درخشان: مانوئل ژوزه فرافکنی می‎کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: درخشان: مانوئل ژوزه فرافکنی می‎کند

 1. #1


  محل سکونت
  هرجا دلم بخواد
  نام واقعی
  رضا
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  5,073
  تشکر
  2,464
  تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  درخشان: مانوئل ژوزه فرافکنی می‎کند


  خبرگزاری پرسپولیس : سرمربی جدید تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به اینکه هرچه مشکلات پرسپولیس دیرتر برطرف شود، جمع کردن آن سختتر میشود، گفت: مانوئل ژوزه با اظهارنظرهای خود تنها صورت مسئله را پاک میکند.

  حمید درخشان در مورد دلایل قطع همکاریاش با باشگاه پرسپولیس و همچنین پذیرش سرمربیگری تیم فوتبال داماش، ضمن بیان مطب فوق گفت: عصر سهشنبه نشستی چهار ساعته با عابدینی داشتم که در نهایت در خصوص هدایت تیم داماش برای دو فصل از رقابتهای لیگ برتر به توافق رسیدیم.

  وی در مورد شرایطی که عابدینی در این جلسه مطرح کرده است، اظهار داشت: از عابدینی خواستم برای ارتقای موقعیت و جایگاه تیم، یکسری امکانات در اختیارم قرار گیرد و حتی به وی گفتم برای تقویت تیم داماش در سه پست مهاجم، دفاع و هافبک چپ نیاز به سه بازیکن جدید داریم که خوشبختانه در آن نشست عابدینی با شرایط و خواستههای من موافقت کرد.

  سرمربی جدید تیم داماش در خصوص وضعیت این تیم گیلانی تصریح کرد: داماش تیمی خوب است که از پتانسیل بالایی بهره میبرد. این تیم تنها به تقویت در بعضی پستها و ترمیم کارهای فنی نیاز دارد. هدف اصلیام برای حضور در تیم داماش این است که تیمم در پایان رقابتهای لیگ برتر جزو 6 تیم برتر جدول قرار گیرد.

  وی در پاسخ به این پرسش که "آیا با حضور در تیم فوتبال داماش گیلان با باشگاه پرسپولیس قطع همکاری میکنید؟"، افزود: هر کمکی که از دستم بر میآمد بر حسب وظیفه برای باشگاه پرسپولیس انجام دادم اما با توجه به مسئولیت جدیدم در داماش از پرسپولیس دور خواهم شد و دیگر نمیتوانم به این تیم کمک کنم. به خاطر این مسئله باید هواداران و مسئولان پرسپولیس مرا ببخشند.

  درخشان در ادامه تاکید کرد: البته من به مسئولان پرسپولیس از جمله رویانیان گفته بودم درصورتی میتوانم به این تیم کمک تاثیرگذاری داشته باشم که اختیاراتی به من واگذار شود و اگر قرار باشد در این تیم بیکار بوده و در حد مشاور باشم، حضورم برای پرسپولیس فایدهای نخواهد داشت.

  وی در پاسخ به این پرسش که "در پرسپولیس چه اختیاراتی میخواستید؟"، خاطرنشان کرد: اختیاراتی که من به عنوان یک مربی انتظار داشتم این بود که تصمیم گیرنده باشم و در ارنج تیم و مسائل فنی دخالت کنم. این معنای واقعی کمک مربی بودن است و گرنه کمک مربی بودن آنهم فقط در اسم به چه دردی میخورد؟!

  عضو پیشین کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه سرمربی اختیار دارد خودش کمکهایش انتخاب کند، افزود: وقتی مانوئل ژوزه چهار مربی را همراه خود به ایران میآورد این موضوع نشان میدهد اعتقادی به مربی ایرانی ندارد. اگر قرار باشد یک کمک مربی ایرانی در کنار مانوئل ژوزه باشد، او باید از این مربی در مورد مسائل فنی و ترکیب تیم نظر بخواهد و حتی مربی ایرانی اجازه دخالت در برخی امور را داشته باشد و گرنه حضور کمک مربی ایرانی در کنار مانوئل چه مفهومی دارد؟!

  "کدام مربی شاغل در لیگ برتر شهامت این را داشته که هدایت تیم هجدهم لیگ را برعهده بگیرد و اجازه ندهد این تیم به دسته پایینتر سقوط کند؟!"، وی با یادآوری این موضوع تاکید کرد: البته نباید از این نکته غافل شد خود من هم راضی نبودم فعالیتم در باشگاه پرسپولیس در حد مشاور فنی مدیرعامل باشد، زیرا کارنامهام در پرسپولیس مشخص است و در این تیم امتحان پس دادهام.

