باشگاه استقلال در حال بررسي شرايط باشگاههاي پيشنهاددهنده است و من نيز در اين خصوص تابع باشگاه هستم.

بعد از مدتها که هيچ کدام از باشگاههاي ما بازيکني به اروپا ترانسفر نکردهاند، صحبت از انتقال علي حمودي به آلمان در نيمفصل ليگ همچنان بر سر زبانهاست. مدافع راست تيم فوتبال استقلال تهران امروز گفت: اگر کادر فني اجازه دهد، از استقلال ميروم و فوتبال خود را در يک کشور اروپايي ادامه خواهم داد.

علي حمودي عصر امروز در پايان تمرين تيم فوتبال استقلال تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اينکه از تيمهاي اروپايي چند پيشنهاد براي ادامه فعاليت فوتبالياش در اروپا دارد، تصريح کرد: باشگاه استقلال در حال بررسي شرايط باشگاههاي پيشنهاددهنده است و من نيز در اين خصوص تابع باشگاه هستم.

وي درباره ديدار اين هفته تيمش برابر گهر دورود نيز گفت: استقلال به دنبال گرفتن صدر جدول است، از اين رو هيچ چارهاي به جز شکست تيم گهر نداريم. مدافع تيم استقلال تهران در عين حال، اين بازي را بسيار حساس خواند و افزود: گهر نتايج خوبي در اين فصل نگرفته و تغييرات زيادي داشته است و به تازگي نيز محمد مايليکهن هدايت اين تيم را برعهده گرفته است.

به گفته وي، به طور حتم انگيزه بازيکنان اين تيم با تغييرات مديريت و کادر فني نسبت به قبل بالاتر رفته و بازي ما در مقابل اين تيم سخت خواهد بود. حمودي تاکيد کرد: با اين همه ما به دنبال شکست اين تيم در ورزشگاه آزادي تهران هستيم تا ضمن قرار گرفتن در صدر جدول، تعطيلات اجباري ليگ برتر فوتبال را با صدرنشيني آغاز کنيم.