تفاوت شخصیتی افراد از روی ماه تولد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: تفاوت شخصیتی افراد از روی ماه تولد

 1. #1


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,531
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک

  Cool تفاوت شخصیتی افراد از روی ماه تولد

  • در کارهای خصوصی متولدین فروردین ماه دخالت نکنید

  متولدین فروردین ماه به دنبال ارضای خواستهها و توقعات خود هستند و در این زمینه، بسیار خودمحور و خودبین به شمار میآیند. هرگز نگذارید متولدین فروردین ماه به راحتی دل شما را به دست آورند، وگرنه به همان آسانی نیز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموشتان میکنند. آنها به سمت افرادی جذب میشوند که شخصیتی مستقل و آزاده از خود بروز دهند. هر روز برای آنها به منزله آغازی جدید است، پس خودتان را آماده مواجهه با هر واکنش غیرمنتظره از سوی آنها کنید. در مقابل آنها، سربلند و مغرور ظاهر شوید. همیشه آنها را تحسین کنید و به وجودشان افتخار نمایید. هرگز مزاحم آنها نشوید و در کارهای خصوصیشان دخالت نکنید. آنها را مورد انتقاد قرار ندهید و دوستانشان را هم بپذیرید و از آنها خرده نگیرید. هرگز از آنها پول قرض نگیرید. اگر به درخواستهای آنها، پاسخ منفی دهید، باید منتظر مشاهده واکنشهایی بسیار تند و غیرمنطقی از سوی آنها باشید.
  • حس حسادت متولدین اردیبهشت را تحریک نکنیدمتولدین اردیبهشت تابع احساسات و عواطف درونیشان هستند و در عین حال به احساسات طرف مقابلشان نیز احترام کامل میگذارند. از این رو، همسران آنها بسیار خوشبخت خواهند بود. آنها عاشق مواد غذایی هستند و غذا خوردن، برای آنها بسیار محترم است، پس تا جای ممکن، غذاهای مورد علاقهشان را بپزید. برای راه یافتن به قلب آنها محیطی خیالانگیز به همراه یک موسیقی رمانتیک و آرام و چند شمع در گوشهای فراهم آورید محبت کردن و لی لی به لا لا گذاشتن آنها را هرگز فراموش نکنید. آنها همیشه و در همه حال به یاد دوستانشان هستند و هر گز نمیگذارند که آنها به حال خود رها شوند. پس، شما هم در همه حال حامی و یاور آنها باشید . آنها بسیار سخاوتمند هستند، به خصوص نسبت به همسر و عزیزانشان، پس انتظار گرفتن هدایای متعدد را از سوی آنها داشته باشید. بیجهت و ناخالصانه آنها را تحسین نکنید. آنها در هنگام آغاز این ارتباط، بسیار کند و تدریجی پیش میروند پس اگر صبر و حوصله به خرج دهید، با صمیمیت و محبت عمیق و خالصانه و ابدی آنها مواجه خواهید شد. هرگز و تحت هیچ شرایطی، به آنها دروغ نگویید، آنها هیچ وقت نمیتوانند افراد دروغگو را ببخشند. آنها افرادی وابسته و احساساتی هستند و همسری مثل خود میخواهند. هرگز آنها را به اجبار وادار به گرفتن تصمیم نکنید، وگرنه تبدیل به افرادی لجوج و بسیار سرسخت میشوند. اردیبهشتیها زمانی ارتباطی را آغاز میکنند که مطمئن باشند که تا ابد آن را حفظ خواهند کرد. هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آنها را تحریک نکنید وگرنه تا ابد آنها را از دست خواهید داد.
  • خردادیها به سمت افرادی فرهیخته جذب می شوندمتولدین خردادماه از راههای عجیب و پیشبینی نشده، به دنبال ارضای خواستههای خود و دستیابی به محبت هستند. آنها از داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت به وجد میآیند. برای راه یافتن به قلب آنها، باید سخت تلاش کنید، چون آنها از دست و پنجه نرم کردن با هر چالشی لذت وافر میبرند. آنها ذاتا به سمت افراد فرهیخته و صاحب نظر جذب میشوند. آنها از گفتوگوهای طولانی شب هنگام لذت میبرند. اگر مایلید ارتباطتان را با آنها حفظ کنید، باید گاه و بیگاه آنها را به حال خود رها کنید و در حقیقت، آنها را از آزادی طبیعیشان محروم نسازید. همیشه چیزهای تازه و جدیدی برایشان فراهم آورید تا دچار یکنواختی در یک ارتباط نشوند، در غیر این صورت به محض کسل شدن از طرف مقابلشان دل زده میشوند و بیدرنگ، آن ارتباط را قطع میکنند. زمانی که آنها با شما حرف میزنند، شنونده خوبی برایشان باشید. از پیروی از آداب قدیمی و کهنه دست بکشید و در عوض با جریان نوین روز پیش بروید تا همیشه در قلبشان جای خاصی داشته باشید.
  • تحت هیچ شرایطی یک متولد تیر ماه را دست نیندازید
  متولدین تیر ماه برای ارضای خواسته خود به دنبال عشق و محبت خالص، حقیقی و ابدی هستند. آنها از دریافت گل و هدایای مختلف لذت زیاد میبرند. به آنها توجه زیادی نشان دهید از این که ساعات طولانی را با همسر یا عزیزانشان در محیطی صمیمی و گرم سپری کنند، خیلی به وجد میآیند. آنها عاشق خانه و خانوادهشان هستند. همیشه تاریخهای مهم مثل سالگرد تولد، ازدواج یا اولین روز آشناییتان را به یاد داشته باشید و به آنها هدیه بدهید. آنها دوست دارند مورد عشق و علاقه کامل طرف مقابلشان قرار بگیرند پس به آنها عشق بی قید و شرط بورزید و محبت کنید. آنها از دریافت کارتهای تبریک در مواقع مختلف لذت میبرند. هرگز و تحت هیچ شرایطی، آنها را دست نیاندازید و مسخرهشان نکنید. ممکن است شوخیهای شما را خیلی جدی بگیرند و احساساتشان خدشهدار شود. اگر موقعیت و شرایط مناسب در اختیار آنها قرار بگیرد، ممکن است برخی مواقع خاص تبدیل به افرادی فریبکار شوند. آنها روابط دوستانه تدریجی را ترجیح میدهند. همواره به اعضای خانواده آنها احترام بگذارید تا مورد احترام آنها قرار بگیرید.
  • مردادی ها عاشق دریافت گل و هدیه و توجه هستندمتولدین مرداد ماه برای ارضای خواستههای خود مایلند همواره و تحت هر شرایطی مورد تایید و تحسین قرار بگیرند و محبت و حمایت محض طرف مقابلشان را خواهانند. همیشه اطمینان حاصل کنید که از زیبایی آنها به حد کافی تعریف و تمجید به عمل میآورید. آنها عاشق دریافت گل و هدایای مختلف هستند. آنها مایلند همیشه و در همه حال، کانون توجهات افراد را به خود اختصاص دهند. از این رو در یک رستوران، میزها و صندلیهای وسط را انتخاب میکنند تا در معرض دید همه قرار بگیرند. آنها افرادی بسیار پر جنب وجوش و فعال هستند، از این رو ساعات خوابشان کمتر از حد معمول است. در کنار آنها تا جای ممکن مطیع و فرمانبردار باشید چرا که آنها خواهان برخورداری از تسلط کامل در یک ارتباط هستند. آنها از برقراری مراودات متعدد لذت میبرند و اهل معاشرت و گفت و گو با اطرافیان هستند، ولی دوست ندارند که طرف مقابلشان را در چنین وضعیتی مشاهده کنند. همواره به آنها ابراز علاقه کنید و بگویید که چقدر برایتان ارزشمند هستند. اگر به آنها بیاعتنایی و بیتوجهی نشان دهید، بیدرنگ با طغیانهای بیامان و غیرقابل کنترل آنها مواجهه میشوید. همیشه کاری کنید که آنها در کانون توجهات قرار بگیرند، وگرنه احساس حسادت شدیدی به سراغشان میآید آنها همیشه از غرور، نخوت و تکبر کاذبی برخوردارند، پس به جای سعی در عوض کردنشان بهتر است این خصیصهشان را به همان شکل بپذیرید و همواره این احساس را در آنها تقویت کنید.
  • شهریوری ها و یک زندگی آرام و بدون ماجرا
  متولدین شهریور ماه برای ارضای خواستههای خود با احتیاط کامل، سنجیده، عقلایی و تدریجی عمل میکنند آنها خواهان مشاهده حد کمال در طرف مقابلشان هستند. در کنار آنها، صبر و شکیبایی را یاد خواهید گرفت و به همان شکل با آنها باید رفتار کنید. از آن جایی که آنها از به هم ریختگی، بینظمی و شلوغی بیزارند باید همیشه محل زندگیشان را تمیز و مرتب نگه دارید. آنها فقط خواهان عشق و محبت از سوی عزیزانشان نیستند، باید اطمینان حاصل کنند که شما صمیمیترین و بهترین دوستشان نیز هستید. هرگز به زور خوراکیای به آنها ندهید که دوست ندارند، چون آنها نسبت به برنامه غذایی و سلامت و تندرستیشان بسیار حساس هستند. آنها خواهان برخورداری از یک زندگی آرام و بدون ماجرا هستند، از این رو دوست ندارند در کانون توجهات قرار بگیرند.
