ژوزه: خودم را میکشم تا قهرمان شویم/ دل و فکرم جوان است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: ژوزه: خودم را میکشم تا قهرمان شویم/ دل و فکرم جوان است

 1. #1


  محل سکونت
  قزوین- بوئین زهرا- آراسنج
  نام واقعی
  هادی
  استاتوس
  پرسپولیس
  شغل و حرفه
  كارمند
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,485
  تشکر
  7,112
  تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  ژوزه: خودم را میکشم تا قهرمان شویم/ دل و فکرم جوان است

  به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مانوئل ژوزه قبل از سفر به پرتغال نشست دو ساعتهای با محمد رویانیان داشت و بعد از آن جلسه گفت و گویی انجام داد که متن آن را در زیر میخوانید:


  ابتدا درباره نشست دو ساعتهای که با مدیر عامل باشگاه داشتید صحبت کنید و اینکه چه مواردی در این جلسه مطرح شد و چه تصمیماتی گرفته شد؟


  درباره مسائل مختلفی با هم صحبت کردیم. قبل از سفر به پرتغال آقای رویانیان گفتند که بیایم باشگاه و من هم آمدم اینجا و با هم درباره وضعیت کنونی تیم و آینده آن صحبت کردیم. نشست صمیمانه و مفیدی بود. هدف این است که تیم را آماده کنیم و آینده خوبی بسازیم. فعلا شرایط تیم خیلی بهتر از گذشته شده. نیم فصل هم که برسد این امکان را داریم که تغییراتی بدهیم و نفراتی را به تیم اضافه کنیم تا تیم متعادلتر شود.


  تا چه حد به آینده تیم امیدوار هستید؟


  قطعا تیم بهتر خواهد شد. طرز تفکر تیم باید عوض شود. همه ما باید به فکر پیروز شدن در بازیها و بهتر بازی کردن باشیم. وقتی خوب بازی کنی هواداران را خوشحال کردهای. تماشاگران از بازی خوب لذت برده و در کنار بازی زیبا باید نتیجه هم گرفت. ما تلاش میکنیم تا تیم هفته به هفته کیفیت بهتری داشته باشد و شانس برنده شدن آن هم بیشتر باشد. اگر هر فردی واقع بینانه به عملکرد تیم نگاه کند. این موضوع که تیم هفته به هفته بهتر شده و کیفیت بهتری از خود نشان داده را تائید میکند. ما میخواهیم آینده خوبی برای پرسپولیس بسازیم، اتفاقا محور حرفهای جلسه امروز من با مدیر عامل باشگاه هم همین موضوع بود.


  بدون تعارف حتما می دانید که طی این مدت انتقادات زیادی از مانوئل ژوزه مطرح شده است.


  یکسری انتقادات میتواند منطقی باشد و بخشی از آنها هم دور از واقعیت. انتقادی که درست باشد و واقعی قابل پذیرش است اما بعضا انتقاداتی هم مطرح میشود که از واقعیت دور است. مثلا از دفاع سه نفره که ما در بازیهای اخیر از آن استفاده کرده و اتفاقا این تصمیمها نتیجه خوبی هم داشته است انتقاداتی شده. خیلیها انتقاد میکنند که چرا پرسپولیس با سه دفاع بازی میکند. مگر وضعیت دفاعی بهتر و آمار گلهای خورده پرسپولیس کمتر نشده است؟! لازم است در این باره مسائلی را بیان کنم. معتقدم که در حال حاضر ما بهترین خط دفاعی ایران را داریم. در شروع فصل نه من بنگر را میشناختم و نه او من را. در واقع من از تواناییهای او شناخت کامل نداشتم و بنگر هم نمیدانست که برنامههای فنی مورد نظر بنده چه هست و چه خواهد بود. به هر حال او از سپاهان به پرسپولیس آمده بود و این دو تیم از نظر توجه رسانهای، تعداد تماشاگر و مسائل دیگر تفاوتهای آشکاری با هم دارند. به طور کلی مسئولیت بنگر در پرسپولیس خیلی سنگین بود. در کنار آن عدم شناخت ما از همدیگر هم تاثیر زیاد داشت اما الان میبینید که بنگر در شرایطی عالی قرار گرفته و بهترین موقعیت و عملکرد را دارد. جلال هم الان در فرمی عالی و بسیار خوب قرار گرفته و در خط دفاعی عملکردی داشته که خوب است. رضا (نورمحمدی) در این هفتهها انقلاب کرده. او خیلی آرام است و فشاری احساس نمیکند. مدافعی است با هوش و میداند که چه میکند. خط دفاع ما الان دارد خیلی خوب کار میکند. حالا برای من مهم نیست که بعضیها چه می ویند. من دارم میبینم که با سه دفاع داریم خوب بازی میکنیم و آمار گلهای خورده تیم به مراتب نسبت به هفتههای نخست کمتر شده و تصمیمی که ما گرفته ایم جواب داده. چیزی که همیشه من را آزار میدهد نداشتن صداقت است. من واقعا اگر ببینم که بازی کردن با سه دفاع به تیم لطمه زده صادقانه میگویم اما واقعا اینطور نبوده و من به استناد آمار گلهای خورده و عملکرد تیم از آن دفاع میکنم. صادقانه باید عرض کنم که ما تلاش میکنیم تیم خوبی درست کنیم. پرسپولیس از همه ما مهمتر است چرا که یک باشگاه پرطرفدار و فراگیر است. در چنین تیمی تا آنجا که بتوانیم باید زحمت بکشیم و تلاش کنیم. به هر حال من هم مشکلاتی داشتهام. تیم 17 بازیکن جدید داشته و نمیشود تیمی که اغلب نفرات آن برای اولین بار کنار هم قرار گرفتهاند را در مدت کوتاهی هماهنگ کرد. لیگ ایران هم که یک لیگ کوتاه مدت است و به نوعی کوتاه شترین لیگ دنیا. بنابراین زمان کافی وجود ندارد و باید با تلاش بیشتر جبران کرد. کاری که الان مد نظر ما است همین است.


