کنار گذاشته شدن نام فابيو از فهرست استقلال
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کنار گذاشته شدن نام فابيو از فهرست استقلال

 1. #1


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,531
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک

  کنار گذاشته شدن نام فابيو از فهرست استقلال

  اعضاي تيم استقلال در حالي براي ادامه بازيهاي ليگ آماده ميشوند که با مصدوميت جان واريو هافبک اصلي تيم خود روبرو شدند، در اين خصوص اخبار قابل توجهي شنيده ميشود که در زير ميخوانيد:


  به گزارش باشگاه خبرنگاران، اعضاي تيم استقلال به تصور حضور فابيو در تمرينات تيمي استقلال براي ادامه بازيها با شرايط ايدهآلي وي را همراهي کردند تا فابيو با آسودگي خاطر در تمرينات حاضر شود و مشکلات مالياش نيز حل و فصل شود اما اين در حاليست که آنها پس از دريافتن مصدوميت اين هافبک با شرايط متفاوتي روبرو شدند و حتي اعلام کردند که ممکن است مبلغي که قرار بود به وي پرداخت شود در اين برهه از زمان به وي پرداخت نشود تا اين بازيکن پس از رفع مصدوميت و مشخص شدن اوضاع مالي باشگاه پول مورد نظر را در اختيار داشته باشد اما در اين خصوص حتي شنيده ميشود که استقلاليها در خصوص ميزان مصدوميت اين بازيکن با شرايط خاصي روبرو هستند زيرا در صورتي که مصدوميت وي ادامه دار باشد و رفع نشود در خصوص وي تصميمهاي ديگري اتخاذ مي شود زيرا اين بازيکن با شرايط مشخصي روبرو نيست و اگر قرار باشد که مصدوميت وي طولاني مدت باشد اين بازيکن نميتواند در استقلال به فوتبال خود ادامه دهد و احتمال جدايياش از تيم وجود دارد، زيرا آبيها اعلام کردند تا نيم فصل در انتظار مشخص شدن وضعيت وي هستند و اگر اين بازيکن نتواند با بهبودي کامل روبرو نشود، احتمال اينکه نامش از فهرست تيم خارج شود وجود دارد.

  * اخطار امير قلعه نوعي به هافبک آبيها

  امير قلعه نوعي سرمربي تيم استقلال در شرايط خاص در خط مياني تيمش روبرو شده است.

  اين مربي با مصدوميت هافبکهاي تيمش روبرو است و به اين دليل سعي دارد از مهرههايش بهترين استفاده را ببرد تا در خط مياني دچار مشکلات جدي نشود.

  اين مربي در نظر داشت به جاي فابيو جان واريو از جباري در ترکيب تيمش استفاده کند اما اين اتفاق رخ نميدهد و جباري آماده همراهي کردن استقلال نيست و سر مربي از مجتبي جباري درخواست کرده است که هر چه سريعتر خود را به تمرينات اصلي و فشرده تيمي برسد تا استقلال را همراهي کند.

  امير قلعه نوعي در جلسهاي با جباري به وي اعلام کرد که حساب ويژهاي روي وي باز کرده بود اما اين انتظار و خواستهها توسط مربيان که در ذهن امير قلعه نوعي وجود داشت به واقعيت تبديل نشد و جباري نتوانست تيمش را همراهي کند.

  امير قلعه نوعي اعلام کرده است که جباري بايد هرچه سريعتر يک نيم فصل غيبت خود را در ترکيب استقلال جبران کند و با حضورش در خط مياني، مشکلات هافبکهاي ديگر را حل کرده و به آبيها ياري برساند.

  شايان ذکر است امير قلعه نوعي اخطار لازم را به جباري ارائه کرده است و از طرفي جباري قول داده است که با شرايط کاملا ايده آل تيم را همراهي ميکند تا ناکاميهاجبران شود.


  * مهاجم جديد سهميه زير 23 سال آبيها

  چند روزي است که يک مهاجم جديد در تمرينات تيم استقلال شرکت ميکند، صحبت از چهارمحالي بازيکن سابق فولاد همان بازيکن است که سرمربي استقلال روي وي نظر مثبت دارد و قرار است که وي در اين تيم براي نيم فصل دوم حضور يابد و اين تيم را همراهي کند، اما اين مهاجم تحت شرايط خاصي به استقلاليها ملحق ميشود.

