مهدی تاج مرد شماره یک پرسپولیس میشود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مهدی تاج مرد شماره یک پرسپولیس میشود

 1. #1


  محل سکونت
  اصفهان
  نام واقعی
  عليرضا
  استاتوس
  تير آرش در کمانم...نام ايران بر زبانم... قله ها در زير پاي
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Arsenal | England
  نوشته ها
  2,996
  تشکر
  2,339
  تشکر شده 4,736 بار در 1,653 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  مهدی تاج مرد شماره یک پرسپولیس میشود

  مهدي تاج كه روزگاري عضو هيات مديره دو باشگاه اصفهاني ذوبآهن و سپاهان بود و تا دو قدمي تكيه بر صندلي رياست فدراسيون فوتبال هم پيش رفت حالا بعد از محمد رويانيان همه كاره پرسپوليس خواهد بود. تاج كه به عنوان عضوي از هيات مديره به پرسپوليس آمد قرار بود رياست هيات مديره را هم عهدهدار شود اما از اين پست كنار كشيد تا به پستهاي ديگري برسد. به فاصله يك هفته اين مدير اصفهاني ابتدا رييس سازمان فوتبال و سپس مسوول توسعه فوتبال شد. هر چند در خصوص پست اول و شرح وظايفش توضيحي داده نشد اما قاعدتا پست دوم بايد مربوط به تيمهاي پايه باشد و لاغير اما رويانيان گفته تاج ميتواند بر كار تيم بزرگسالان هم نظارت و ورود پيدا كند. ظاهرا ميتوان از اين حركت رويانيان دو برداشت داشت؛ يكي اينكه او مطابق اين چند ماه اخير از درگيريها و پيچ و خمهاي فوتباليها خسته شده و ميخواهد مهدي تاج – كه با سياست جلو ميرود و با پنبه سر ميبرد – را جلو بيندازد يا واقعا دوست دارد الگويي مثل آنچه در سپاهان و ذوبآهن اتفاق افتاد را در پرسپوليس پياده كند و از اين كار گسترده نتيجه بگيرد.

  البته با شرح وظايفي كه به مهدي تاج داده شده قاعدتا او را بايد مدير فني تيم بدانيم اما خب به نظر ميرسد نام منصبي كه براي او در نظر گرفته شده تفاوتهايي كرده است. تكيه كردن بيش از حد رويانيان به مهدي تاج در حالي عجيب به نظر ميرسد كه يادآوري كنيم او در بدو ورودش به مجموعه پرسپوليس چنين كاري را با علي پروين كرد و پستهاي مختلفي مثل مدير فني و مدير راهبري را علاوه بر عضويت در هيات مديره به پروين داد اما كمكم دو پستي كه ميتوانست از او پست بگيرد را گرفت و اوضاع تا جايي پيش رفت كه بعد از يك مصاحبه تند، پروين ديگر جرات انتقاد از پرسپوليس را هم پيدا نكرد!

  حالا مهدي تاج آمده تا اوضاع پرسپوليس را سر و سامان دهد؛ عدهاي معتقدند او كه از تمام جزييات آنچه در فدراسيون ميگذرد باخبر بوده ميتواند رويانيان را در مقابلهاش با فدراسيون فوتبال كمك كند. برخي نيز بر اين تصورند كه رويانيان با آوردن تاج و پر و بال دادن به او دنبال اهداف ديگري است و قصد دارد اموري كه خودش نميخواهد مستقيما به آنها ورود كند را از طريق تاج انجام دهد؛ درست اتفاقاتي مثل بازگرداندن علي كريمي يا اخراج ژوزه...

  با این حال حضور مهدی تاج به عنوان رئیس سازمان فوتبال پرسپولیس یکی از منطقیترین تصمیمات مدیرعامل سرخپوشان بود،به همین خاطر بسیاری از اهالی فوتبال از این ماجرا استقبال کردند.نزدیکان مدیرعامل پرسپولیس پس از جلسه معارفه مهدی تاج در مرتفع ترین برج مخابراتی خاورمیانه از زبان رویانیان شنیدهاند که وی تاکید کرده است پس از معارفه تاج دیگر در هیچ یک از تصمیمات فوتبالی مداخله نمیکند چون قرار است برای مسائل فوتبالی پرسپولیس مهدی تاج تصمیم گیری کند تا مدیرعامل بیشتر به دنبال کارهای اقتصادی و مالی باشگاه رسیدگی کند.

  گفته میشود یک روز پیش از اعلام نام مهدی تاج به عنوان رئیس سازمان فوتبال تعدادی از اعضای هیأت مدیره در جلسهای مشترک با مدیرعامل از وی میخواهند امور فوتبالی را به مهدی تاج واگذار کند تا باشگاه بحران زده پرسپولیس از شرایط کنونی خارج شود،محمد رویانیان در برابر این پیشنهاد مقاومتی نشان نمیدهد و بدون پیش شرط این پیشنهاد را میپذیرد ولی عکس العمل مهدی تاج برای قبول این مسوولیت بسیار جالب به نظر میآید.

  عضو هیات مدیره پرسپولیس پیش شرط پذیرش این پیشنهاد را اختیار تام در امور فوتبالی ذکر و تاکید میکند بدون تعهد مدیرعامل حاضر نیست این مسوولیت را قبول کند!

  نزدیکان باشگاه پرسپولیس بر این باورند اگر پرسپولیس شرایط خوبی در جدول رده بندی داشت، مدیرعامل باشگاه هرگز این پیشنهاد را نمیپذیرفت اما وضعیت آشفته این تیم در جدول رده بندی و اوج گرفتن انتقادات از نوع عملکرد مدیریت باشگاه در رقابتهای لیگ برتر سبب شد وی بدون مقاومت در برابر پیشنهاد ریاست مشروط تاج در سازمان فوتبال کوتاه بیاید تا مهدی تاج به عنوان مرد سایه نشین پرسپولیس در حضور مدیرعامل صاحب قدرتی غیر قابل وصف شود.

  منتقدان و پیشکسوتان مخالف رویانیان، حضور مهدی تاج را به عنوان مرد تام الاختیار سازمان فوتبال پرسپولیس ،زمینهساز برکناری محترمانه مدیرعامل این باشگاه میدانند اما مهدی تاج با زیرکی خاص این مطلب را تکذیب و اعلام کرده است:« پرسپولیس همیشه پرسپولیس است ، من هم به عنوان عضو کوچکی از خانواده پرسپولیس برای خدمت به این باشگاه ریشه دار پیشقدم شدم که امیدوارم در کنار مدیرعامل باشگاه بتوانم زمینه موفقیت این تیم را فراهم سازم!»

  تاج خطاب به بازیکنان پرسپولیس گفته است:«اگر حال پرسپولیس خوب نباشد، حال فوتبال ایران هم خوب نیست به همین دلیل همه باید دست به دست هم بدهیم تا این تیم به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.»

  هرچند مهدی تاج این جمله را با لحنی ساده بیان کرد اما برخی کارکنان باشگاه اظهارنظر رئیس سازمان فوتبال باشگاه را نوعی کری خوانی علیه شرایط فعلی میداند که ممکن است در آینده این اظهارنظر به چالشی بزرگ برای مدیرعامل و رئیس سازمان فوتبال این باشگاه تبدیل شود.

  پسر جرمت چیست؟

  جرمت چیست که یک ملت نام تو را فریاد میزند؟

  جرمت چیست که مادری با فرزند ۷ ماهه مریضش که مشکل مالی دارد به سراغ تو میآید؟

  جرمت چیست که هواداران دو آتشه تیم رقیبت تو را عاشقانه دوست دارند؟

  جرمت چیست که وقتی یک استادیوم نام تو را میخواند صدای ورزشگاه را از تلویزیون ضعیف میکنند؟

  جرمت چیست که همین فضای مجازی روزهاست از 8 مقدس پر شده؟

  ما فکر نمیکنیم فقط یک "مچ بند سبز" جرم تو باشد

  جرم تو اسطوره بودن است
  اینها از اسطوره میترسند

  این عادت این جماعت است
  آنها از تختی ترسیدند ... از حجازی ترسیدند

  از تو میترسند .... از تو میترسند








 2. #2


  محل سکونت
  رو سرِ کیسه کشا
  نام واقعی
  ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
  شغل و حرفه
  بيكار*
  بازیکن محبوب
  Mehrdad Kafshgari
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  4,339
  تشکر
  3,291
  تشکر شده 3,849 بار در 1,637 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  یعنی چه
  بزور میخوان بیارنش


  بسه کاپیتان دیگه بلند شو

  قلب هادی تاب بی تابی نداشت
  رفت و داغی سرخ بر دلها گذاشت

 3. #3


  محل سکونت
  تیفوسی خونه
  نام واقعی
  majid
  استاتوس
  فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
  شغل و حرفه
  تنهایی
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | Germany
  نوشته ها
  3,550
  تشکر
  3,935
  تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 44 تاپیک
  هر سال دارن یه مدیر عامل عوض میکنن این دیگه چه مدلیه
  ...


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا