رويانيان: اجازه تخريب مربي را نميدهم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رويانيان: اجازه تخريب مربي را نميدهم

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

رويانيان: اجازه تخريب مربي را نميدهم

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در جمع بازيکنان گفت: براي اصولم از زندگي خودم گذشتهام و براي فوتبال از اصولم نميگذرم. آن همدلي که در بازي با سايپا ديدم به اندازه يک پيروزي ارزش داشت.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان در جمع بازيکنان اين تيم گفت: چند روز قبل فرصتي دست داد تا در اردوي تيم ملي حاضر شوم. نزديک به دو ساعت با کيروش و چهار ساعت با ملي پوشان خودمان صحبت کردم که يک ساعت آن به صحبت با علي کريمي اختصاص پيدا کرد. در اين صحبتها مسائل مهمي را با آنها در ميان گذاشتم که اينجا هم با شما مطرح ميکنم.

وي افزود: به ملي پوشان گفتم هر نکتهاي که وجود دارد يا اگر نظري دارند بگويند. فرقي نمي کند، صحبتها درباره مديريت باشگاه يا کادر فني باشد، منتهي بايد حريمها رعايت شود. اين خيلي بهتر است که بازيکنان هر چه دارند به ما بگويند و ما هم حرفهايمان را به خود شما بگوييم به جاي اينکه حرفها را پيش ديگران ببريم. البته همه چيز بايد در چارچوب خودش باشد. مثلا وقتي بازيکن ميخواهد درباره مسائل مربوط به کادر فني صحبت کند بايد در جاي خودش و با حفظ و رعايت اصول باشد.

مديرعامل پرسپوليس در ادامه تصريح کرد: وقتي اين حرفها را به ملي پوشان زدم، ديدم با عقلانيت برخورد کردند و اين فرهنگ را که ديدم خيلي خوشحال شدم. من حرفهاي دلم را زدم و حرف آنها را از دلشان بيرون کشيدم. بعد از جلسه روحيه هر يک از بازيکنان چند برابر شده بود. از آنها بويژه علي کريمي خواستم بهترين بازي خود را برابر کره انجام بدهند.

محمد رويانيان در ادامه صحبتهايش به بازيکنان ميگويد: من از اصول خودم نميگذرم. هشت سال براي اين اصول جنگيدم، از زندگي خودم گذشتم، به دفعات اسباب کشي کردم، از ماديات گذشتم و حالا نميتوانم به خاطر فوتبال از اصول خودم بگذرم. اصلا براي پيشرفت بايد به اصول پايبند باشيم. اصول حرفهاي فوتبال ميگويد، مديريت بايد با تمام قوا و تا آخرين لحظه از سرمربي تيم حمايت کند. اجازه بي انضباطي نمي دهيم. اجازه نميدهم هزينه شود و بعد همه چيز با بي انضباطي خراب شود. همه چيز بايد سر جاي خودش باشد. تخريب مربي يعني تخريب کل تيم و از هم پاشيده شدن شيرازه تيم. به عنوان مدير باشگاه نميتوانم اجازه چنين اتفاقي را بدهم.

رويانيان خاطر نشان کرد: من در آينده با تک تک شما نشست هاي خصوصي خواهم داشت تا اگر اشکالي از من تا سرپرست و کادر فني به نظرتان ميرسد، بگوئيد ولي همه چيز بايد در قالب چارچوب حرفهاي و اصول اخلاقي باشد. من هم مسائلي که وجود دارد را به شما مي گويم.

وي افزود: من تاکنون به مواردي مثل لباس، مو و کلا مسائل و زندگي شخصي شما ورود نکردهام، کرده ام؟ اما بر سر فوتبال تعارف ندارم. هر آنچه به فوتبال و پرسپوليس مربوط شود و روي اينها تاثير بگذارد به ما هم مربوط مي شود.

رويانيان ادامه داد: در بازي با سايپا همدلي را ديدم. اينکه نيمکت نشينها هم با تمام وجود پيروزي تيم را ميخواستند و اين يک پيروزي بزرگ بود. هر چند که داور مسابقه چهار پنالتي را نگرفت اما بعد از مسابقه قبل از اينکه کارشناسي داوري انجام شود گفتم ما در واقع اين بازي را برديم. البته به جاي 3 امتياز به ما يک امتياز دادند ولي همدلي که شاهد بودم به اندازه يک پيروزي ارزش داشت.

مديرعامل پرسپوليس در ادامه گفت: قبل از اين بازي، آقا مهدي (مهدوي کيا) به من گفته بود که همدلي خوبي در تيم بوجود آمده است. ملي پوشان هم چنين مساله اي را مطرح کردند و من اين موارد را در بازي با سايپا ديدم. گزارشهايي که از تيم دريافت مي کنم هم اين را نشان مي دهد، حفظ اين همدلي لازمه موفقيت است.

مدير عامل پرسپوليس در صحبتهاي خود به دو موضوع ديگر هم اشاره کرد؛ او درباره کريمي گفت: با او صحبت کردم. سعي مي کنم بهترين تصميم ممکن را بگيرم و خود او ميتواند نقش آفرين باشد. اتفاقات زيادي روي داده و باعث پيچيدگي اوضاع شده است ولي نمي گذاريم او خراب شود. شهاب گردان را که ديدم ياد حرفهايي افتادم که با کيروش زدم. حرفهايي که نقاط مشترک داشت. سرمربي تيم معتقد بود که گردان ظرفيت بالايي دارد و ميتواند جايگاه خوبي در تيم ملي داشته باشد. من همچنين بايد از گردان تقدير کنم. وي با اينکه جايگاه خوبي داشت ولي در پرسپوليس بازي نکرد، حاشيه ساز نشد و مصالح تيم را در نظر گرفت. اين مساله ارزشمند است و از ديد ما پنهان نيست و از وي تقدير ميکنيم.

نام واقعی
    ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
    شغل و حرفه
    بيكار*
    بازیکن محبوب
    Mehrdad Kafshgari
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,849 بار در 1,637 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده