ضایع شدن خبرنگاران توسط آقای خاص
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: ضایع شدن خبرنگاران توسط آقای خاص

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

ضایع شدن خبرنگاران توسط آقای خاص

مرجع خبري رئال مادريد :مورینیو در پاسخ به سوالی در مورد قرار دادن ژابی ، مودریچ و اوزیل با هم در ترکیب ، یک پاسخ کنایه وار داد .
    مورینیو گفت :" اگر دوست دارید ، تعارف نکنید ، هشت تای دیگر را هم بگویید . ترکیب را به من بدهید و خیالتان را راحت کنید . مرکز زمین را که تعیین کردید ، اگر می خواهید خط دفاع و حمله را هم بگویید . می خواهید ترکیب را به من بدهید و بقیه اش راحت باشد . در کنفرانس مطبوعاتی بعدی برای بازی با آژاکس ، ترکیب را به من تحویل بدهید . "

2. 6 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (29th September 2012), aynaz (29th September 2012), FaRsHaD_8 (29th September 2012), mahboObe (29th September 2012), REZA JOHARCHI (29th September 2012), Y♥aLd♥a (29th September 2012)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    واقعا بیچاره را ضایع کرده....

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    رضا
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,174 بار در 1,565 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    آقای خاص که میگن همینه

نام واقعی
    آیناز
    شغل و حرفه
    مهندسی معماری
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 562 بار در 225 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    اخییییییییی

مرا این گونه باور کن کمی تنها کمی بی کس کمی از یادها رفته.مرا این گونه باور کن خدا هم ترك ما كرده...
    خدا ديگر كجا رفته؟!!!!!!!!!!!

نام واقعی
    mahboObe
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,558 بار در 506 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    وای خدا بود این حرفش خیلی حال کردم=)))))))
    اسطوره ی فراموش نشدنی

نام واقعی
    yalda
    استاتوس
    .....
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Javad Kazemian
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,417 بار در 1,037 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    روانیه بیچاره....

کاش میفهمیدی چون مهم شدی

لازم نیست هر کاری رو انجام بدی.......

نام واقعی
    mahboObe
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,558 بار در 506 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    روانی اون خبرنگارای فضولن!!!!
    اسطوره ی فراموش نشدنی

نام واقعی
    مـــهرآرا::Mehr Ara
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    دکــ ــ ـتـ ــر آینــ ـده
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,017 بار در 1,961 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک

اسکلن خبرنگارا

نام واقعی
    ali
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 9 بار در 6 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    حمايت هواداران پرسپوليس از كريمي در تمرين امروز
    شماره خبر : 51227
    هواداران پرسپوليس پس از تمرين امروز تيمشان بار ديگر به حمايت از «علي كريمي» پرداختند و خواستار بازگشت او به تيم شدند.
    پس از تمرين امروز (شنبه) سرخپوشان حدود 40 هواداري كه در ورزشگاه «درفشي فر» حضور داشتند، هنگام خروج مربيان و بازيكنان به آنها گوشزد ميكردند كه كريمي بايد به فوتبال بازگردد.

چند تن از ماموران نيروي انتظامي هم كه از آغاز تمرين در ورزشگاه استقرار يافته بودند، براي جلوگيري از هر گونه درگيري ميان هواداران سعي داشتند فضا را آرام كنند.

هنگامي كه خودروي سرمربي پرسپوليس و دستيارانش در حال خروج از ورزشگاه بود، هواداران به شدت علي كريمي را تشويق كردند و خطاب به سرمربي تيمشان گفتند «ژوزه يادت باشه كريمي بايد باشه»

اين در حالي است كه ژوزه در آخرين مصاحبه خود گفته بود تا زماني كه در پرسپوليس هست كريمي در اين تيم جاي نخواهد داشت.

ارسال در: شنبه 8 مهر ساعت 13:38 (1391/7/8)

نام واقعی
    ali
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 9 بار در 6 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    90/كريمي در رختكن از رويانيان رضايتنامه خواستشماره خبر : 51208

پاسخ مانوئل به وساطت 8 بازيكن: عذرخواهي كند، برگردد!
    حامد وفايي
    90: غرولندهاي علي كريمي در رختكن – بعد از بازي با نفت – همان شب به گوش مانوئل رسيد. كريمي كه به همراه كريم انصاريفرد و سيدجلال حسيني به شدت از چينش و تدابير مانوئل ناراضي بودند در رختكن كلي عليه او موضعگيري كردند و اين موضعگيريها همان شب به گوش ژوزه رسيد. اما پيرمرد پرتغالي باتجربهتر از آن بود كه بخواهد واكنش آني نشان دهد. او هر چند متوجه چالش رويانيان و كريمي شده بود. اما قصد نداشت اين قضيه را به ارتباط خود با شاگردش ربط دهد. نزديكان مانوئل به صراحت ميگويند او تا خود چيزي را از بازيكن نبيند هرگز در موردش تصميمگيري نخواهد كرد. اينگونه بود كه او به رغم شنيدن سر و صداي علي كريمي، كريم انصاريفرد و سيدجلال حسيني نسبت به هيچ كدام از آنها واكنش نشان نداد و همه چيز را به آينده موكول كرد.
    * * *
    فرداي همان روز و در تمرين ريكاوري، مانوئل بازيكنان را به خط كرد و پس از صحبتهاي اوليه و انتقاداتي كه به نحوه بازي شاگردنش مطرح كرد از آنها خواست تا به انجام تمرينات ريكاوري مشغول شوند.
    اما در اين ميان علي كريمي باز هم مثل هميشه برخلاف تصميم سرمربي نظر ديگري داشت. «من ريكاوري نميكنم، ميخواهم تمرين كنم.»
    ژوزه باز هم به كريمي تاكيد كرد: «نه، همه ريكاوري ميكنيد. كسي غير از ريكاوري تمرين اضافه نكند.»
    ژوزه اين جمله را ميگويد و باز هم به رغم پيش زمينهاي كه از اتفاقات رختكن داشت پاسخي به كريمي نداد. ژوزه شاگردانش را ترك كرد و به سمت نيمكت رفت. چند دقيقه بعد اما كريمي همان كاري را انجام داد كه در ذهن داشت. چند مانع و قيف در گوشهاي از زمين كاشت و بدون توجه به دستور ژوزه و ديگر همتيميهايش كه مشغول ريكاوري بودند، شروع به تمرين كرد. قضيهاي كه به شدت اسباب خشم مانوئل را فراهم آورد. اين قضيه باعث شد تا در همان لحظه مانوئل تصميمش را بگيرد.
    كريمي از رويانيان رضايتنامه خواست
    چند روز بعد و يك روز قبل از سفر سرخپوشان به اصفهان، ليست 18 نفره از سوي مانوئل اعلام شد. نه نامي از كريمي بود، نه انصاريفرد در ليست جايي داشت كريمي به شدت از اين قضيه عصباني بود. اما سعي كرد خود را در ميان همتيميهايش آروم جلوه دهد. او بعد از چند دقيقه به سمت رويانيان رفت كه در رختكن نشسته بود. او با لحني نه چندان مورد پسند مديرعامل تيمش را مورد خطاب قرار داد: «چرا من را از ليست خط زده؟ متوجه شدي؟!» رويانيان كه متوجه لحن عصبي كريمي شد سعي كرد با لحني آرام با او صحبت كند: «من خبر نداشتم، همين الان متوجه شدم. به هر حال اين تصميم سرمربي است.» كريمي به رغم لحن رويانيان صدايش بلندتر ميشود: «يعني، چي سليقه سرمربي بوده، يعني من بايد از ليست خط بخورم؟ بدون دليل؟»
    رويانيان جواب ميدهد: «بله، سرمربي در مسائل فني تصميم گيرنده است. هيچ كس هم حق ندارد در كار او دخالت كند. مگر شما تنها بازيكني هستي كه خط خوردهاي؟ كريم انصاريفرد هم خط خورده؟ اين برخوردها يعني چي؟»
    علي كريمي كه معمولا كمتر به ادامه بحث تمايل دارد و همواره نشان داده تصميمگيريهايش در لحظه رقم ميخورد بلافاصله جواب داد: «يعني من و انصاريفرد رو يكي ميكني؟ انصاريفرد خط خورده كه خورده من كه انصاريفرد نيستم.» رويانيان كه از لحن كريمي ناراحت شده بود روحيه نظاميگرياش جريحهدار شد و با جملهاي قاطع گفت: «اين مسائل در دست سرمربي است، نه من. من ديگر حرفي با تو ندارم.»
    كريمي هم تير آخر را زد: «رضايتنامهام رو آماده كنين. ميخواهم بروم!»
    علي كريمي رختكن را ترك كرد. چند دقيقهاي طول كشيد تا او مسير رختكن تا اتومبيلش را طي كند و همين مسافت او را متوجه حضور هواداران در پشت درهاي درفشيفر كرد.
    او كه چند هوادار مشتاق را ميديد سعي كرد در مقابله با آنها از تجربه بالايش استفاده كرده و عصبانيتش را علني نكند. «اشكالي نداره. اگه مشكل منم بهتره نباشم، اميدوارم تيم بره اونجا ببره.»
