مهدوی کیا: از فوتبال جدا نخواهم شد/ دوست دارم مربیگری را از آلمان شروع کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مهدوی کیا: از فوتبال جدا نخواهم شد/ دوست دارم مربیگری را از آلمان شروع کنم

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

مهدوی کیا: از فوتبال جدا نخواهم شد/ دوست دارم مربیگری را از آلمان شروع کنم

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی مهدویکیا در مورد بازی دوستانه پرسپولیس برابر شهرداری نظرآباد که روز گذشته برگزار شد، گفت: وضعیت تیم خوب است بدون حضور ملیپوشان برای حفظ هماهنگی یک دیدار دوستانه انجام دادیم. حریفمان تیم بدی نبود. امیدوارم پس از بازگشت ملیپوشان همچون چند بازی آخر خود بتوانیم باز هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در مورد حضور احتمالی آپیا در تیم پرسپولیس گفت: آپیا یک بازیکن بینالمللی و شناخته شده است. او در تیمهای بزرگی بازی کرده و امیدوارم شرایط به گونهای باشد که او بتواند برای تیم ما بازی کند و عملکرد موثری داشته باشد.

شناخت من هم از او به همین اندازهای است که در تیم یونتوس حضور داشته و چند سال قبل هم در تیم فنر باغچه بازی میکرده است.

کاپیتان تیم پرسپولیس در مورد بازی تیم ملی ایران برابر ازبکستان گفت: در راه رفتن به جام جهانی برابر ازبکستان یکی از مهمترین بازیهای خود را انجام خواهیم داد.

با پیروزی در این بازی راه زیادی تا رفتن به جام جهانی را طی کردیم و با کسب یک برد خانگی برابر لبنان میتوانیم به جام جهانی برویم.

مهدویکیا در مورد اینکه علی کریمی چه زمانی به پرسپولیس بازمیگردد گفت: خیلی امیدوار هستم این اتفاق بیفتد امیدوارم مصدومیت کریمی جدی نباشد و هرچه زودتر به پرسپولیس بازگردد.

وی در مورد اینکه قرار بود با تهیه کیک تولد، کریمی را به پرسپولیس بازگردانند و برای او جشن تولدی بگیرند اظهار داشت: دوست داریم کریمی هرچه زودتر به پرسپولیس بازگردد. متاسفانه یک مصدومیت بدموقع در دیدار برابر تاجیکستان برای او به وجود آمد. توافقات برای بازگشت کریمی انجام شده و مشکل خاصی وجود ندارد این مصدومیت کار را کمی عقب انداخت و انشاءالله بعد از بازی با ازبکستان کریمی به پرسپولیس باز میگردد.

مهدوی کیا در مورد اینکه اعلام کرده در پایان فصل قصد خداحافظی از فوتبال را دارد تصریح کرد: تصمیم خودم را گرفتم و قطعا در پایان فصل خداحافظی میکنم و امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود.

او در مورد اینکه آیا قصد دارد به عنوان مربی به فعالیت خود در فوتبال ادامه دهد و سال قبل نیز پیشنهادی از تیمهای پایه هامبورگ داشته است گفت: چیزی قابل پیشبینی نیست. از مسئلهای که مطمئن هستم این است که قطعا از فوتبال جدا نخواهم شد. می خواهم همانطور که فوتبال را به صورت پایهای طی کردم و بالا آمدم در مربیگری نیز تمامی مدارک را طی کرده و کارم را آغاز کنم.

همیشه با هامبورگ ارتباط خوبی داشتم. صحبتهایی شد. دوست دارم کار مربیگریام را از آلمان آغاز کنم و بعد از طی مدارج و پیشرفت پله پله در این عرصه بالا بیایم.
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

EHSAN1989 (9th November 2012)

نام واقعی
    safura
    استاتوس
    آخه پرسپولیس همه ی عشقمه،حتی جونمم بدمم بش کمه..
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 1,889 بار در 730 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    عزیزمی داش مهدی

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 2,129 بار در 1,000 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    این چهارمین پست تکراریه امروزه
    [IMG][/IMG]

وقتی سگها در بیابان از گرگها رشوه می گیرند

و مترسکها در مزارع با کلاغها تبانی میکنند...

از آدمها چه انتظاریست ؟؟؟