اظهار نظر حمید فسقلی بعد از باخت به مس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: اظهار نظر حمید فسقلی بعد از باخت به مس

نام واقعی
    mohammad
    تشکر شده 1,036 بار در 364 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اظهار نظر حمید فسقلی بعد از باخت به مس

حمید استیلی پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل مس کرمان در نشست خبری گفت: نیمه اول یک بازی پایاپای را شاهد بودیم. در این نیمه موقعیتهایی داشتیم که از دست رفت. در نیمه دوم شرایط ما بهتر شد و توپ و زمین را در اختیار گرفتیم. حریف به دنبال ضد حمله بود و چند ضد حمله خوب هم انجام داد.
    وی ادامه داد: چند بار تغییر تاکتیک و تغییر سیستم دادیم اما مشکل اصلی ما ارسالهای بد و ضربات ایستگاهی بود که بد زده شد. از هیچ کدام از ضربات ایستگاهی و کرنرها استفاده نکردیم زیرا نفری که این ضربات را میزد ارسال خوبی نداشت.
    سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: مشکل بعدی ما این بود که 6 بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشتیم. این در حالی است که اعلام میشود قاسم دهنوی در مس محروم است اما به یکباره به او اجازه بازی میدهند و میگویند از بازی بعدی محروم است. در هر حال ما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم. حریف 11 نفره دفاع میکرد و ما هر چه توپ ارسال کردیم آنها دفع کردند. امروز روز خود مدافعان و دروازه بان مس بود.
    استیلی در مورد هواداران پرسپولیس علیه خود گفت: به این شعارها عادت کردهام. آنها به من لطف دارند.
    سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه راهکاری درباره بازی دفاعی مس اندیشید گفت: راهکار ما ارسال ضربات ایستگاهی و شوت از راه دور بود که ما همه این کارها را انجام دادیم. حتی دو مدافع خود را بیرون کشیدم و با روش 3- 4-3- بازی کردیم اما نتوانستیم گلزنی کنیم. نفرات ما محدود هستند. من امروز 3 بازیکن مصدوم و 3 بازیکن محروم داشتم و مجبور بودم 2 و 3 بازیکن جوان را به میدان بفرستم.
    استیلی افزود: علی کریمی، مازیار زارع، سامان آقازمانی، علیرضا محمد، حمید علی عسگر بازیکنانی بودند که در اختیار نداشتیم. هادی نوروزی نیز تازه از بند مصدومیت رها شده بود، با این حال من هر کاری از دست برآمد کردم اما روی یک موقعیتی که 20 درصد هم نبود مس کرمان به گل رسید.
    وی در مورد محمد نوری گفت: در نیمه اول از او در پشت مهاجمان استفاده کردم و در نیمه دوم به عنوان هافبک دفاعی، اما او نیاز به مکملهای دارد که در کنارش باشند. نوری زحمت خود را کشید ولی به هر حال بازیکن بزرگ موقعی که تیم به مشکل میخورد باید آن را جمع کند.
    استیلی در مورد اینکه سپهر حیدری پیش از این بازی علیه او مصاحبه کرده بود گفت: من اختلافی با او ندارم. در ورزش، قهرمانیها میرود اما اخلاق است که میماند، باید حرمتها را حفظ کنیم. سپهر حیدری را من به پرسپولیس آوردم. او بازیکن خوبی است اما به خاطر سلیقهای که بود در این فصل از او استفاده نکردم.
    سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه شکست را به گردن غیبت بازیکنانش میاندازد، گفت: این گونه نیست. باخت گردن من است اما یکی از دلایل این شکست غیبت 6 بازیکن بود.

2. کاربر مقابل از mohammad25 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

aliperspolisy (16th October 2011)

نام واقعی
    ناصر
    استاتوس
    زیباست یادت ، اگر خودت بودی چه غوغایی میکردی !
    شغل و حرفه
    کامپیوتر
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 2,600 بار در 760 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 49 تاپیک
    ... زاده !!

نام واقعی
    آیناز
    شغل و حرفه
    مهندسی معماری
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 562 بار در 225 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    موقعی که بازیکناشم در اختیار داشت گلی به سر ما نزد این حمید خان

مرا این گونه باور کن کمی تنها کمی بی کس کمی از یادها رفته.مرا این گونه باور کن خدا هم ترك ما كرده...
    خدا ديگر كجا رفته؟!!!!!!!!!!!