  • برای هر تصمیمی به متولدین مهر ماه فرصت دهیدمتولدین مهرماه برای ارضای خواستههای خود به دنبال ابراز علاقههای آتشین و صمیمانه هستند و از محیطهای رمانتیک و خیالانگیز لذت زیادی میبرند. اگر میخواهید راهی به قلب آنها باز کنید، بایستی میزان علاقهتان را نسبت به انواع هنرها و موسیقی افزایش دهید، در این صورت مورد تحسین آنها خواهید گرفت و همیشه و در همه حال از آنها تعریف و تمجید به عمل آورید. قبل از شروع هر کاری، عقیده و نظر آنها را بپرسید، چون همیشه و در هر زمینهای حرفی برای گفتن دارند آنها افرادی تعلل ورز و مسامحه کار هستند و گاهی بیجهت امروز و فردا میکنند و انجام برخی از کارها را پشت گوش میاندازند. از این رو، در تصمیمگیریها تا حدی مغرور و متکبر میشوند. ولی بهتر است در این طور مواقع به روی خودتان نیاورید و اعتراضی نکنید. آنها باید برای گرفتن هر تصمیمی مدت زیادی فکر کنند و به زمان زیادی در این زمینه نیاز دارند.
  • آبانی ها سریع دل بسته و سریع تر دل میکنند
  متولدین آبان ماه برای ارضای خواستههای خود گاهی نسنجیده و آنی عمل میکنند. در واقع، به همان سرعتی که دل میبازند، سریعتر دل میکنند! آنها معمولا خواهان عشق در یک نگاه هستند و به سرعت عاشق میشوند. همیشه آماده باشید تا در مورد عمیقترین خواستههای درونی، اسرار زندگی و رویاهای شخصیتان با آنها صحبت و تبادل نظر کنید. آنها خواهان مشاهده شور و شوق وافر در وجودتان هستند. آنها عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای آنها پیش نروید، بدون شک ترکتان میکنند. آنها در هنگام کار مایلند موسیقی بلندی بشنوند. مردان متولد آبان ماه مایلند در طول روز هزاران مرتبه از شما ابراز علاقه ببینند تا خیالشان راحت شود. هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آنها را تحریک نکنید، وگرنه با واکنشی به مراتب بدتر از سوی آنها مواجهه خواهید شد و به سرعت و قبل از آن که دریابید چه اتفاقی افتاده ترکتان میکنند. در حقیقت، سریع دل بستن و سریعتر دل کندن، یکی از عادات همیشگی آنها محسوب میشود.
  • یک متولد آذر ماه عاشق پیاده روی و پیک نیک است
  متولدین آذر ماه برای ارضای خواستههای خود، به دنبال یادآوریهای مداوم هستند. به آنها آزادی کامل دهید و هرگز مانع پیشرفت و موفقیتشان نشوید. آنها از پیادهرویهای طولانی در کنار ساحل و مناطق خوش آب و هوا و ییلاقی لذت میبرند. آنها از سفرهای کوتاه و پیکنیکی لذت میبرند و مایلند تعطیلات آخر هفتهشان را خارج از شهر سپری کنند. آنها از افراد سرزنده، پرتحرک، شاد و پرشور خوششان میآید. اگر در کنارشان حالت غمگین و دل مُرده به خود بگیرید، در واقع به دست خود آنها را فراری دادهاید. آنها از سربه سر گذاشتن با دیگران لذت میبرند و اهل لطیفهگویی و مزاح هستند، پس شما هم این ویژگیها را در خود تقویت نمایید هرگز اشتباهات و خطاهایشان را به خودشان گوشزد نکنید وگرنه به شدت آزرده خاطر و دلخور میشوند. آنها از فضاهای کوچک، محدود و سربسته بدشان میآید. هرگز آنها را با عجله و شتاب زده وادار به انجام کاری نکنید، آنها برای انجام هر کاری به زمان نیاز دارند و بایستی با آرامش خاطر کامل هر کاری را صورت دهند.
  • سرقول خود به دی ماهی ها بمانیدمتولدین دی ماه برای ارضای خواستههای خود ابتدا، بایستی فکر و ذهنشان را سر وسامان دهند تا توجه و حواسشان روی موضوع خاصی متمرکز شود. سر و وضع ظاهری برای آنها، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است، از این رو برای راه یافتن به قلبشان باید دریابید که چه چیزی را دوست دارند و سپس خود را به آن شکل در آورید. آنها علاقه شدیدی به کارشان دارند و شما هم بایستی به شغل و پیشه آنها اهمیت زیادی بدهید. آنها خواهان دریافت هدیه هستند، ولی تنها از گرفتن کادوهای گرانقیمت به وجد میآیند. هرگز و تحت هیچ شرایطی اعصابشان را خرد نکنید چون بسیار خشمگین و بدخلق میشوند و طغیانهای عصبانیتشان غیر قابل کنترل است. آنها در پذیرفتن هر گونه مسئولیت و تعهدی، بسیار کند عمل میکنند پس صبر و حوصله زیاد به خرج دهید. زمانی که در کنارشان در جمعی هستید، حسابی مراقب اعمال و رفتارشان باشید، چرا که از خجالت زده و شرمنده شدن در مقابل دیگران بیزارند. همیشه و تحت هر شرایطی سر قولی که با آنها میبندید بایستید و زیر عهد و پیمانتان نزنید.
  • بهمنی ها حساس و نکته سنج هستند
  متولدین بهمن ماه برای ارضای خواستههای خود، نیاز به شریکی ماجراجو دارند. آنها برای پیشرفت و موفقیت به فضای عمل گستردهای نیاز دارند، و گرنه غمگین و افسرده میشوند. آنها از درگیر در علتها و معلولها لذت میبرند. پس، طوری عمل کنید که نشان دهید که به این علاقهشان اهمیت میگذارید. آنها از چیزهای پیشبینی نشده و غیرمترقبه لذت میبرند و دوست دارند که گاه و بیگاه غافلگیر شوند. آنها در کل از هر چیز نامتعارف و منحصر به فردی به وجد میآیند. آنها از صحبت و گفت و گو لذت میبرند، پس در هنگام صحبتشان، آنها را تشویق به ادامه دادن کنید. نسبت به آنها خیلی سختگیر و موشکافانه عمل نکنید وگرنه دست و پای خود را گم میکنند. در عین حال تمایل به پرحرفی و به اصطلاح رودهدرازی کردن در آنها وجود دارد. در هنگام صحبت از آنها حسابی مراقب سخنانی باشید که به زبان میآورید، چون بیش از حد حساس و نکتهسنج هستند. هرگز و تحت هیچ شرایطی درصدد عوض کردن عقیده آنها بر نیایید، چون آنها میتوانند بسیار سرسخت و یکدنده شوند.
  • متولد اسفند را به تماشای فیلم اکشن نبریدمتولدین اسفند ماه برای ارضای خواستههای خود، به وفور تغییر عقیده میدهند و از این شاخه به آن شاخه میپرند و گاهی اوقات رفیق نیمه راه شما میشوند. آنها از تماشای تئاتر و بازدید از موزهها لذت میبرند و این مکانها در واقع پاتوق مورد علاقهشان محسوب میشوند. آنها از تماشای فیلمهای سوزناک و رمانتیک به وجد میآیند، از این رو هرگز آنها را به تماشای فیلمهای اکشن و پر زد و خورد نبرید. آنها هرگز از یافتن نیمه گمشده خود ناامید نمیشوند و تا او را نیابند، دست از تلاش سرسختانه خود بر نمیدارند. تحت هر شرایطی باید با آنها احساساتی و عاطفی برخورد کنید تا عمیقا آزردهخاطر و دلخور نشوند. هرگز با خشونت با آنها رفتار نکنید. آنها علاقه چندان به حل و فصل مسایل مالی ندارند و ترجیح میدهند که این طور مسایل را به شریک زندگیشان بسپارند و خود از آن دور بمانند. آنها افرادی خیالپرداز هستند که به جای زندگی در دنیای مادی، در عالم معنویت به سر میبرند. اگر میخواهید هدیهای به آنها بدهید که مورد توجهشان قرار بگیرد، بهتر است چیزی هنری مثل یک تابلوی زیبای نقاشی برایشان بخرید. آنها مایلند مثل شاهزادهها زندگی کنند و به همراه چند شاخه گل رز در حالی که مقابلشان زانو زدهاید از آنها خواستگاری کنید. بله، آنها مثل سیندرلای قصهها منتظر شاهزادهای سوار بر اسب سپید هستند و همواره خود را در قصر رویاهایشان مجسم میکنند.
  ویرایش توسط SaRa-MoHsEn : 1st November 2012 در ساعت 18:26


