ويسي زورش به ما نميرسد،جوسازي ميکند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ويسي زورش به ما نميرسد،جوسازي ميکند

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

ويسي زورش به ما نميرسد،جوسازي ميکند

سرمربي تيم فوتبال راهآهن در واکنش به اظهارات عبدالله ويسي گفت: او در زمين زورشان به ما نميرسد از بيرون جوسازي ميکند.

علي دايي پس از پيروزي مقابل پيکان با نتيجه يک بر صفر در نشست مطبوعاتي اظهار داشت: در بازي حساس مقابل تيم پيکان در هر دو نيمه با توجه به مالکيت توپ و خطراتي که روي دروازه پيکان ايجاد کرديم برتر بوديم و به نظر من مستحق پيروزي در اين بازي راهآهن بود.

وي افزود: ما در خط دفاعي نيز بسيار خوب و عالي کار کرديم تا حدي که در طول نود دقيقه حريف فقط يک موقعيت روي دروازه ما خلق کرد. خوشبختانه با اين پيروزي به بالانشينان جدول ليگ برتر چسبيديم و حالا منتظر بازيهاي بعدي هستيم.

سر مربي راهآهن در باره کيفيت پايين زمين اکباتان نيز گفت: به خاطر همکاري با فوتبال ملي زمين راهآهن را در اختيار مسابقات نوجوانان آسيا گذاشتيم تا خدمتي را به فوتبال کرده باشيم اما شرايط را خودتان ديديد که چطور بود. خوشبختانه 18 روز ليگ برتر تعطيل شد و انشاءالله مسوولان باشگاه سعي خواهند کرد تا زمين اکباتان را ترميم کنند.

دايي درباره ميدان دادن به جوانان نيز تاکيد کرد: در بازي امروز ما بازيکني به نام اميد عظيمي را به داخل زمين فرستاديم چون دنبال تعويض تاکتيکي بوديم. اين بازيکن و خيلي از جوانان ما بسيار آيندهدار هستند و با عشق و علاقه در کنار باتجربهها کار ميکنند هميشه هر بازيکني که در تمرين خودش را به من ثابت کند کمترين کار را در قبال او انجام خواهم داد و مزدش را با حضور در بازيهاي رسمي به او ميدهم.

امروز عظيمي با 20 سال سن اولين بازي خود را ليگ برتر انجام داد.

وي با انتقاد از تعطيلي بيست روزه ليگ برتر نيز خاطرنشان کرد: در اين باره حرفي نميزنم چون بايد همه چيز را به خاطر تيم ملي قبول کنيم. اما هيچ سالي به اندازه امسال ليگ ما تعطيلي نداشته است. ما ميخواهيم بازي کنيم و هماهنگي لازم به دست آوريم و به نتيجه برسيم که ليگ تعطيل ميشود. با اين تعطيلات هدف اين است که به جام جهاني برويم. اميدوارم حداقل اين اتفاق بيفتد اگر ليگ عقب ميافتد حداقل تيم ملي ما جام جهاني برود. اين آرزوي قلبي همه ماست اما اگر خداي ناکرده تيم ملي جام جهاني نرود ما در ليگ هم ضربه خوردهايم چون با تعطيلي مداوم کيفيت بازيها نيز پائين ميآيد.

دايي در مورد خطر تعليق ورزش ايران نيز يادآور شد: من نظر خاصي در اين موضوع ندارم بايد همه چيز را از مسئولان بپرسيد که هميشه از جواب دادن خيلي از مسائل شانه خالي ميکنند و به مردم جواب نميدهند. الان نه تنها ورزش بلکه خيلي ازجاهاي ديگر پاسخگوي هيچ مسئلهاي نيست تا دلمان خوش باشد حرفها را ميشنوند.

وي افزود: الان وضعيت اقتصادي مردم را ميبينيد اميدوارم فردي باشد که پاسخگوي مسائل باشد. به قول مياچ کمک مربي راهآهن هميشه ميگويد ايرانيها حرفشان اين است که انشاءالله ما بايد منتظر اتفاق بزرگ و يا معجزه باشيم تا جوابهاي بيپاسخ خود را از خيلي از مسئولين بگيريم.

دايي در مورد اخراج مياچ نيز يادآور شد: موقعي که ناظر بازي در چند صحنه اعلام ميکند داور روي خطا چشمپوشي کرده شما چه توقعي داريد؟ در صحنهاي بهادر عبدي مالک توپ بود و بازيکن حريف روي او خطا کرد سپس خطاي بازيکن ما را گرفت. بازيکنان پيکان اوتهايي را ميانداختند که واقعا خندهدار بود و فقط دستشان را بالا ميبردند اما داور بيخيال همه چيز بود.

وي افزود: مشکلها در فوتبال ما از اينجاها پيدا ميشود برخيها خيال کردند فوتبال بدمينتون است. ميگويند نبايد بازيکنان برخورد کنند. اگر اين خطاها را در فوتبال ما انجام ميشود نگيريم فردا يا پسفردا در AFC و در مسابقات رسمي به مشکل برميخوريم. داوران ما بايد دقت خود را بيشتر کنند اما به نظر ميرسد ديوار کوتاهتر از راهآهن پيدا نکردند. مياچ را مثل آب خوردن اخراج کردند اما به مربي حريف که وسط زمين قدم ميزد کاري نداشتند.

دايي با حمله به کميته انضباطي در ادامه صحبتهايش گفت: برخي اوقات کميته انضباطي کارها و تهديدهاي خندهداري ميکند دو مربي تيم من که از روي سکوها بازيهاي ما را دنبال ميکردند به آنها تذکر و اخطار داده شده که اگر کار خود را دنبال کنند محروم ميشوند. واقعا اين نکته جالب نيست!

وي افزود: مگر ميشود مربي روي سکو را تهديد کنند. اين اتفاقات به نظر من برخي اوقات در فوتبال ما ميافتد و باز هم ميگويم که دليلش اين است که ديوار کوتاهتر از ما پيدا نکردند. اصلا سوال من اين است چرا هميشه به راهآهن گير ميدهند نه به کسان ديگر. اگر هم اعتراض ميکنيم هزار حرف و حديث درست ميکنند.

دايي ادامه داد:من از همه شما ميخواهم فيلم بازي امروز را تماشا کنيد يک پنالتي صددرصد روي آشوبي گرفته نشد. آيا بچههاي من حتي در شرايطي که داور دو قدم با صحنه فاصله داشت حرفي زدند. من آنها را آرام کردم اما بايد اين را دانست که ما اعصاب فولادي نداريم دو بازي ما به تعويق افتاده است. ساکمان هميشه روي کولمان است يک روز ما را به کمپ تيم ملي راه ميدهند و يک روز ميگويند ببخشيد نميشود.

دايي ادامه داد: يک روز به ما ميگويند در شرايطي که زمينمان را به فوتبال ايران دادهايم در زمين شماره يک کمپ تيمهاي ملي تمرين کنيد و يک روز ميگويند زمين شماره دو برويد حتي يک روز هم ميگويند ببخشيد زمين نداريم به شما بدهيم اگر حرفي بزنيم ميگويند دايي فقط اعتراض ميکند.

سرمربي راهآهن همچنين در پاسخ به يکي از خبرنگاران که آيا داوري ما همراه با فوتبال کشورمان پيشرفتي داشته يا خير نيز يادآور شد: من از شما ميپرسم آيا در فوتبال ما و داوري پيشرفتي شده؟ وقتي که نتيجه برد براي تيمهاي ملي ما اتفاق ميافتد همه ميآيند مصاحبه ميکنند و پاداش ميدهند. در حالي که وقتي که بازندهايم هيچ خبري و جوابي نيست. داوري ما هم مثل فوتبالمان است. ما بايد بدانيم هر کس بايد در محدوده خود حرف بزند. در فوتبال ما در کل پيشرفتي نبوده که داوري ما شامل آن شود. اما من همينجا در ميان صحبتهايم به تيم ملي نوجوانان خسته نباشيد ميگويم و به آنها اين حرف را ميزنم که فوتبال همين است نااميد هرگز نباشيد چون آينده مال شماست و بايد در جام جهاني نتيجه بگيريد.

دايي در خصوص اظهارات ويسي مبني بر اينکه دايي در هر بازي اعتراض ميکند تا شرايطش خوب باشد نيز تاکيد کرد: اين حرفهاي آقاي ويسي قبل از بازي زده شده است. ايشان در زمين زورشان به ما نميرسد از بيرون جوسازي ميکند. اگر دايي داد ميزند اين حرف را هم بزنيد که دايي چند بار نيمکت را آرام ميکند. ما بايد الفباي فوتبال را بدانيم و سپس اظهار نظر کنيم. مثلا باز هم تکرار ميکنم اوت دستي که امروز پيکانيها انداختند در هيچ کجاي دنيا انداخته نميشود. تيم آقاي ويسي در بازي امروز آيا يک موقعيت داشت؟ يک سانتر از جناحين شد و مهاجم حريف توپ را از بالاي دروازه با سر به بيرون زد. نبايد دنبال جوسازي باشيم و بگوييم دايي داد و فرياد ميکند پنالتي ما را نگرفتند اما ما نتوانستيم کاري بکنيم.

سرمربي راهآهن در پاسخ به سوال ديگري که با توجه به اينکه نتايج شما معادلات را در فوتبال ايران به هم زده نيز گفت: من اگر به تيمم ايمان نداشته باشم هرگز اين ريسک را نميکردم که 5 روز مانده به مسابقات تيم راهآهن را تشکيل بدهم. به اين بچهها افتخار ميکنم چون درست و خوب کار ميکنيم. خدا هم پاداشش را به ما ميدهد ما جزو تيمهايي هستيم که سعي ميکنيم در بالاي جدول باشيم.

وي در پايان درباره تيم ملي فوتبال ايران در ديدار حساس برابر کره جنوبي نيز گفت: من پيشنهادي به کادر فني تيم ملي ندارم که بدهم اما به عنوان يک ايراني آرزوي موفقيت براي تيم ملي کشورم را دارم. قطعا اگر کرهايها 100 هزار هوادار را در ورزشگاه ببيند کارشان قبل از بازي سخت خواهد شد. انشاءالله با يک برد شيرين مقابل کره راه را براي رفتن به جام جهاني هموار کنيم تا مردم ما از فوتبال ايراني لذت ببرند.

2. 3 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (4th October 2012), FaRsHaD_8 (6th October 2012), Vampires (4th October 2012)

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 23,000 بار در 7,966 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    ​شهریاررررررر

بدرود آقای کریمی...

ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

جادوگری بود که 8 می پوشید...

29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

نام واقعی
    yalda
    استاتوس
    .....
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Javad Kazemian
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,417 بار در 1,037 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    او در زمين زورشان به ما نميرسد از بيرون جوسازي ميکند. هه هه هیچ جای جمله با هم تناسب نداره

کاش میفهمیدی چون مهم شدی

لازم نیست هر کاری رو انجام بدی.......