سرمربي تيم فوتبال سپاهان با اشاره به شرايط تيم الاهلي عربستان گفت: من به تيم الاهلي احترام ميگذارم چون تيم با کيفيتي است اما از اين تيم ترسي ندارم.

زلاتکو کرانچار عصر سه شنبه در نشست خبري پيش از ديدار تيمش مقابل الاهلي عربستان در چارچوب رقابتهاي مرحله يک چهارم نهايي مسابقات ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: بايد بگويم ما از بعد از بازي با استقلال در مرحله يک هشتم نهايي مسابقات منتظر اين بازي بوديم.

وي ادامه داد: الاهلي ميخواهد با پيروزي در اين مسابقه به نيمهنهايي مسابقات برسد و نتيجه خوبي بگيرد اما ما نيز خودمان را خيلي خوب آماده کردهايم و بازيکنان ما در بازي فردا خيلي خوب بازي خواهند کرد.

سرمربي سپاهان با اشاره به شرايط تيم الاهلي براي اين بازي تصريح کرد: فردا بازي سختي داريم که الاهلي در آن با تمام قوا به ميدان ميآيد، همان طور که در مسابقات گروهي نيز کيفيت خود را به ما نشان داد بنابراين به اين تيم احترام ميگذاريم چون کيفيت خوبي دارد.

وي در مورد غيبت ويکتور سيموئز، بازيکن الاهلي در اين مسابقه گفت: بايد بگويم سپاهان بعد از بازگشت از آبادان خود را براي اين بازي آماده کرده و برايمان فرقي نميکند چه بازيکني در بازي فردا به ميدان برود.

کرانچار افزود: به بازيکنانم گفتهام که چه ويکتور سميوئز يا ديگر بازيکنان در ترکيب تيم باشند يا نه، بايد کار خودمان را انجام دهيم و بايد به دنبال بازي هجومي و گلزني باشيم.

وي گفت: متاسفانه در امر گلزني عليرغم اينکه شانسهاي بسياري به وجود ميآوريم، موقعيتهاي زيادي را از دست ميدهيم اما اين اتفاق در بازي فردا رخ نميدهد.

سرمربي سپاهان افزود: براي بازي فردا انگيزه بالايي داشته و تمرکز لازم را براي بازي با الاهلي داريم و در کل بايد بگويم به الاهلي احترام ميگذاريم اما از اين تيم نميترسيم.

وي بيان داشت: اعتقاد داريم هواداران در زمين خودمان ما را به خوبي حمايت ميکنند. انتظارات در ايران از ما زياد است چون تنها نماينده اين کشور در آسيا هستيم و در واقع ميخواهيم از شرافت فوتبال ايران دفاع کنيم.