ابراهيمتوره:درخشش من در موناکو آغاز راه است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ابراهيمتوره:درخشش من در موناکو آغاز راه است

نام واقعی
    M@hdi
    استاتوس
    هرچه باداباد
    شغل و حرفه
    دانشجوی الکتروتکنیک.گیتاریست
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 867 بار در 367 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

ابراهيمتوره:درخشش من در موناکو آغاز راه است

اين ستاره سنگالي که در نيم فصل دوم فصل گذشته به موناکو پيوست، در 15 ديداري که فصل قبل انجام داد، 10 بار گلزني کرد و اين فصل نيز در حال حاضر با 10 گل زده، در صدر جدول گلزنان ليگ دسته دوم فرانسه قرار دارد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من تلاش زيادي کردم تا به اينجا برسم اما همانطور که گفتم اين آغاز راه است و من تلاش مي کنم تا گل هاي بيشتري به ثمر برسانم. من به اينجا آمدم تا به موناکو کمک کنم و مي خواهم بهترين بازي هايم را به نمايش بگذارم."

او همچنين در مورد کلوديو رانيري، سرمربي موناکو، گفت:" او مربي و انسان فوق العاده اي است. او مربي باشگاه هاي بزرگي بود و همه ما تلاش مي کنيم تا انتظارات او را برآورده کنيم. او با همه بازيکنان به طور مرتب صحبت مي کند. او با مهاجمان بزرگي کار کرده و تجربه او به ما کمک مي کند تا پيشرفت کنيم."

توره که سابقه بازي در چند تيم ايراني از جمله پيکان، پرسپوليس و سپاهان را دارد، در مورد تفاوت رقابت هاي دسته اول و دسته دوم فرانسه گفت:" ليگ دو سخت تر است؛ فيزيکي تر و تاکتيکي تر. اما در ليگ يک فضاي زيادي وجود دارد. من اين مسئله را در ديدار با والنسين بيشتر احساس کردم."

توره در مورد دوران حرفه اي پر فراز و نشيبش نيز گفت:" ژان فرناندز که آن زمان در متز کار مي کرد، من را در يک کمپ تمريني در داکار پيدا کرد و من را به چين فرستاد. بعد از يک سال تصميم گرفتم به مراکش بروم و راهي وداد کازابلانکا شدم. دو سال آنجا بودم و با يک قهرماني به دست آوردم. سپس 4 سال در ايران بازي کردم و دوران خوبي داشتم. قبل از پيوستن به موناکو هم در دوبي بازي کردم. در اين سال ها تجربيات زيادي به دست آوردم. به ايران رفتم چون انتخاب ديگري نداشتم. من آنجا هم دو قهرماني به دست آوردم."
    ویرایش توسط ANTI BLUE : 2nd November 2012 در ساعت 23:19