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟ 2. 11 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Amin-Tohi (1st November 2012), ANTI BLUE (1st November 2012), delαrαм♥8 (1st November 2012), FaRsHaD_8 (7th November 2012), Mahla (1st November 2012), NumBer1 (7th November 2012), Queen (10th November 2012), salami2050 (2nd November 2012), SEYEDHAMED (1st November 2012), Y♥aLd♥a (1st November 2012), سایدا (8th November 2012)

 3. #2


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,531
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک
  • شهریوری ها و یک زندگی آرام و بدون ماجرا
  متولدین شهریور ماه برای ارضای خواستههای خود با احتیاط کامل، سنجیده، عقلایی و تدریجی عمل میکنند آنها خواهان مشاهده حد کمال در طرف مقابلشان هستند. در کنار آنها، صبر و شکیبایی را یاد خواهید گرفت و به همان شکل با آنها باید رفتار کنید. از آن جایی که آنها از به هم ریختگی، بینظمی و شلوغی بیزارند باید همیشه محل زندگیشان را تمیز و مرتب نگه دارید. آنها فقط خواهان عشق و محبت از سوی عزیزانشان نیستند، باید اطمینان حاصل کنند که شما صمیمیترین و بهترین دوستشان نیز هستید. هرگز به زور خوراکیای به آنها ندهید که دوست ندارند، چون آنها نسبت به برنامه غذایی و سلامت و تندرستیشان بسیار حساس هستند. آنها خواهان برخورداری از یک زندگی آرام و بدون ماجرا هستند، از این رو دوست ندارند در کانون توجهات قرار بگیرند.


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟ 4. کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  Majid:62 (1st November 2012)

 5. #3


  محل سکونت
  کرمانشاه
  نام واقعی
  امین
  شغل و حرفه
  دانشجو
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  2,894
  تشکر
  2,348
  تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  • برای هر تصمیمی به متولدین مهر ماه فرصت دهیدمتولدین مهرماه برای ارضای خواستههای خود به دنبال ابراز علاقههای آتشین و صمیمانه هستند و از محیطهای رمانتیک و خیالانگیز لذت زیادی میبرند. اگر میخواهید راهی به قلب آنها باز کنید، بایستی میزان علاقهتان را نسبت به انواع هنرها و موسیقی افزایش دهید، در این صورت مورد تحسین آنها خواهید گرفت و همیشه و در همه حال از آنها تعریف و تمجید به عمل آورید. قبل از شروع هر کاری، عقیده و نظر آنها را بپرسید، چون همیشه و در هر زمینهای حرفی برای گفتن دارند آنها افرادی تعلل ورز و مسامحه کار هستند و گاهی بیجهت امروز و فردا میکنند و انجام برخی از کارها را پشت گوش میاندازند. از این رو، در تصمیمگیریها تا حدی مغرور و متکبر میشوند. ولی بهتر است در این طور مواقع به روی خودتان نیاورید و اعتراضی نکنید. آنها باید برای گرفتن هر تصمیمی مدت زیادی فکر کنند و به زمان زیادی در این زمینه نیاز دارند.


