دروازه بان تيم فوتبال پرسپوليس که اين روزها نيمکت نشين نيلسون شده و حتي پيراهن تيم ملي را از دست داده معتقد است که در صورت اعتماد مربي مي خواهد در پرسپوليس بماند.
شهاب گردان عصر روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: تمام تلاش خود را خواهم کرد تا به همراه تيم ملي در جام جهاني برزيل حضور داشته باشم.


وي در خصوص وضعيت ادامه همکاري اش با باشگاه پرسپوليس و مذاکره با سپاهان و چند باشگاه ديگر، افزود: با اين تيم قرارداد دارم و از نظر حرفه اي صحيح نيست که با باشگاه ديگري صحبت کنم و اگر قرار باشد پيشنهادي به من داده شود بايد با باشگاه مذاکره کنند.


دروازه تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص اينکه چرا در ديدار دوستانه نيز از او استفاده نشده است، گفت: اين نظر سرمربي تيم بوده و پيش از آغاز بازي با مربي دروازه بان هاي تيم تمرين داشته ام.


وي تصريح کرد: تمام تلاش خود را خواهم کرد تا موقعيتي براي حضور در ترکيب 11 نفره پيدا کنم تا بازهم توانايي هاي خود را به اثبات برسانم.


وي در خصوص اينکه آيا تمايلي به جدايي از پرسپوليس دارد، اظهار داشت: به طور حتم دوست دارم در پرسپوليس بازي کنم اما همه چيز به شرايط بستگي دارد و اگر مربي تيم اعتقاد نداشته باشد بايد فکر ديگري کرد.