ونگر: فلسفه تيم ما دربازي امشب هجومي است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ونگر: فلسفه تيم ما دربازي امشب هجومي است

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 2,129 بار در 1,000 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ونگر: فلسفه تيم ما دربازي امشب هجومي است

آرسن ونگر مربي فرانسوي آرسنال در صحبت هايي به اين نکته اشاره کرد که روبين فان پرسي ستاره سابق تيمش قبل از پيوستن به منچستريونايتد، پيشنهاد جنجالي منچسترسيتي را رد کرده بود.

اين ستاره هلندي در بازار نقل و انتقالات تابستاني با قراردادي 24 ميليون پوندي به يونايتد پيوست و در 12 بازي اي که با پيراهن اين تيم برگزار کرده، 9 گل به ثمر رسانده.

حالا ونگر امشب درحالي تيمش را در اولدترافورد روانه ميدان مي کند که فان پرسي در تيم حريف است. ونگر در آستانه ديدار حساس امشب در صحبت هايي به اينديپندنت گفت:«اين درست است که سران سيتي به دنبال فان پرسي بودند ولي او يونايتد را انتخاب کرد. اگراو به تيم انگليسي ديگري مي رفت،براي ما دردناک تر بود؟ جدايي فان پرسي چيزي بود که من دوست نداشتم اتفاق بيفتد.»

او درادامه در تمجيد از فان پرسي گفت:« او بازيکن باکيفيتي است که در کمتر از يک ثانيه تصميم مي گيرد که بايد کجاي زمين برود و تو مي تواني ساعتها به مدافعانت توضيح بدهي ولي آنها بايد بازي فان پرسي را در همان زمان کمتر از يک ثانيه بخوانند.»

ونگر ادامه داد:« سرعت فان پرسي در آناليز حرکات کوچک مثال زدني است. يونايتدي ها هم او را مي شناسند.جون درتمرينات بازي او را ديده اند. در جريان بازي، بحث زمان بندي مطرح است و مهم اين است که بازيکنان و مدافعان ما چقدر سريع بتوانند دست فان پرسي را بخوانند. در يونايتد بازيکنان خوبي فان پرسي را در برمي گيرند و روبين هم در محوطه جريمه واقعا باهوش است. بايد به اين فکر کرد که بخشي از مسئوليت من، تاثيرگذاري مثبت برروي افراد است. زماني که اين کار را مي کني هميشه راضي و خوشحالي. من فکر مي کنم که تاثيرگذاري من روي فان پرسي هم بد نبود.»

ونگر با اشاره به شکست 2-8 پارسال تيمش در اولدترافورد در مورد بازي امشب گفت:« من مي خواهم شکست پارسال به ما انگيزه بدهد تا در بازي امشب به پيروزي برسيم. زماني که تيمت را مي بندي، نمي تواني با طبيعت بجنگي..نمي تواني با ويلشر، کاسورلا و آرتتا بازي کني و بگوئي:" خب، ما فقط دفاع مي کنيم" آنها مي گويند:" خب پس ما در زمين چه کار مي کنيم؟" گاهي وقتها سبک بازي تو با بازيکناني که انتخاب مي کني، مشخص مي شود. گاهي وقتها وقتي به پيروزي نمي رسي، بايد ياد بگيري که شکست هم نخوري. اين به تيم امنيت بيشتري مي دهد و من هم همين کار را کرده ام ولي هنوز فلسفه اصلي تيم ما حمله کردن است.»
    [IMG][/IMG]

وقتی سگها در بیابان از گرگها رشوه می گیرند

و مترسکها در مزارع با کلاغها تبانی میکنند...

از آدمها چه انتظاریست ؟؟؟

2. کاربر مقابل از EHSAN1989 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Aliparsa (3rd November 2012)