قلعه نويي: اين دو برد حق تيم ملي نبود/ كيروش زحمت بكشد تيم ملي را زيبا كند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: قلعه نويي: اين دو برد حق تيم ملي نبود/ كيروش زحمت بكشد تيم ملي را زيبا كند

نام واقعی
    SaEeD
    استاتوس
    در این دنیای بی صداقت رفاقت بی رفاقت...
    شغل و حرفه
    daneshjo...naghshe keshi
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,669 بار در 1,625 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

قلعه نويي: اين دو برد حق تيم ملي نبود/ كيروش زحمت بكشد تيم ملي را زيبا كند

همانطور که فرهاد مجیدی در بخش بازیکن سرمایه است، نظری جويباري هم در بحث مدیریت سرمایه است. او از دوستان قدیمی ماست و همه باید کمک کنیم

سايت گل- امير قلعهنويي هم يكي از منتقدان سبك بازي تيمملي محسوب ميشود با اين تفاوت كه او به اندازه مظلومي و ديگران تندرو نيست و سعي ميكند انتقاداتش را آرامتر و منطقيتر ابراز كند. سرمربی تیم استقلال ميگويد: امیدوارم وقتی تیم ملی به جام جهانی رفت، کیروش زحمت بکشد و بازی تیم ملی را هم قشنگ و زیبا کند.

به گزارش گل به نقل از اوج نیوز، امیر قلعهنوعی در حاشیه تمرین روز شنبه استقلال درباره وضعیت تیم اظهار داشت: با توجه به تعطیلی مسابقات ما برنامههایمان را فازبندی کردیم. در فاز اول بحث آمادگی جسمانی و مقداری کارهای قدرتی بود که انجام شد. در هفته دوم، تمرینات یک جلسه شد و وارد شرایط بازی شدیم. روز یکشنبه هم یک بازی دوستانه خواهیم داشت و از سرهنگ یاوری و مجموعه فجر که پذیرفتند با استقلال بازی داشته باشند سپاسگزارم. در مجموع شرایط استقلال ایدهآل نیست اما بد هم نیست.
    پول رسيد، تشكر از هياتمديره
    وی درباره مشکلات مالی استقلال و اینکه تقریبا همه بازیکنان پول گرفتهاند عنوان کرد: جا دارد از هیات مدیره و شخص دکتر فتحاللهزاده تشکر کنم. وقتی کار دست خود ایشان افتاد، قراردادها امضا شد. هیات مدیره هم تلاش کرد. به هر حال بازیکنان به نسبت خودشان عقب هستند اما پول گرفتهاند.
    جباري فردا، جانواريو بعدا
    سرمربی استقلال درباره وضعیت مجتبی جباری و فابیو جان واریو گفت: جباری از فردا میآید. جان واریو هم در برزیل دچار آسیبدیدگی زانو شده است. مجتبی جباری طی یک هفته گذشته زیر نظر دکتر نوروزی تمرین فرمسازی در زمین چمن را داشته است و به تیم هم اضافه خواهد شد. روند بهبود جباری با تلاشهایی که انجام شد، سریع است.
    نظري جويباري مثل فرهاد مجيدي

قلعهنويي درباره بازگشت علی نظری جویباری به استقلال اظهار داشت: ایشان از سرمایههای باشگاه استقلال هستند. همانطور که فرهاد مجیدی در بخش بازیکن سرمایه است، نظری در بحث مدیریت سرمایه است. او از دوستان قدیمی ماست و همه باید کمک کنیم. جا دارد اینجا از زحمات علی امیری هم تشکر کنم که در پیشفصل و طول فصل به ما کمک کرد. بحث معاونین دکتر فتحاللهزاده خیلی هماهنگ هستند و امیر عرب، شاهحسینی و سایرین مجموعه همدلی را تشکیل دادهاند که امیدوارم به تیم هم تزریق شود.
    تبريك به جوانان و نوجوانان
    اجازه بدهید یک تبریک ویژه به پهلوانان جوان داشته باشیم. تیم جوانان ایران و سرمربی این تیم اکبر محمدی خوب کار کرده است. هم به دوستی و هم به محمدی موفقیتهایشان را تبریک میگویم. وقتی در کمیته فنی فدراسیون بودم، اینها بد نتیجه گرفته بودند اما من از آنها حمایت کردم و خوشحالم نتیجه آن حمایت را میبینم. امیدوارم تیم جوانان هم جهانی شود.
    يار دوازدهم نه؛ يار اول!
    بازی ازبکستان شرایط خاص خودش را دارد. نیاز داریم همان وحدت و همدلی را دوباره ایجاد کنیم. از رسانه ملی تا بر و بچههای خوب مطبوعات و مردم. اینکه میگویند مردم یار دوازدهم هستند، به نظرم درست نیست و آنها پس از خدا و اهل بیت، یار اول تیم ملی هستند. به هر حال فضا خوب است و این آرامش باعث میشود راحتتر کار کرد.
    نمايش تيم ملي با نشاط نيست
    به هر حال حضور در جام جهانی مایه افتخار است. پس از المپیک خیلیها علیه فوتبال جبهه گرفتند اما نوجوانان جهانی شدند و امیدوارم جوانان هم همین روند را طی کنند. من قبول دارم تیم ملی با نشاط بازی نمیکند اما شانس حضور در جام جهانی را داریم. حقمان در دو بازی که بردیم برد نبود اما با دعای خیر مردم پیروز شدیم. امیدوارم وقتی تیم ملی به جام جهانی رفت، کی روش زحمت بکشد و بازی تیم ملی را هم قشنگ و زیبا کند.

میدونی بن بست| زندگی کجاست؟؟؟
    جایی که...
    نه حق خواستن داری
    نه توانایی فراموش کردن

2. 2 کاربر مقابل از SaEeD_ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (10th November 2012), SEYEDHAMED (11th November 2012)