به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی توصیه و تاکید مدیر عامل باشگاه مبنی بر تشکیل کانون حمایت از پیشکسوتان و ثبت شرکتی به همین منظور از یک ماه پیش تا به امروز اقدامات گسترده ای به منطور فراهم ساختن زمینه ای برای ثبت شرکت حمایت از پیشکسوتان پرسپولیس در دستور کار باشگاه قرار گرفت.


به همین منظور ساختمانی از سوی معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس برای پیشکسوتان در نظر گرفته شد که هفته گذشته تجهیز و راه انداری شد.


حمید استیلی نیز زمانی که از این اقدام رویانیان مطلع شد آمادگی خود را برای پیگیری مستمر به منظور به سرانجام رساندن این امر اعلام کرد.


در پی اقدامات انجام شده پرونده اغلب پیشکسوتان در باشگاه تشکیل شد و حتی برای برنامه های حمایتی که مدیر عامل باشگاه تاکید بر عدم اعلام آن دارد، اقدام شد.


در همین راستا ظهر امروز پیشکسوتان پرسپولیس در سالن کنفرانس ساختمان باشگاه دور هم جمع شدند و در فضایی آزاد به بحث و تبادل نظر درباره انتخاب هیات مدیره پرداختند.


ریاست جلسه امروز را علی پروین، کاظم رحیمی و بیوک وطنخواه بر عهده داشتند و اغلب پیشکسوتان حاضر در این نشست به صراحت نطرات موافق و مخالف خود را درباره موارد مطرح شده بیان کردند.


در انتهای جلسه علی پروین گفت: خودم کاندیدا نمی شوم اما هر یک از دوستان که تمایل دارند به عنوان عضو هیئت مدیره این شرکت فعالیت کنند نام خود را به عنوان کاندیدا اعلام کند تا رای گیری انجام شود. البته دوستانی که کاندیدا می شوند باید تعهد دهند که برای به سرانجام رسیدن اهداف مدنطر این شرکت وقت و انرژی صرف کنند.


حمید استیلی و سعید شیرینی که به عنوان نماینده محمد رویانیان تا به امروز به اتفاق ایرج پازوکی پیگیر امور پیشکسوتان بودند اعلام کردند تا اینجا شبانه روز فعالیت کردیم اما حالا کاندیدا نمی شویم.


در این نشست اعضای حاضر در جلسه و به ویژه علی پروین تاکید کردند که به واسطه اشراف استیلی و شیرینی بر امور انجام شده، لازم است که آنها کاندیدا شوند تا موارد مورد نظر به سرانجام برسد.


در نهایت در پی رای گیری انجام شده، کاظم رحیمی، سعید شیرینی، ضیا عربشاهی، بهروز سلطانی، حمید استیلی، کاظم سید علیخانی و ایرج پازوکی با رای اکثریت از سوی پیشکسوتان به عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب شدند.


سعید شیرینی معاون اجرایی باشگاه و سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس نیز در پایان جلسه گفت: ما فعالیت کردن برای پیشکسوتان باشگاه را افتخاری برای خود می دانیم و آقای رویانیان به بنده و معاونین خود تاکید کردند از هیچ تلاشی دریغ نکنیم. در همین راستا اگر دوستان موافق باشند قرار است هیئت امنایی نیز به شکل انتصابی از سوی مدیر عامل تعیین شوند که احتمالا متشکل از مدیر عامل باشگاه، پروین، بهزادی، جاسمیان، کاشانی، کلانی، خوردبین و ... خواهد بود. اگر پیشکسوتان عزیز با انتصابی بودن هیئت امنا با نظر مدیر عامل موافق هستند نطر خود را به ما بگویند که درنهایت همه اعضا موافقت خود را با این موضوع اعلام داشتند.


یکی از نکات ویژه این نشست تقدیر و تشکر پیشکسوتان به هنگام سخنرانی هایشان از توجه خاص مدیر عامل باشگاه به امور پیشکسوتان بود.