  درباره دفاع سه نفره صحبت کردید. اگر بازی با سپاهان را به واسطه اتفاقات غیرطبیعی که برای بازیکنان رخ داد فاکتور بگیریم پرسپولیس در 5 بازی اخیر مقابل نفت، آلومینیوم، سایپا، استقلال و فولاد تنها یک گل گل از حریفان دریافت کرده. این نتیجه همان تغییر سیستم است یا اینکه علت دیگری هم داشته؟


  آمار جالبی بود. بازی کردن با سه دفاع، تمرین کردن روی این سیستم و افزایش اعتماد به نفس بازیکنان مهمترین علل عملکرد خوب تیم در فاز دفاعی بوده. دروازهبان، مدافعان کناری و هافبکها هم در بهبود اوضاع دفاعی تیم هم نقش داشتهاند. در اول فصل مشکل دفاعی تیم باعث شده بود تا کار هجومی تیم هم تحت تاثیر قرار بگیرد. برای اینکه بتوانی همیشه حمله کنی باید خوب دفاع کنی و سیستم تدافعی خوبی داشته باشی تا آسیب پذیر نباشی.


  اما مشکل فعلی پرسپولیس این است که کم گل میخورد اما سخت گل میزند. پرسپولیس در بازی های اخیر مقابل نفت تهران، سپاهان، استقلال و سایپا در گلزنی ناکام بوده. به طور کلی در فاز هجومی به نظر میرسد مشکلاتی وجود دارد.


  درست میگوئید، اما من فکر میکنم اصلیترین مشکل این است که روی مهاجمان و عناصر هجومی تیم فشار زیاد است. به هر حال برخی بازیکنان از یک تیم کم تماشاگر به یک تیم پر تماشاگر آمدهاند و انتظارات بالایی از آنها وجود دارد. آنها سعی میکنند گل بزنند و موثر باشند. نداشتن آرامش شاید بیشترین نقش را داشته، ما در کار هجومی اگر دقت کنید موقعیت گلهای خوبی را روی دروازه حریفان خلق میکنیم. در بازی با آلومینیوم فرصتهای زیادی را از دست دادیم. مقابل سایپا هم همین طور. پس مشکل فنی و تاکتیکی حادی وجود ندارد بلکه عناصر هجومی تیم نیاز به آرامش بیشتر و استرس کمتر دارند تا کارآیی بیشتری داشته باشند و از موقعیتها بهتر استفاده کنند.


  با توجه به جدایی روبرتو سوسا و مصدومیت کئون بدنبال جذب بازیکن جدید نیستید؟


  ما در خط هافبک بازیکن خوب لازم داریم. الان نقی زاده آمده و عملکردش راضی کننده بوده. مهدی (مهدوی کیا) با اینکه پست اصلیاش آنجا نیست اما نقش خود را به خوبی ایفا میکند. مهرداد پولادی هم در هافبک دفاعی و به رغم اینکه پست تخصصیاش دفاع چپ است برای ما خوب بازی کرده. در مجموع باید بگویم خط هافبک ما نیاز به تقویت و جذب بازیکن دارد. بعضی وقتها ما در پی مصدومیت نفرات در این پست یار جایگزین نداریم و نباید اینطور باشد. به طور کلی ما باید در برخی پستها شرایط را بهتر کرده و تیم را تقویت کنیم.


  در حال حاضر بنابه دلایل متعدد فاصله امتیازات پرسپولیس با صدر جدول کمی زیاد شده. فکر میکنید در نهایت پرسپولیس امسال به چه رتبهای دست پیدا کند؟


  چیزی که مسلم و مشخص است این است که ما میخواهیم برویم بالا. برای صعود از جدول رده بندی باید ببریم. الان نمیشود پیش بینی دقیقی داشت. در فوتبال هم چیزی قابل پیش بینی نیست. باید بازی به بازی رفت جلو. تیم فعلی پرسپولیس این پتانسل را دارد که بهتر شده و نتایج بهتری کسب کرده و جایگاه بهتری هم داشته باشد. در حال حاضر فاصله امتیازات ما با صدر جدول به گونهای است که کار برای قهرمان شدن سخت شده. در نهایت پرسپولیس امسال باید جایگاه خوبی در جدول رده بندی داشته باشد. ما نیم فصل میتوانیم تغییراتی در تیم ایجاد کنیم و بازیکنان جدیدی هم جذب کنیم. بعد از نیم فصل به این سوال شما واضح تر میتوانم جواب دهم. آن وقت معلوم میشود که ما چه کارهایی میتوانیم انجام دهیم. در فوتبال همه چیز امکان دارد و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. البته این مثال که میزنم هیچ ربطی به پرسپولیس ندارد و فقط یک مثال است. تیم سانتوس وقتی سقوط کرد فصل بعد قهرمان برزیل شد. بنابراین در فوتبال احتمال بروز هر اتفاقی وجود دارد. ما باید تلاش خود را بیشتر کنیم و امسال در جایگاه مطلوبی قرار بگیریم. برای فصل بعد هم میتوان برنامهریزی دقیقتر و بهتری انجام داد و با حفظ اسکلت تیمی از هماهنگیهایی که در این فصل بوجود میآید برای قهرمانی در فصل آینده بهره برد.


  نمیخواهید چند کلامی هم با هواداران پرسپولیس صحبت کنید.


  همیشه یک چیز میگویم و آن اینکه ما تلاش میکنیم تا از پیراهن پرسپولیس محافظت کنیم. من برای آنها کار میکنم و تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا انتظارات هواداران بر آورده شود.


  تیم در حال شکل گیری است و ما با تمام وجود کار میکنیم تا تیمی قوی و قدرتمند درست کنیم. تیمی برای قهرمان شدن. هواداران بدانند من خودم را میکشم تا پرسپولیس قهرمان شود. همه تلاش ما برای سربلندی هواداران است. از هواداران که صبور بوده اند میخواهیم همچنان آرام باشند و از تیم حمایت صد در صد داشته باشند. آنها ایمان داشته باشند آینده هم از قبل بهتر خواهد بود. وقتی که من آمدم اینجا خیلی از مسائل به شکل انفرادی انجام میشد اما الان همه چیز در قالب تیم قرار گرفته. به هواداران باید بگویم آدمی نیستم که بیهوده قولی بدهم چون در فوتبال قولی نمیشود داد. آنها اما مطمئن باشند شرایط و نتایج تیم بهتر خواهد شد و ما تلاش خواهم کرد تا هواداران را خوشحال کنیم.


  بیش از این وقتتان را نمی گیرم. مثل اینکه عازم سفر هستید و عجله دارید؟


  بله. پس از هماهنگی با مدیر عامل باشگاه فرصتی فراهم شد تا پنج روزی به پرتغال بروم و کنار خانوادهام باشم. یکسری کارهای شخصی دارم. دو، سه روزی هم که در تمرینات نیستم همه هماهنگیها انجام شده و یحیی کار را در غیاب من و سایر همکارانم انجام خواهد داد.


  مثل اینکه دلتان برای نوه تان تنگ شده؟


  قطعا، همین یک نوه را دارم. 9 ماهه است و دختر.


  چند فرزند دارید؟


  یک پسر فقط و یک نوه.


  حالا به شما می گویند بابابزرگ؟!!


  (می خندد) شک نکن دلم جوان است و همچنین فکرم! در فرصتی مقتضی بیشتر به سوالات شما پاسخ خواهم داد. تا بعد...
  ویرایش توسط Aliparsa : 6th October 2012 در ساعت 20:24
  <div style="text-align: center;">&nbsp;
  </div>

 2. 2 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  FaRsHaD_8 (6th October 2012), Y♥aLd♥a (6th October 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  آدم مرده را که نمیشه کشت مانویل چرا داری چرت میگی.....مرده شور دلت رو ببرم

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 4. کاربر مقابل از FaRsHaD_8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  emrah20062007 (6th October 2012)

