حضورم در پرسپوليس فردا مشخص ميشود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حضورم در پرسپوليس فردا مشخص ميشود

نام واقعی
    امین
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

حضورم در پرسپوليس فردا مشخص ميشود

سرمربي تيم صبا گفت که تکليفش براي حضور در پرسپوليس هنوز مشخص نيست و تا فردا روشن ميشود.

يحيي گل محمدي پس از شکست يک بر صفر تيمش برابر نفت تهران در کنفرانس مطبوعاتي گفت: با توجه به وضعيتي که داشتيم بازي خوبي انجام داديم. جمعه بايد ميبرديم، اما يکشنبه بازي را باختيم. به تمام عواملي که در اين پيروزي دست داشتند تبريک ميگويم. اين اتفاق با توجه به اين مسئله رخ داد که حضور ما تا طبقه همفک فدراسيون بيشتر نبود اما دوستان تا طبقه پنجم حضور داشتند و توانستند بازي را امروز انجام دهند.

وي افزود: از بازيکنان که 90 دقيقه با غيرت بازي کردند تشکر ميکنم. از موقعيتهاي خودمان نتوانستيم استفاده کنيم و روي يک غافلگيري گل خورديم. 90 دقيقه بازي دست ما بود و ميتوانستيم چند گل بزنيم اما از لحاظ روحي و رواني آماده برد نبوديم. اين هم به خاطر وضعيتي بود که داشتيم. جمعه به بازيکنان استراحت داديم. ديروز گفتند حتما بايد امروز بازي کنيم. استاندار هم از اين موضوع تمکين کرد و تمام اتفاقات دست به دست هم داد تا امروز شکست بخوريم.

گلمحمدي در مورد داوري اين مسابقه عنوان کرد: از داوري چه بگويم؟ کميته داوران هم زيرمجموعه فدراسيون است. در يکي از صحنهها دروازهبان نفت پاي بازيکن ما را درو کرد و يک پنالتي با اخراج دروازه بان بايد ميگرفت. اين مسئله سادهاي بود که همه ديدند اما چرا محسن ترکي نديد، من فکر ميکنم به طبقه پنجم فدراسيون فوتبال برميگردد.

گل محمدي در مورد پيوستن به پرسپوليس اظهار داشت: صحبتهايي انجام شده و يک سري مشکلات دارد که انتظار دارم حل شود و اميدوارم اين اتفاق بيفتد. هنوز حضورم در پرسپوليس مشخص نيست. قرار شده به عنوان دستيار ژوزه کار کنم که اين موضوع فردا مشخص ميشود.

می گوید: کلمات گـــــــــــاهی بار معنایی خود را از دست می دهند ...

این روزها " دوستـــــت دارم " ها دیگر قلــــــب کســـی را به تپش وا نمیدارد !

و گونه کسی را سرخ نمیکند !

می گویـــــــــم : مشکل از دوست داشتن نیست مشکل از تکـــــــــرار است !

2. کاربر مقابل از Amin-Tohi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mahla (23rd September 2012)