  براساس اين گزارش، حجت چهار محالي يک هفته است که در تمرينات تيم استقلال شرکت ميکند و امير قلعه نوعي پس از مذاکره با وي و جلسه با اين بازيکن تصميم دارد که وي را جذب کند و اين اتفاق رخ ميدهد، اما اين درحالي است که چهار محالي قرار است به عنوان سهميه زير 23 سال آبيها اين تيم را همراهي کند زيرا وي با سن و سال کم قرار است در اين تيم حاضر شود و به همين دليل است که استقلاليها راضي شوند وي را جذب کرده و اين بازيکن را به خدمت بگيرند.

  اين بازيکن مذاکرات نهايي را با آبيها انجام داده است و توافقات نهايي نيز حاصل شده است، از طرفي امير قلعه نوعي به دليل شرايط سني و همچنين شرايط مالي که قرار است اين بازيکن را جذب استقلال کند موافقت نهايياش را با اين بازيکن اعلام کرده است تا هرچه سريعتر شرايط قطعي حضور چهار محالي در اين تيم مهيا شده و قرار دادش با اعضاي اين تيم به امضا برسد پيش از اين مهاجم مورد نظر آبيها، در تمرينات چند باشگاه حاضر شد اما مربيان آن تيمها آمادگي وي را تاييد نکردند.


  * عمرانزاده بازي با سپاهان را از دست داد

  مدافع تيم استقلال چند روزي است که تلاش ميکند با شرايط ايده آل در تمرينات اين تيم حاضر شود و خود را براي ديدار با سپاهان آماده کند اما اين اتفاق رخ نميدهد و حنيف عمران زاده نميتواند اين تيم را در بازي آينده استقلال همراهي کند، مدافع آبيها با محدوديتهايي روبرو شده است که حضورش را تحت تاثير قرار ميدهد.

  براساس اين گزارش حنيف عمران زاده با مشکل جدي از ناحيه کمر روبرو شده است و اين در حالي است که وي هر چقدر در تمرينات و انجام نوعي تمرينات خاص تلاش کرد خود را به ديگر اعضاي اين تيم برساند نتوانست چنين شرايط را ايجاد کرده و براين اساس تيم را در بازي مهم مقابل سپاهان همراهي کند.

  اين بازيکن از ترکيب آبيها دور شده است و اين ديدار مهم را از دست داد زيرا در حال حاضر وي شرايط حضور در تمرينات را ندارد و بايد بيشتر به استراحت بپردازد زيرا اوضاع کمرش طوري نيست که وي بتواند فشار زيادي به ان وارد کند به همين دليل تمرينات تيمي را از دست داد و تنها نظارهگر بازي با سپاهان است به اين ترتيب حنيف عمران زاده دومين بازيکني است که در بازي با سپاهان غايب است و تيم را همراهي نميکند.


  * بحث جدايي امين منوچهري در باشگاه مطرح شد

  اعضاي تيم استقلال در حالي براي ادامه بازيها آماده ميشوند که مسئولان باشگاه درگير اتفاقات پايان نيم فصل هستند تا براي ادامه بازيها در نيم فصل دوم آماده شوند تا بتوانند با جذب بازيکن و رفع مشکلات ادامه بازيها را ايدهال تر از قبل آغاز کنند.

  براساس اين گزارش آبيها فهرست مهمي را از امير قلعه نوعي در اختيار دارند اما فهرست نام امين منوچهري مهاجم اين تيم حضور ندارد زيرا امير قلعه نوعي با اصرار فراوان خواستار حضور وي در تيم استقلال از تيم سايپا بود اما مسئولان تيم استقلال نظر متفاوتي در اين خصوص دارند زيرا قصد دارند وي را به باشگاه رسيدگي واگذار کنند اما نارضايتي امير قلعه نوعي در اين مورد شرايط را تحت تاثير قرار داده است مسئولان در باشگاه ترحيج ميدهند به جاي ميدواوودي، امين منوچهري را به باشگاه ديگري بفروشند اما سرمربي تيم استقلال اين نظر و عقيده را ندارد و قصد دارد که اين مهاجم جوان را حفظ کند و وي را در نيم فصل دوم در اختيار داشته باشد.

  البته در اين مورد اختلاف نظر وجود دارد و آبيها هنوز تصميم قطعي اتخاذ نکردند اما نظر نهايي باشگاه پس از چند بازي تيم که از نيم فصل اول باقي مانده است مشخص ميشود و از بين ميداودي و منوچهري يک بازيکن از تيم جدا مي شود اما در اين خصوص مشکلاتي وجود دارد که مشخص نيست در نهايت کداميک از طرفين موفق مي شوند.
  ویرایش توسط SaRa-MoHsEn : 14th November 2012 در ساعت 11:45


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا