چندی پیش به آرش برهاني گفته بودند در ليست تيم ملي جايي نداري! براي همين او بعد از بازي با نفت تهران مصاحبه كرد و گفت:«20 روز ديگر همه حرف هايم را مي زنم.» از همان روز كاملا مشخص بود كه آرش ميداند در تيم كی روش جايي ندارد. حتي قبل از بازي با نقت تهران هم يكي از نزديكان تيم ملي كه از ليست كی روش اطلاعات دقيقي داشت به آرش گفته بود يك درصد احتمال دارد به تيم ملي دعوت بشوي! براي همين حواست را جمع كن تا حرفي عليه كي روش نزني.


به گزارش رجانیوز، حتي مسوولان ارشد باشگاه استقلال هم با برهاني حرفهايي زده بودند و به وي گفته بودند كه در ليست كی روش جايي نداري و بايد سكوت كني. آرش برهانی نیز هم همين كار را كرد و او بعد از بازي به دفعات تاكيد كرد كه چيزي براي گفتن ندارد.


در واقع برهاني به دليل اينكه نمي خواست احيانا با سوال هايي درباره تيم ملي مواجه شود اعلام كرد فعلا قصد مصاحبه كردن ندارد. اما او به زودي قفل سكوت را خواهد شكست. به احتمال زياد آرش برهانی بعد از بازي با ازبكستان درباره اينكه چرا در ليست تيم ملي نيست حرف هايي خواهد زد البته در اين مدت ديگر مسوولان باشگاه استقلال جور او را خواهند كشيد.


به آرش برهانی گفته شده تو چيزي نگو تا ما خودمان موضوع را از طريق رسانه ها پيگيري كنيم. به احتمال زياد همين روزها علي فتح ا... زاده درباره اينكه چرا برهاني به تيم ملي دعوت نشده حرف هايي با رسانه ها خواهد زد و موجي تازه به راه خواهد انداخت.


موضوع قدري هم پيچيده است و بايد حساسيت استقلالي ها بابت دعوت نشدن به تيم ملي را موشكافي كرد. آرش برهاني عملكرد خوبي تا هفته چهاردهم داشته و 5 گل براي استقلال زده است در حالي كه ديگر مهاجمان دعوت شده به تيم ملي گل هاي كمتري در قياس با او به ثمر رسانده اند.حال چرا او به تيم ملي دعوت نمي شود و كی روش همچنان دست روي گزينه هاي تكراري مي گذارد مشخص نيست.


شايد سابقه برهاني در تيم ملي و شايد نوع بازي اش كه در هر ميدان چندين موقعيت گل را از دست مي دهد سبب شده كي روش از دعوتش به تيم ملي خودداري كند و آرش خودش هم مقصر است. شايد اگر بيشتر دقت كند و هر موقعيت طلايي كه به دست مي آورد را ساده از كف ندهد و تعداد گل هاي زده اش را بيشتر كند در ليست آينده كي روش جايي پيدا كند.


برهاني مهاجم پرسابقه اي در فوتبال ايران به حساب مي آيد و شايد همچنان بتواند به كار تيم ملي بيايد. برهاني را مي توان هنوز جزو گزينه هاي تيم ملي دانست همان طور كه عليرضا عباسفرد به تيم ملي فراخوانده شد؛ اين مهاجم هم كمتر از برهاني گل زده است و شايد حالا كه برهاني با خط خوردن قاضي هم به تيم ملي فراخوانده نشده بيشتر هم ناراحت شده باشد؟!