نشویم.