  درخشان در مورد آینده پرسپولیس در رقابتهای این فصل لیگ برتر اظهار داشت: امیدوارم مشکلات این تیم برطرف شود، زیرا پرسپولیس تیم بزرگی است و هر چه دیرتر مشکلاتش برطرف شود، جمع کردن تیم سختتر خواهد شد.

  وی در پاسخ به این پرسش که "در حال حاضر مشکل اصلی تیم پرسپولیس را چه چیزی میدانید؟"، گفت: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس آنچه را که باید انجام میداد، به خوبی انجام داده و همه امکانات را برای مانوئل ژوزه فراهم کرده است. در اینجا تنها وظیفه سرمربی تیم است تغییرات جدیدی را در تیم به وجود آورد اما متاسفانه طی هشت هفتهای که از لیگ گذشته، مانوئل نتوانسته تغییر خاصی را روند حرکتی تیم پرسپولیس ایجاد کند.

  سرمربی جدید تیم داماش در پاسخ به این موضوع که "مدیرعامل باشگاه اعتقاد دارد مشکلات فعلی پرسپولیس مربوط به دو یا سه بازیکن خاص بوده و ربطی به عملکرد سرمربی تیم ندارد"، تاکید کرد: نباید به طور مطلق مشکلات تیم پرسپولیس را بر گردن دو یا سه بازیکن تیم بیاندازیم زیرا در تیمی مانند پرسپولیس که 25 بازیکن دارد، نمیتوان گفت که فقط دو یا سه بازیکن تصمیم گیرنده بوده و تاثیرگذار هستند.

  وی صحبتهایش را اینگونه ادامه داد: بر فرض اینکه دو یا سه بازیکن تیم شرایط خاصی داشته باشند. این وظیفه سرمربی است که با درایت و هوش خود بتواند مشکلات آن دو یا سه بازیکنی که شرایط خاصی دارند را شناسایی کرده و برطرف کند. در واقع یک سرمربی حرفهای باید بداند به چه شکل و روشی از حداکثر پتانسیل و تواناییهای بازیکنان خود استفاده کند.

  درخشان خاطرنشان کرد: درفوتبال حرفهای، سه هفته برای یک مربی حرفهای فرصتی کافی برای شناخت تیمی است که هدایت آن را برعهده گرفته است. در واقع میتوان گفت گذشت هشت هفته از لیگ فرصت بسیار خوبی برای مانوئل ژوزه بوده که نسبت به بازیکنان تیم خود و شرایط لیگ ایران شناخت پیدا کند.

  وی اضافه کرد: اینکه ژوزه در مصاحبههای خود میگوید پرسپولیس خوب بسته نشده و در یک پست هفت بازیکن داشته و در پستی دیگر هیچ بازیکن ندارد، فرافکنی است چون پرسپولیس بازیکنانی دارد که حتی توانایی بازی در سه پست متفاوت را دارند. در این شرایط باید گفت مانوئل با این اظهارنظرها تنها صورت مسئله را پاک میکند.

  عضو پیشین کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه تا کجا باید از مانوئل ژوزه حمایت شود، گفت: برای فوتبال حد و مرزی وجود ندارد که بتوان زمانی را برای حمایت از یک مربی تعیین کرد اما اگر مانوئل ژوزه تا دو هفته دیگر در لیگ نتیجه نگیرد، چه جوابی میخواهد به هواداران پرسپولیس بدهد؟ در آنجا این هواداران پرسپولیس هستند که در خصوص عملکرد مانوئل ژوزه تصمیم خواهند گرفت. 2. 2 کاربر مقابل از REZA JOHARCHI عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  FaRsHaD_8 (19th September 2012), Vampires (19th September 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  ایران زمین
  نام واقعی
  IMAN
  استاتوس
  هنو اولشه...
  شغل و حرفه
  در ره طبابت
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  AC-Milan | Brazil
  نوشته ها
  6,997
  تشکر
  9,469
  تشکر شده 8,007 بار در 3,148 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 27 تاپیک
  ااااااااا....شاسکول تیمم که بهت دادن...
  دیگه دس از سر ما وردار
  نه...!نه...!نه...!مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا