شيخ نشينان متمول قطري قصد دارند 30 درصد سهام باشگاه ميلان را با مبلغ 250 ميليون يورو خريداري کنند.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت ايتاليا خبر داد که سيلويو برلوسکني رييس باشگاه ميلان قصد دارد به خاطر مشکلات مالي 30 در صد از سهام اين باشگاه را به خانواده قطري آل ثاني بفروشد تا با پول آن بازيکنان جديدي به خدمت بگيرد و تيم را از بحران کنوني نجات دهد.

به گزارش ايسنا،به نوشته اين روزنامه ايتاليايي خانواده آل ثاني که در حال حاضر مالکيت باشگاه پاري سن ژرمن را بر عهده دارند حاضر هستند براي خريد 30 در صد سهام باشگاه ميلان 250 ميليون يورو پرداخت کنند.

اين روزنامه ايتاليايي مطلب خود را با اين تيتر(ميلان عرب) آغاز کرد و در آن عکسي از برلوسکني را منتشر کرد که چفيه اي با رنگ پيراهن ميلان و پرچم کشور قطر را بر سر داشت.

گاتزتا دلو اسپورت در ادامه نوشت که در نشست برلوسکني با خانواده متمول قطري از بناي ورزشگاه جديدي براي ميلان و يا بازسازي ورزشگاه سن سيرو هم سخن به ميان آمده است.

ميلان با فروش ستاره هاي خود درفصل نقل وانتقالات تابستاني موافقت کرد اما تاکنون نتوانسته است جانشينان شايسته اي براي آنها پيدا کند. اين تيم در فصل جديد رقابت هاي سري A نتايج بسيار ضعيفي کسب کرده است و با 7امتياز در رده نازل يازدهم جدول رده بندي قرار دارد.