ارتش سرخ دات كام :
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: خیلی ها نفهمیدند چقدر برای پرسپولیسزحمت کشیدم و نمی دانم دیگر با چه زبانی باید کمک می کردم.

"حمید درخشان" در گفتگویی درباره دیدار تیمش مقابل استیل آذین گهر دورود اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. مقابل گهر به دنبال پیروزی بودیم و به دلیل 3 تساوی پی در پی که داشتیم استرس زیادی را تحمل می کردیم. آنها طور خاصی فوتبال را بازی می کنند. تاکتیک خاصی ندارند اما خیلی دوندگی دارند. باهم حمله می کنند و با هم دفاع. خوشحالم که 3 امتیاز را گرفتیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه اوضاع تیم بهبود یافته است. روندمان روبه رشد است و همین روند را ادامه می دهیم تا به رده های بالای جدول صعود کنیم و انشاءالله رتبه ای در خورنام داماش بدست آوریم.

سرمربی داماش درباره شرایط پرسپولیس تصریح کرد: شرایط پرسپولیس برای همه آشکار است. دیگر برای همه روشن است که این تیم نیاز به تغییرات دارد. باید این تغییرات هرچه زودتر انجام شود وگرنه اگر اوضاع همینطور پیش برود شرایط بدتری رقم می خورد.

درخشان همچنین گفت: ما که دیگر در آن تیم نیستیم؛ آقایان می توانند بروند هرکسی را که دوست دارند بیاورند. هر مربی را دوست دارند امتحان کنند و پول بیت المال را به او بدهند. خیلی ها نفهمیدند چقدر برای پرسپولیس زحمت کشیدم . نمی دانم دیگر با چه زبانی باید کمک می کردم. آقایان از خدایشان بود من تیم بگیرم تا حرف و حدیثها تمام شود. دوست ندارم در باره پرسپولیس بیش از این صحبت کنم.