مهاجم تيم فوتبال مس کرمان گفت: جاي هيچگونه اشتباهي در بازي برابر پيکان نداريم.

به نقل از سايت باشگاه صنعت مس کرمان، رضا عنايتي گفت: بازي سختي در برابر تيم جوان و پر انرژي پيکان داريم. اين بازي از حساسيت خاصي برخوردار است و با توجه به شرايط موجود در جدول جاي هيچگونه اشتباهي در اين مسابقه وجود ندارد.

وي افزود: تمرينهاي خوبي را در تعطيلات پشت سر گذاشتيم. بازي دوستانه خوبي نيز در برابر استقلال برگزار کرديم و مطمئنا فضاي لازم براي نتيجه گيري از اين ديدار قراهم است اما آنچه که بايد در اين بين براي همه بازيکنان تيم اهميت داشته باشد کسب 3 امتياز و پيروزي است.

عنايتي درباره ديدار پوستين دوز مديرعامل شرکت ملي صنايع مس ايران با بازيکنان تيم گفت: بازيکنان تيم درباره مشکلات مالي شان با وي به گفت وگو نشستند. اميدوارم بتواند مشکلات مالي بازيکنان تيم را حل و فصل کند.

عنايتي درباره شايعههايي که مبني بر پيوستن او به استقلال وجود دارد گفت: تا پايان فصل با باشگاه مس کرمان قرار داد دارم. ضمن آنکه تا پايان نيم فصل زمان زيادي باقي مانده و علاقه ندارم تا با دامن زدن به اين مسائل تمرکزم را از دست دهم و وارد حاشيه شوم.

مهاجم مس کرمان همچنين گفت: اميدوارم بتوانيم با پيروزي در اين ديدار علاوه بر کسب 3 امتياز از اين ديدار، شرايط را براي بهبود وضعيت تيم مساعد سازيم. قطعا پيروزي در اين مسابقه مي تواند هواداران را خوشحال و راضي کند . ضمن اينکه پيروزي از اين ديدار مي تواند روحيه بسيار خوبي را تا قبل از بازي برابر پرسپوليس به تيم تزريق کند.