فرمائلن به دلیل اشتباهاتی که در چند دیدار اخیر توپچی ها داشت با انتقادات زیادی روبرو شد اما ونگر معتقد است علی رغم این موضوع، این بازیکن همچنان شایسته حضور در ترکیب ثابت تیمش است


سایت گل- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، معتقد است توماس فرمائلن، مدافع این باشگاه نتوانسته با فشار مسئولیت کاپیتانی به خوبی کنار بیاید.

این ملی پوش بلژیکی به دلیل اشتباهاتی که در چند دیدار اخیر توپچی ها داشت با انتقادات زیادی روبرو شد اما ونگر معتقد است علی رغم این موضوع، این بازیکن همچنان شایسته حضور در ترکیب ثابت تیمش است.

او در گفتگو با دیلی میل گفت:" او در دیدار مقابل شالکه فوق العاده بود. فکر می کنم اتفاقاتی که در چند هفته اخیر رخ داد روی اعتماد به نفس او را تحت تاثیر قرار داد.
او از نظر فیزیکی مشکلی ندارد. وقتی بازیکنی بازوبند کاپیتانی را به بازو می بندد، فشار بیشتری را تحمل می کند. کاپیتان ها می خواهند بهترین بازیکن تیم شان باشند. اما نمی توان مدافع بود و اشتباه نکرد.
اما وقتی مرتکب اشتباه شوید، فشار بیشتری را احساس می کنید زیرا به خودتان می گوئید "من کاپیتان هستم و نباید چنین اتفاقی رخ دهد"
او بازیکنی است که در هر دیدار تیم تاثیر گذار است. او از صبح تا شب به فوتبال فکر می کنم. او به این مسئله فکر می کند و می خواهد خوب کار کند.."