  می گوید: کلمات گـــــــــــاهی بار معنایی خود را از دست می دهند ...

  این روزها " دوستـــــت دارم " ها دیگر قلــــــب کســـی را به تپش وا نمیدارد !

  و گونه کسی را سرخ نمیکند !

  می گویـــــــــم : مشکل از دوست داشتن نیست مشکل از تکـــــــــرار است !


 6. کاربر مقابل از Amin-Tohi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SaRa-MoHsEn (1st November 2012)

 7. #4


  نام واقعی
  زهرا
  استاتوس
  این نیز بگذرد........
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  mohsen khalili
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  1,029
  تشکر
  2,029
  تشکر شده 647 بار در 363 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک
  مهر........
  آنقدر رشد خواهم کرد که تمام پرنده ها در حسرت نشستن روی شاخ و برگم به کلاس پرواز بروند.....

 8. 2 کاربر مقابل از gooroo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Erf@n (2nd November 2012), SaRa-MoHsEn (1st November 2012)

 9. #5


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  delαrαм
  استاتوس
  мeѕтro αlι ĸαrιмι
  شغل و حرفه
  انتظار
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  4,446
  تشکر
  2,077
  تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 63 تاپیک
  • تحت هیچ شرایطی یک متولد تیر ماه را دست نیندازید
  متولدین تیر ماه برای ارضای خواسته خود به دنبال عشق و محبت خالص، حقیقی و ابدی هستند. آنها از دریافت گل و هدایای مختلف لذت زیاد میبرند. به آنها توجه زیادی نشان دهید از این که ساعات طولانی را با همسر یا عزیزانشان در محیطی صمیمی و گرم سپری کنند، خیلی به وجد میآیند. آنها عاشق خانه و خانوادهشان هستند. همیشه تاریخهای مهم مثل سالگرد تولد، ازدواج یا اولین روز آشناییتان را به یاد داشته باشید و به آنها هدیه بدهید. آنها دوست دارند مورد عشق و علاقه کامل طرف مقابلشان قرار بگیرند پس به آنها عشق بی قید و شرط بورزید و محبت کنید. آنها از دریافت کارتهای تبریک در مواقع مختلف لذت میبرند. هرگز و تحت هیچ شرایطی، آنها را دست نیاندازید و مسخرهشان نکنید. ممکن است شوخیهای شما را خیلی جدی بگیرند و احساساتشان خدشهدار شود. اگر موقعیت و شرایط مناسب در اختیار آنها قرار بگیرد، ممکن است برخی مواقع خاص تبدیل به افرادی فریبکار شوند. آنها روابط دوستانه تدریجی را ترجیح میدهند. همواره به اعضای خانواده آنها احترام بگذارید تا مورد احترام آنها قرار بگیرید.
  ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
  ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
  ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...

 10. کاربر مقابل از delαrαм♥8 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SaRa-MoHsEn (1st November 2012)

 11. #6


  محل سکونت
  خونمون
  نام واقعی
  yalda
  استاتوس
  .....
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Javad Kazemian
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  3,123
  تشکر
  3,023
  تشکر شده 2,417 بار در 1,037 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک
  • در کارهای خصوصی متولدین فروردین ماه دخالت نکنید

  متولدین فروردین ماه به دنبال ارضای خواستهها و توقعات خود هستند و در این زمینه، بسیار خودمحور و خودبین به شمار میآیند. هرگز نگذارید متولدین فروردین ماه به راحتی دل شما را به دست آورند، وگرنه به همان آسانی نیز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموشتان میکنند. آنها به سمت افرادی جذب میشوند که شخصیتی مستقل و آزاده از خود بروز دهند. هر روز برای آنها به منزله آغازی جدید است، پس خودتان را آماده مواجهه با هر واکنش غیرمنتظره از سوی آنها کنید. در مقابل آنها، سربلند و مغرور ظاهر شوید. همیشه آنها را تحسین کنید و به وجودشان افتخار نمایید. هرگز مزاحم آنها نشوید و در کارهای خصوصیشان دخالت نکنید. آنها را مورد انتقاد قرار ندهید و دوستانشان را هم بپذیرید و از آنها خرده نگیرید. هرگز از آنها پول قرض نگیرید. اگر به درخواستهای آنها، پاسخ منفی دهید، باید منتظر مشاهده واکنشهایی بسیار تند و غیرمنطقی از سوی آنها باشید.
  کاش میفهمیدی چون مهم شدی

  لازم نیست هر کاری رو انجام بدی.......
 12. کاربر مقابل از Y♥aLd♥a عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SaRa-MoHsEn (1st November 2012)

 13. #7


  محل سکونت
  E$F@H@N
  نام واقعی
  M@hdi
  استاتوس
  هرچه باداباد
  شغل و حرفه
  دانشجوی الکتروتکنیک.گیتاریست
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | Germany
  نوشته ها
  1,079
  تشکر
  1,599
  تشکر شده 867 بار در 367 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 2 تاپیک
  • خردادیها به سمت افرادی فرهیخته جذب می شوندمتولدین خردادماه از راههای عجیب و پیشبینی نشده، به دنبال ارضای خواستههای خود و دستیابی به محبت هستند. آنها از داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت به وجد میآیند. برای راه یافتن به قلب آنها، باید سخت تلاش کنید، چون آنها از دست و پنجه نرم کردن با هر چالشی لذت وافر میبرند. آنها ذاتا به سمت افراد فرهیخته و صاحب نظر جذب میشوند. آنها از گفتوگوهای طولانی شب هنگام لذت میبرند. اگر مایلید ارتباطتان را با آنها حفظ کنید، باید گاه و بیگاه آنها را به حال خود رها کنید و در حقیقت، آنها را از آزادی طبیعیشان محروم نسازید. همیشه چیزهای تازه و جدیدی برایشان فراهم آورید تا دچار یکنواختی در یک ارتباط نشوند، در غیر این صورت به محض کسل شدن از طرف مقابلشان دل زده میشوند و بیدرنگ، آن ارتباط را قطع میکنند. زمانی که آنها با شما حرف میزنند، شنونده خوبی برایشان باشید. از پیروی از آداب قدیمی و کهنه دست بکشید و در عوض با جریان نوین روز پیش بروید تا همیشه در قلبشان جای خاصی داشته باشید.


 14. کاربر مقابل از ANTI BLUE عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SaRa-MoHsEn (2nd November 2012)

 15. #8


  محل سکونت
  تهران
  نام واقعی
  اميد
  استاتوس
  عشق، مرگ احساس وظیفه است
  شغل و حرفه
  دانشجو(كامپيوتر-نرم افزار)
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  1,923
  تشکر
  1,211
  تشکر شده 2,496 بار در 847 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 2 تاپیک
  متولد اسفند را به تماشای فیلم اکشن نبریدمتولدین اسفند ماه برای ارضای خواستههای خود، به وفور تغییر عقیده میدهند و از این شاخه به آن شاخه میپرند و گاهی اوقات رفیق نیمه راه شما میشوند. آنها از تماشای تئاتر و بازدید از موزهها لذت میبرند و این مکانها در واقع پاتوق مورد علاقهشان محسوب میشوند. آنها از تماشای فیلمهای سوزناک و رمانتیک به وجد میآیند، از این رو هرگز آنها را به تماشای فیلمهای اکشن و پر زد و خورد نبرید. آنها هرگز از یافتن نیمه گمشده خود ناامید نمیشوند و تا او را نیابند، دست از تلاش سرسختانه خود بر نمیدارند. تحت هر شرایطی باید با آنها احساساتی و عاطفی برخورد کنید تا عمیقا آزردهخاطر و دلخور نشوند. هرگز با خشونت با آنها رفتار نکنید. آنها علاقه چندان به حل و فصل مسایل مالی ندارند و ترجیح میدهند که این طور مسایل را به شریک زندگیشان بسپارند و خود از آن دور بمانند. آنها افرادی خیالپرداز هستند که به جای زندگی در دنیای مادی، در عالم معنویت به سر میبرند. اگر میخواهید هدیهای به آنها بدهید که مورد توجهشان قرار بگیرد، بهتر است چیزی هنری مثل یک تابلوی زیبای نقاشی برایشان بخرید. آنها مایلند مثل شاهزادهها زندگی کنند و به همراه چند شاخه گل رز در حالی که مقابلشان زانو زدهاید از آنها خواستگاری کنید. بله، آنها مثل سیندرلای قصهها منتظر شاهزادهای سوار بر اسب سپید هستند و همواره خود را در قصر رویاهایشان مجسم میکنند.

 16. کاربر مقابل از omid27 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SaRa-MoHsEn (2nd November 2012)

 17. #9


  نام واقعی
  .
  استاتوس
  .
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Portugal
  نوشته ها
  1,740
  تشکر
  5,907
  تشکر شده 1,668 بار در 784 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 52 تاپیک
  • مردادی ها عاشق دریافت گل و هدیه و توجه هستند
  متولدین مرداد ماه برای ارضای خواستههای خود مایلند همواره و تحت هر شرایطی مورد تایید و تحسین قرار بگیرند و محبت و حمایت محض طرف مقابلشان را خواهانند. همیشه اطمینان حاصل کنید که از زیبایی آنها به حد کافی تعریف و تمجید به عمل میآورید. آنها عاشق دریافت گل و هدایای مختلف هستند. آنها مایلند همیشه و در همه حال، کانون توجهات افراد را به خود اختصاص دهند. از این رو در یک رستوران، میزها و صندلیهای وسط را انتخاب میکنند تا در معرض دید همه قرار بگیرند. آنها افرادی بسیار پر جنب وجوش و فعال هستند، از این رو ساعات خوابشان کمتر از حد معمول است. در کنار آنها تا جای ممکن مطیع و فرمانبردار باشید چرا که آنها خواهان برخورداری از تسلط کامل در یک ارتباط هستند. آنها از برقراری مراودات متعدد لذت میبرند و اهل معاشرت و گفت و گو با اطرافیان هستند، ولی دوست ندارند که طرف مقابلشان را در چنین وضعیتی مشاهده کنند. همواره به آنها ابراز علاقه کنید و بگویید که چقدر برایتان ارزشمند هستند. اگر به آنها بیاعتنایی و بیتوجهی نشان دهید، بیدرنگ با طغیانهای بیامان و غیرقابل کنترل آنها مواجهه میشوید. همیشه کاری کنید که آنها در کانون توجهات قرار بگیرند، وگرنه احساس حسادت شدیدی به سراغشان میآید آنها همیشه از غرور، نخوت و تکبر کاذبی برخوردارند، پس به جای سعی در عوض کردنشان بهتر است این خصیصهشان را به همان شکل بپذیرید و همواره این احساس را در آنها تقویت کنید.
  98%درسته

 18. کاربر مقابل از Mahla عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SaRa-MoHsEn (2nd November 2012)

 19. #10


  محل سکونت
  تیفوسی خونه
  نام واقعی
  majid
  استاتوس
  فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
  شغل و حرفه
  تنهایی
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Liverpool | Germany
  نوشته ها
  3,550
  تشکر
  3,936
  تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 44 تاپیک
  • شهریوری ها و یک زندگی آرام و بدون ماجرا
  متولدین شهریور ماه برای ارضای خواستههای خود با احتیاط کامل، سنجیده، عقلایی و تدریجی عمل میکنند آنها خواهان مشاهده حد کمال در طرف مقابلشان هستند. در کنار آنها، صبر و شکیبایی را یاد خواهید گرفت و به همان شکل با آنها باید رفتار کنید. از آن جایی که آنها از به هم ریختگی، بینظمی و شلوغی بیزارند باید همیشه محل زندگیشان را تمیز و مرتب نگه دارید. آنها فقط خواهان عشق و محبت از سوی عزیزانشان نیستند، باید اطمینان حاصل کنند که شما صمیمیترین و بهترین دوستشان نیز هستید. هرگز به زور خوراکیای به آنها ندهید که دوست ندارند، چون آنها نسبت به برنامه غذایی و سلامت و تندرستیشان بسیار حساس هستند. آنها خواهان برخورداری از یک زندگی آرام و بدون ماجرا هستند، از این رو دوست ندارند در کانون توجهات قرار بگیرند.
  ...


 20. کاربر مقابل از Majid:62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  SaRa-MoHsEn (2nd November 2012)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا