مديرعامل باشگاه صباي قم گفت: با برگزار نشدن جام حذفي تيم ملي ما تقويت نميشود و بايد اين مسابقات برگزار شود.

مجتبي رمضان بيگي در گفت و گو با فارس در مورد وضعيت باشگاه صباي قم گفت: طبق خواسته صمد مرفاوي تيم در تهران اردو زد و بازي تدارکاتي با ذوب آهن اصفهان داشتيم که 2 بر صفر پيروز شديم. فردا هم ديداري تدارکاتي با تيم اميدهاي خودمان داريم. تيم اميد صبا هم جز تيمهاي خوب است و شايد مرفاوي از اين تيم هم بازيکن انتخاب کند.

وي در مورد برگزاري جام حذفي، گفت: فردا در نشست هم انديشي سازمان ليگ شرکت ميکنم. من با برگزاري جام حذفي موافقم زيرا عدم برگزاري جام حذفي به تيم ملي کمک نميکندو با حذف جام حذفي تيم ملي قدرتمندتر نميشود. منطقي پشت برگزار نشدن جام حذفي نيست. اين مسابقات نوعي شناسنامه فوتبال ايران است.

وي ادامه داد: در ليگ برتر يک تيم با 34 بازي به قهرماني ميرسد و سهيمه آسيايي ميگيرد همان مسير در جام حذفي با 5 يا 6 بازي طي ميشود. بنابراين نبايد اين شانس را از ديگر تيمها گرفت. برگزاري جام حذفي هم به تيم ملي کمک ميکند زيرا بازيکنان آمادهاي را معرفي خواهد کرد همانطور که در ديدار با تاجيکستان همه ديدند که بهترينهاي ليگ چقدر خوب بازي کردند.

مديرعامل صباي قم با اشاره به نفرات دعوت شده به تيم ملي براي بازيهاي غرب آسيا، عنوان کرد: به نظر من در اين فهرست نام مرتضي کاشي خالي است. کاشي حتي ميتواند به تيم ملي هم کمک کند. نفراتي که در پست دفاع دعوت شدهاند در خوش بينانهترين حالت از نظر فني با کاشي برابري ميکنند. حيف است او در تيم ملي نباشد. ديديد که ميلاد نوري از صبا به تيم ملي رفت و جواب هم داد. کاشي هم ميتواند به تيم ملي کمک کند. جاي کاپيتان ما در تيم ملي خالي است.