 5. #3


  محل سکونت
  ...
  نام واقعی
  فـــــاطــــــمه
  استاتوس
  i love my life
  شغل و حرفه
  فوتبالیست اینده
  بازیکن محبوب
  misagh memarzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  1,261
  تشکر
  159
  تشکر شده 915 بار در 430 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط PERSPOLIS_6 نمایش پست ها
  آدم مرده را که نمیشه کشت مانویل چرا داری چرت میگی.....مرده شور دلت رو ببرم
  باهات موافقم.اگه دلت جوون بود،اون ایمون زاید ک گوله استعداد رو نمیزاشتی رو نیمکت خاک بخوره.
  ما هم باید یه فصل دیگه ارزوی قهرمانی رو ب گور ببریم.
  کی بود ک بقل اسمش اول فصل مهر قهرمانی زد؟
  خدا باعث و بانیشو لعنت کنه ک باعث اومدنت ب پرسپولیس شد.
  اخ تو رو چ به پرطرفدار ترین تیم اسیا؟
  من هنوز باورم نمیشه توی فشل تونستی رئال رو ببری.
  ای بابا.مثل استیلی جمع کن برو دیگه.خسته شدیم از بس گفتیم حیا کن،رها کن.


  saeed maroof 4

 6. #4


  محل سکونت
  خونمون
  نام واقعی
  yalda
  استاتوس
  .....
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Javad Kazemian
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  3,123
  تشکر
  3,023
  تشکر شده 2,417 بار در 1,037 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک
  این مانوئل چقد توهمه....
  کاش میفهمیدی چون مهم شدی

  لازم نیست هر کاری رو انجام بدی.......
 7. کاربر مقابل از Y♥aLd♥a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  emrah20062007 (6th October 2012)

 8. #5


  نام واقعی
  عباس زارعی
  استاتوس
  فقط پرسپولیس
  بازیکن محبوب
  Emon Zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Argentina
  نوشته ها
  2,156
  تشکر
  1,726
  تشکر شده 1,454 بار در 729 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  شماها یادتون نمیاد یک سال اول شکل گیری تیم بهمن ( پیکان فعلی) با مربیگری فیروز کریمی و دستیارش فرهاد کاظمی پرسپولیس مثل الان وضعیت خوبی نداشت و در رده های پایین جدول بود و بهمن با اختلاف زیاد صدر بود و امید اول قهرمانی از چند تا بازی بعد از نیم فصل پروین شد سرمربی پرسپولیس که واقعا طوفان به پا کرد با جبران 17 امتیاز عقب ماندگی در جدول پرسپولیس قهرمان شد در ان موقع فرهاد مجیدی هم در بهمن بود و اوایل بازیگریش بود و بازیها هم دو امتیازی

  چون واقعا اتحاد داشتند و همدلی و اطاعت از مربی

 9. #6


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط عشق نمایش پست ها
  شماها یادتون نمیاد یک سال اول شکل گیری تیم بهمن ( پیکان فعلی) با مربیگری فیروز کریمی و دستیارش فرهاد کاظمی پرسپولیس مثل الان وضعیت خوبی نداشت و در رده های پایین جدول بود و بهمن با اختلاف زیاد صدر بود و امید اول قهرمانی از چند تا بازی بعد از نیم فصل پروین شد سرمربی پرسپولیس که واقعا طوفان به پا کرد با جبران 17 امتیاز عقب ماندگی در جدول پرسپولیس قهرمان شد در ان موقع فرهاد مجیدی هم در بهمن بود و اوایل بازیگریش بود و بازیها هم دو امتیازی

  چون واقعا اتحاد داشتند و همدلی و اطاعت از مربی
  الان این حرفا دیگه معنا نداره...

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 10. #7


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  مانویل هوادار جون تو را نمیخواد فقط نتیجه براش مهمه...

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

 11. #8


  نام واقعی
  ..نسیم...
  بازیکن محبوب
  Emon Zayed
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  797
  تشکر
  356
  تشکر شده 958 بار در 369 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 44 تاپیک
  باید خودشو بکشه تا تو لیگ بمونه

 12. #9


  محل سکونت
  پرسپولیس اف سی
  نام واقعی
  FarSHaD
  استاتوس
  به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  16,939
  تشکر
  11,273
  تشکر شده 23,001 بار در 7,966 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 47 تاپیک
  نقل قول نوشته اصلی توسط ebi_psn نمایش پست ها
  باید خودشو بکشه تا تو لیگ بمونه
  لازم نیست خودشو بکشه اگه انصراف بده تیم نتیجه میگیره

  بدرود آقای کریمی...

  ما چراغ ها را روشن نگه می داریم

  برای بچه های نسل هاوش و هیرسا

  تا یادشون نره یه روز دلخوشی فوتبالی ها

  جادوگری بود که 8 می پوشید...

  29 تیر روز مرگ فوتبال زیبا....

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا