مرجع خبري رئال مادريد : بازی رئال مادرید و دپور با رکوردهایی برای سپید پوشان همراه بود .

- آخرین هت تریک رونالدو برای رئال در هفته 32 لالیگای پارسال مقابل اتلتیکو بود . این یانزدهمین باری است که کریتسیانو سه گل یا بیشتر برای رئال در بازیهای رسمی می زند .
- او از نظر شمار پنالتی در لالیگا به 27 رسید . او سومین بازیکن برتر تاریخ رئال از نظر گلزنی از روی نقطه پنالتی پس از هوگو سانچز با 35 و میشل با 28 پنالتی است . این چهارمین باری است که کریستیانو 2 پنالتی در یک بازی لالیگا می زند .
- آخرین گل په په برای رئال در بازی پارسال مقابل اوساسونا بود که نتیجه 1-7 شد . او سه گل در پیراهن رئال زده است .
- این اولین دقایق رسمی کاکا در این فصل بود . آخرین بازیش در هفته 37 در سال گذشته در برابر گرانادا بود .
- اولین گل دی ماریا در این فصل در لالیگا هم زده شد . او در بازی رفت سوپرکاپ هم گل زده بود .
- کریستیانو رونالدو از آمانسیو پیشی گرفت و با 156 گل تبدیل به نهمین گلزن برتر تاریخ رئال در بازیهای رسمی شد . او در لالیگا 118 گل زده است .
- آخرین باری که رئال در خانه عقب افتاد ، پارسال در مقابل گیخون در هفته 33 بود . رئال مادرید آن بازی را 1-3 برد .
- آخرین باری که ژابی نیمکت نشین شد ، پارسال در هفته 37 مقابل گرانادا بود ، در زمانی که قهرمانی قطعی شده بود .
- دپور دو بار در خانه رئال برده ، 34 بار باخته و پنج بار هم مساوی کرده است . در این بازیها رئال مادرید 100 گل زده و 32 گل خورده است .
- آخرین پیروزی دپورتیوو در برنابئو مربوط به برد 0-1 در فصل 05-04 می شود .
- این صدمین بازی بنزما به عنوان بازیکن در لالیگا بود . او 46 گل در این بازیها زده است . تنها فرانسوی که بیش از بنزما در لالیگا بازی کرده ، زیدان با 155 بازی است .
- با این برد ، رئال مادرید 300 برد در لالیگا انجام داشته که فقط سانچیس با 312 ، رائول با 327 و زوبیزارتا با 333 برد بالاتر از او هستند .
- مورینیو با آلفردو دی استفانو به عنوان هشتمین مربی تاریخ رئال از نظر شمار بازی در لالیگا در برنابئو با 41 بازی برابری کرد .