ابراهيمزاده: پرسپوليس انرژي نداشت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ابراهيمزاده: پرسپوليس انرژي نداشت

نام واقعی
    امیرحسین
    استاتوس
    بی جنبه و دروغ گو خیلی زیاده . . .
    شغل و حرفه
    فعلا بیکار
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 484 بار در 175 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران با بيان اينکه بازي برابر تيم پرسپوليس هميشه سخت است گفت: پرسپوليس تيم بزرگي است، ولي اگر در بازي امشب کمي از خود گذشتگي داشتيم به پيروزي مي رسيديم.

منصور ابراهيم زاده يکشنبه شب پس از تساوي بدون گل تيم هاي نفت تهران و پرسپوليس در گفت و گو با خبرنگاران خاطرنشان کرد: پيش از اين نيز گفته بودم که بازيکنان تيم هاي مختلف براي رويارويي با پرسپوليس و استقلال انگيزه مثبتي دارند، که اين مساله در بازي امشب کاملا مشخص بود، اما در 45 دقيقه نخست استرس زيادي داشتيم و در ميان ميدان اشتباهات زيادي انجام داديم.

وي افزود: شرايط تيم پرسپوليس و فشاري که اين تيم در دقايق ابتدايي وارد مي کرد سبب شد تا به خواسته هاي خود نرسيم.

سرمربي تيم نفت گفت: به خوبي شيوه بازي پرسپوليس را مي دانسته و به بازيکنان گفته بودم که آنها تنها به دنبال ارسال توپ هاي بلند هستند و به حرکات علي کريمي دل بسته اند.

ابراهيم زاده با اشاره به اينکه بازيکنان تيم نفت در نيمه دوم عملکرد بسيار بهتري داشتند عنوان کرد: هافبک هاي پرسپوليس و به خصوص علي کريمي را از جريان بازي محو کرديم و اگر مهاجمان ما همکاري بهتري داشتند به طور يقين سه امتياز را از آن خود مي کرديم.

وي افزود: هر چند پرسپوليس نسبت به بازي هاي قبلي چند تغيير را انجام داده بود اما باز هم با روش هميشگي خود کار مي کرد و براي مهار تاکتيک هاي اين تيم کار سختي نداشتيم.

سرمربي تيم نفت تهران در خصوص صحنه مشکوکي که در محوطه جريمه پرسپوليس ايجاد شد گفت: گمان مي برم در آن صحنه ايمان موسوي زودتر از مدافعان پرسپوليس به توپ رسيد و داور مي توانست خطا اعلام کند، اما باز هم تصميم گيري را به عهده کارشناسان مي گذارم.

ابراهيم زاده در خصوص عملکرد خط دفاعي تيم نفت تهران اظهار داشت: آمار نشان مي دهد که ما خط دفاعي بسيار خوبي داريم و در خط حمله نيز پس از فجر سپاسي در رده دوم هستيم، اگر امروز کمي دقت مي کرديم به پيروزي مي رسيديم اما مي دانم براي حفظ صدرنشيني بايد در گلزني تلاش بيشتري داشته باشيم.

وي در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينکه دلايل افت پرسپوليس را در چه چيز مي داند گفت: کارشناس نيستم که بخواهم در خصوص تيم ها اظهار نظر کنم اما گمان مي کنم استرس در پرسپوليس حرف اول را مي زند و همين مساله باعث نتيجه نگرفتن اين تيم شده است.

ابراهيم زاده در پايان و در پاسخ به اين سوال که چه جايگاهي را براي تيم نفت در پايان ليگ برتر پيش بيني مي کنيد، اظهار داشت: آرزو مي کنم در پايان فصل نيز در همين جايگاه فعلي باشيم.

تيم هاي فوتبال نفت و پرسپوليس تهران يک شنبه شب در آخرين ديدار هفته هشتم ليگ برتر باشگاه هاي ايران به تساوي بدون گل رسيدند.

تيم نفت تهران با اين تساوي 15 امتيازي شد و در صدر جدول رده بندي ليگ برتر قرار گرفت و تيم پرسپوليس با 7 امتياز در مکان چهاردم ايستاد.
    منبع:ورزش3

ویرایش توسط REZA JOHARCHI : 16th September 2012 در ساعت 23:33

I ♥ YOU

2. 2 کاربر مقابل از Man-Eater عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

REZA JOHARCHI (16th September 2012), Vampires (16th September 2012)

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ببین کار به کجا رسیده که ابراهیم زاده میاد درباره ما نظر میده!