    اين اتفاقات شعله اختلافات را بيشتر كرد. رويانيان كه از سازهاي مخالف و غالبا ناكوك كريمي به ستوه آمده بود در همان رختكن به ژوزه اطمينان خاطر داد كه به صورت كامل از او حمايت خواهد كرد و ژوزه اين اختيار را دارد تا هر تصميمي ميخواهد در قبال اين بازيكن بگيرد. ژوزه هم هنگامي كه حمايت مديرعامل را پشت سر خود احساس كرد تير خلاص را زد و اعلام كرد جادوگر حق همراهي پرسپوليس را ندارد.
    ژوزه: كريمي بايد عذرخواهي كند
    در ابتداي تمرين ديروز بود كه چند بازيكن به سراغ مهدي مهدويكيا ميروند تا از او بخواهند در گفتوگو با ژوزه او را از اخراج كريمي منصرف كند. مهدويكيا اين موضوع را ميپذيرد و با گلمحمدي در ميان ميگذارد. گلمحمدي به ژوزه اعلام ميكند كه چند بازيكن ميخواهند با او صحبت كنند، ژوزه ميپذيرد. اينگونه ميشود كه 8 سرخپوش به رختكن ميروند تا جلسهاي را با مانوئل برگزار كنند. گلمحمدي به همراه مهدويكيا، محمد نوري، غلامرضا رضايي، رضا نورمحمدي، مهرزاد معدنچي، جواد كاظميان، سيدجلال حسيني و محسن بنگر به رختكن ميروند و با ژوزه صحبت ميكنند. مهدويكيا به عنوان بزرگتر به نمايندگي بازيكنان با مانوئل حرف ميزند و از او درخواست ميكند تا اگر ممكن است زمينههاي بازگشت كريمي را فراهم كند.
    نكته جالب اين بود كه برخورد خوب مانوئل آنها را متعجب ميكند: «خودتان ميدانيد كه در اين مدت چه اتفاقاتي افتاد. آنهايي كه كريمي، كريمي ميكنند حتي يك درصد از كارهاي او را نميدانند. خودتان خوب ميدانيد كه منظورم چيست خودتان ميدانيد كه در تمام اين مدت من كوچكترين عكسالعملي به حرفهايي كه در مورد من زد نشان ندادم. اما اين اتفاق آخر را نميتوانم هضم كنم. او به صورت علني مقابل تمام شما حرف من را زمين زد و براي خودش تمرين كرد. ضمن اينكه برخوردهاي او با رئيس باشگاه (رويانيان) و تكتك شما هم چندان جالب نيست. اما باز هم اين حركت شما من را خوشحال كرد. اين حركت نشان داد كه هنوز هم يك تيم هستيم و دوست داريد از همتيمي خود حمايت كنيد. من هم به خاطر شما و تيم از خودم ميگذرم. اما از نظم و انضباط تيمي نميگذرم. به همين دليل من مخالفتي با بازگشت كريمي ندارم. اما به خاطر حفظ حرمت مجموعه او بايد از من به خاطر حركتي كه انجام داد(انجام تمرين برخلاف نظر ژوزه) عذرخواهي كند. او هر وقت خواست ميتواند برگردد و در صورت عذرخواهي باز هم تمرين كند و پيراهن پرسپوليس را به تن كند.»
    بازيكنان كه از واكنش دوستانه و برخورد حرفهاي ژوزه متعجب شده بودند از او تشكر كرده و رختكن را ترك ميكنند، اما همه آنها يك سئوال مشترك را از مهدي مهدويكيا ميپرسند: «آقا مهدي، شما چند سال با كريمي همبازي بودي و او را خوب ميشناسي. فكر ميكني كريمي با اين شرايط بر ميگردد؟ اين بنده خدا كه هيچ حرفي نداره براي برگشتنش، اما اون حاضره عذرخواهي كند؟!»
    مهدي مهدويكيا سكوت معناداري كرد و همه متوجه معني و مفهوم اين سكوت شدند. «نه»!
    نزديكان كريمي: امكان ندارد برگردد!
    دوستان صميمي علي كريمي معتقدند كه او هرگز راضي نخواهد شد كه به پرسپوليس برگردد. حتي اگر ژوزه شرط «عذرخواهي» را هم براي او نميگذاشت. چرا كه شخصيت او به گونهاي است كه بارها در چنين شرايطي به هيچوجه تصميمي براي بازگشت ندارد.
    كريمي در جريان اخبار لحظه به لحظه
    علي كريمي اگرچه تلفن همراه خود را از دسترس خارج كرده اما تلفن خصوصي او در اختيار يكي، دو عضو از مجموعه تيم هست. اعضايي كه حضور هميشگي در كنار تيم داشته و ارتباط تنگاتنگي با او دارند. اينگونه بود كه كريمي در جريان كلي اخباري كه روز قبل در تمرين رخ داد و واكنش رسانهها را به دنبال داشت. نكته جالب اين است كه كريمي در گفتوگو با اين يكي، دو نفر نيز با بيان جمله «عذرخواهي؟ باشد!!» واكنش نشان داده است.
    حال بايد منتظر بود و ديد چه تصميمي اتخاذ خواهد شد و رويانيان چه تصميمي خواهد گرفت. رويانيان كه از سويي اعلام كرد از تصميم سرمربياش تحت هر شرايطي حمايت خواهد كرد و از طرفي در گفتوگو با 90 به صراحت بيان كرد كه اگر جدايي هم در كار باشد نبايد به شخصيت كريمي لطمهاي وارد شود. حال به نظر شما مديرعامل پرسپوليس در مورد قضيه كريمي چه تصميمي خواهد گرفت؟ منتظر باشيد. اين داستان سر دراز دارد.