در اينجا مي توانيد مصاحبه کامل پاتو با شبکه اختصاصي باشگاه ميلان را مشاهده کنيد.

بر اساس آخرين گزارشات منتشره در رسانه هاي ايتاليايي ,الکساندر پاتو در پايان بازي در حالي که قصد خروج از ورزشگاه را داشت توسط هواداران روسونري احاطه شد گويا شايد پاتو به مدت زمان زيادي نياز دارد تا آن روز را فراموش کند چرا که هواداران خشمگين ميلان دور هم جمع شده و مانع خروج او از گيت خروجي ورزشگاه شدند.بر اساس برخي گزارشات ديگر حتي او مورد توهين هواداران ميلاني قرار گرفت.

به گزارش گل و به نقل از ac-milan.ir-در حالي که تنها يک روز از انتشار اين خبر مي گذشت الکساندر پاتو ,مهاجم برزيلي ميلان در مصاحبه اي کامل با شبکه اختصاصي باشگاه در اين رابطه به صحبت پرداخت.

پاتو در مصاحبه با شبکه اختصاصي باشگاه در اين رابطه چنين گفت: "بازي آنطور که انتظار داشتيم پيش نرفت و سه امتياز ارزشمند خانگي را از دست داديم و حالا بر روي بازي بعدي برابر ناپولي تمرکز کرده ايم.مي توانم بگويم که ما در حال پيشرفت هستيم اما ديگر نمي توانيم امتيازي اين چنيني را از دست بدهيم.شنبه شب ما نبردي حساس با ناپولي در ورزشگاه سن پائولي خواهيم داشت و تنها بايد به پيروزي فکر کنيم "

پاتو ابتدا در رابطه با شکست 3-1 برابر فيورنتينا از هفته دوازدهم سري آ و از دست دان ضربه پنالتي چنين گفت: "بسيار شرمنده ام که آن ضربه پنالتي را از دست دادم اما من پنالتي زن خوبي هستم بنابراين ترسي به خاطر از دست دادن پنالتي ندارم.من بايد هر چه زودتر خودم را بيابم و شايد در برابر ناپولي.نمي خواهم به گذشته فکر کنم"

پاتو در رابطه با شايعه درگيري با هواداران پس از اتمام بازي برابر فيورنتينا گفت :" اين غير ممکن است؛ من پس از خراب کردن پنالتي حتي صداي سوتي از تماشاگران نشنيدم.بخوبي مي دانم که هواداران شرايط سختي را تحمل مي کنند ؛چرا که آنها به پيروزي در بازي هاي بزرگ و کسب قهرماني ها عادت دارند.ما در پروسه پيشرفت و رشد هستيم. چند قهرمان بزرگ در تابستان باشگاه را ترک کرده اند بنابراين تمام تلاش خود را انجام خواهيم داد.من مطمئنم که هواداران هيچ وقت مقابل ما نبوده اند بلکه در کنار ما بوده اند"

پاتو در ادامه گفت :"در روزنامه خواندم که برخي از هواداران پس از پايان بازي و زماني که من در داخل ماشينم بودم، به ماشين من حمله کرده اند اما اين حقيقت ندارد و بايد بگويم مثل هميشه سن سيرو را ترک کردم و هرگز چنين داستاني براي من پيش نيامد"

پاتو به دليل مصدوميت هاي سريالي بسياري که داشته خيلي از بازي هاي فصل را از دست داد و خيلي ها مي گويند که پاتو به دليل ترس دوباره مصدوم شدن چندان جدي بازي نمي کند.

پاتو در اين رابطه گفت: " من پس از مدت ها دوري از ميادين به ترکيب بازگشته ام. هميشه در اينجا سخت تلاش کرده ام تا هر چه سريعتر با آمادگي بالا به ميادين بازگردم و زماني خوشحال خواهم شد که به مرز صد درصد آمادگي برسم و همه چيز خوب پيش برود.براي آن دسته از کساني که مي گويند من از ترس مصدوميت دوباره از بازي کردن مي ترسم بايد بگويم که هيچ چيزي در مورد من نمي دانند. تنها زماني ترسيدم که فقط10 سال داشتم و نزديک بود تا بازويم را از دست بدهم.من هرگز احساس آرامش نمي کنم چرا که هميشه سخت در تلاش هستم تا بهترين بازي ها را براي هوادارن شگفت انگيزمان انجام بدهم"

ميلان شنبه عصر در سن پائولي از هفته سيزدهم سري آ ايتاليا به مصاف ناپولي ميرود