مدير اجرايي گهر:
از تارتار ميخواهم هرچه سريعتر برگردد

مدير اجرايي باشگاه گهر گفت: از مهدي تارتار ميخواهم که هرچه سريعتر به تيم برگردد.

اسماعيل حيدرپور در مورد وضعيت مهدي تارتار در تيم گهر، گفت: تارتار با باشگاه گهر قرارداد دارد و بحث جدايي او از تيم ما مطرح نيست. او يک مربي حرفهاي است که ميداند براي حضور در يک تيم ديگر نياز به تسويه حساب و رضايتنامه از باشگاه گهر دارد. تارتار هيچ نامهاي براي قطع همکاري يا کنارهگيري به من و باشگاه گهر ارائه نکرده است.

وي ادامه داد: تارتار براي تيم گهر زحمت کشيده و خودش اين تيم را براي ليگ برتر آماده کرده است، بنابراين از او ميخواهم هرچه سريعتر به تيم برگردد و تمرينات را زير نظر بگيرد. در بازي با صبا هم خوب بازي کرديم اما در دقيقه 94 گل خورديم و بازي را واگذار کرديم.

حيدرپور در مورد مشکلات مالي باشگاه گهر که باعث نارضايتي تارتار شد، عنوان کرد: مشکلات مالي داريم و شهرداري به تعهدات مالياش در قبال بازيکنان عمل نکرده و هنوز چک گروه دوم بازيکنان تيم پرداخت نقد نشده است. همين مسئله باعث شد تمرين تيم در آن روز تعطيل شود و اين اتفاق باعث ناراحتي تارتار شد. بعد از آن ديگر من تارتار را در تمرين تيم نديدم. بايد مسائل مالي حل شود تا مربيان و بازيکنان بدون دغدغه و با خيالي آسوده کار کنند. اگر مسئولان استان از گهر حمايت کنند قطعا در ليگ برتر ميمانيم.

مدير اجرايي باشگاه گهر تصريح کرد: 8 هفته از ليگ برتر گذشته اما هنوز باشگاه به تعهدات مالي به طور کامل عمل نکرده است. من به اين مسئله را هم قبول ندارم که چون ديگر باشگاهها به بازيکنانشان پول ندادهاند ما هم نبايد پول بدهيم. باشگاه گهر بايد به تعهدات مالي خود عمل کند. برخي ميگويند استقلال هم هنوز پولي به بازيکنانش نداده اما اين باشگاه با گهر قابل قياس نيست. استقلال بدنه تيم فصل گذشتهاش را حفظ کرده و رقم قرارداد آنها هم بالاست. اما بازيکنان گهر از ليگ يک آمدهاند و مشکلات مالي زيادي دارند.

وي با اشاره به حضور مسئولان قضايي در باشگاه گهر، عنوان کرد: مسئولان قضايي به امور کاملا واقف هستند و ظرف روزهاي آينده خبرهاي خوبي از باشگاه گهر خواهيد شنيد و اميدواريم مشکلات مالي حل شود.