مربي اينتر از برد تيمش مقابل بينکونري و پايان دادن به روند بردهاي متوالي يووه خوشحال است.

آندره آ استراماچوني، مربي جوان اينتر درصحبت هايي اعلام کرد که بينکونري به تيم او بي احترامي کرده. اين درحالي است که اينتر در بازي شنبه شب خود مقابل يووه موفق شد تا بانتيجه 1-3 از سد قهرمان فصل قبل سري آ عبور کند.

با وجودي که آرتورو ويدال گل اول اين بازي را به ثمر رساند؛ اما دو گل از ديگو ميليتو و يک گل از رودريگو پالاسيو سه امتياز اين بازي را به حساب اينتر واريز کرد.

به گزارش گل، درپايان اين بازي آندره آ استراماچوني مربي جوان اينتر به خبرنگاران گفت:« من سعي کردم تا تيم را به بهترين نحو ممکن براي اين بازي آماده کنم. شنيدن طعنه هاي يوونتوسي ها قبل از آغاز اين بازي درمورد سيستم تاکتيکي اينتر واقعا ناراحت کننده بود.شايد بعد از به صدا درآمدن سوت پاياني بازي، بپه ماروتا، مدير ورزشي يوونتوس، به طرز متفاوتي فکر کند.من فقط خواهان احترام هستم. صحبت هاي يوونتوسي ها درمورد بي دقتي هاي تاکتيکي من واقعا طعنه آميز بود. ولي ما براي هر بازي، تمام جزئيات را در جلسات تمريني هان بررسي کرده وخودمان را آماده مي کنيم.»

درجريان اين بازي، استراماچوني تيمش را با سيستم 3-4-3 روانه ميدان کردو در پايان بازي هم دراين باره گفت:« من دقيقا مي دانستم که 3-4-3 بازي خواهيم کرد. اينتر، يوونتوس را به مشکل انداخت؛ تيمي که در دو سال اخير درفوتبال ايتاليا حکمراني مي کرد. ما جداي از مسائلي که پيش آمد به پيروزي رسيديم. قول داده ام که راجع به اين مسائل حرفي نمي زنم.ولي فکر مي کنم که ما شايسته احترام بيشتري هستيم.»

اين برد اينتر را در رده دوم جدول سري آ قرار داد و حالا اين تيم تنها 1 امتياز با يوونتوس صدرنشين فاصله دارد. استراماچوني ادامه داد:« اين نتيجه يک پيغام بود. من به ورزشگاه يوونتوس آمديم و مقابل تيمي که در 49 بازي طعم شکست رانچشيده بود قرار گرفتيم و با يک مثلث تهاجمي، به دروازه آنها حمله کرديم. يوونتوسي ها همچنان درمورد آنچه در زمين اتفاق مي افتد صحبت مي کنند. خب..اينتر آنها را در زمين شکست داد.اينتر در حال رشد است و اين مهمترين نکته است.»