سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: هواداران با حضور در ورزشگاه آزادي تهران در مهم ترين بازي تيم ملي فوتبال، بازيکنان را تنها نگذارند.

حميد استيلي روز جمعه در گفت و گو با ايرنا اضافه کرد: ديدار مقابل کره جنوبي با توجه به نتايج گذشته تيم ملي فوتبال کشورمان، حساس ترين بازي ما در اين مرحله از مسابقات خواهد بود.

وي ادامه داد: متاسفانه نتيجه نگرفتن در مسابقات گذشته باعث شده بر حساسيت هاي اين بازي افزوده شود و ملي پوشان ما کار دشواري مقابل کره جنوبي خواهند داشت.

سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: خوشبختانه در اين ديدار، بازيکنان آسيب ديده ما نسبت به بازي با لبنان به ترکيب برگشته اند و کارلوس کي روش، تمام نفرات خود را در اختيار دارد.

وي تصريح کرد: در اين شرايط حساس بايد همه در کنار تيم ملي فوتبال باشيم و رسانه ها نيز با حمايت خود باعث شوند هواداران بيشتري براي تشويق ملي پوشان به ورزشگاه آزادي تهران بيايند.

وي با اشاره به اهميت فراوان اين ديدار اظهار داشت: اين ديدار براي ما حساسيت بسيار زيادي دارد اما در صورت کسب نتيجه نبايد فراموش کرد که به ساختار فوتبال خود توجه بيشتري کنيم.

استيلي در خصوص نقش تاثيرگذار علي کريمي در ديدار با کره جنوبي گفت: کريمي با توجه به بعضي مسايل، انگيزه بسيار بالايي براي اين ديدار دارد و با توجه به اين که او گل زدن به کره را بسيار خوب بلد است، مي تواند مهم ترين نقش را در تيم ملي فوتبال ايفا کند.

وي تاکيد کرد: از بازيکنان تيم ملي فوتبال مي خواهم بدون استرس وارد ميدان شوند و به هيچ عنوان به شکست در اين ديدار فکر نکنند زيرا در صورت کسب هر نتيجه اي، بازي هاي زيادي باقي مانده و مي توانيم نتايج گذشته را جبران کنيم.