کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس اعلام کرد که در ابتداي فصل براي هدايت تيم هاي پايه هامبورگ با مديران اين باشگاه آلماني مذاکره داشته است.
مهدي مهدوي کيا در حاشيه تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس گفت: شرايط تيم ما خوب است اما نبود ملي پوشان تنها مشکل تيم است که اميدوارم آنها با آمادگي به تمرينات باز گردند.


وي در خصوص آپيا، ادامه داد: او يک بازيکن بين المللي است که اميدوارم اگر به تيم ما پيوست بتواند به پرسپوليس کمک کند. آپيا بازيکن بزرگ و شناخته اي شده اي است.


کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص ديدار تيم ملي مقابل ازبکستان، گفت: اين ديدار مهم ترين بازي تيم ملي است و اميدوارم بتوانيم سه امتياز اين بازي حساس را بدست آوريم.


وي در خصوص وضعيت بازگشت علي کريمي به پرسپوليس، تصريح کرد: همه ما اميدوار هستيم که اين اتفاق رخ دهد و بازگشت کريمي به پرسپوليس کاملا جدي بوده و توافقات لازم نيز انجام شده است.


وي در مورد اينکه گفته مي شود براي برگزاري جشن تولد علي کريمي مراسمي را در محل تمرين برپا کرده بودند اما زماني که در محل تمرين تيم ملي به همراه معدنچي حاضر شده اند، کريمي پاسخ گوي تلفن آنها نبوده، اظهار داشت: علي کريمي از شانس بد در ديدار همان روز مقابل تاجيکستان با ممصدوميت بي موقع روبه رو شد اما اين را بدانيد که کريمي هم مايل به بازگشت است و اتفاقات به اين شکل رخ نداده است.


کاپيتان پرسپوليس در خصوص خداحافظي خود از دنياي بازيکني در پايان اين فصل، خاطرنشان کرد: قطعا در پايان اين فصل تصميم خود را عملي خواهم کرد و مطمئن باشيد از فوتبال جدا نخواهم بود.


وي در مورد ادامه فعاليتش در فوتبال به عنوان مربي، گفت:به طور حتم اگر به مربيگري روي بياورم مانند دوران بازيگري از پايه کار خود را آغاز خواهم کرد.


مهدوي کيا در خصوص مربيگري در تيم هاي پايه باشگاه هامبورگ آلمان، اظهار داشت: با مسئولان اين باشگاه صحبت هايي را انجام داده ام و دوست دارم پس از تکميل مدارک ، به اين کار بپردازم.


وي در مورد اينکه گفته مي شود دوست دارد کار خود از آلمان شروع کند، گفت: هنوز هيچ چيز مشخص نشده است، اما شخصا دوست دارم کار مربيگري را از آلمان شروع کنم.