مربي تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه نظرش براي حضور بازيکن غنايي در اين تيم مساعد نبوده است، گفت: "آپيا" از نظر جسمي مشکل داشت و به همين خاطر با اين بازيکن قرارداد نبستيم.

يحيي گلمحمدي در خصوص دلايل ديپورت شدن "استفان آپيا" تصريح کرد: "مانوئل ژوزه" درباره اين بازيکن با من صحبت کرد ولي نظر من هم نسبت به آپيا مساعد نبود. او از نظر جسمي مشکل داشت و در تمرينات هم زياد خوب نبود. ضمن اينکه بازيکني که از سطح اول اروپا براي تست دادن به ايران ميآيد يک مقدار جاي سئوال دارد!

به گزارش مهر، وي درباره اينکه باشگاه آپيا را ميخواسته ولي ژوزه با درخواست باشگاه مخالفت کرده است، يادآور شد: از اول قرار بود آپيا براي تمرين بيايد و در صورتي که موردپسند واقع شد قرارداد ببندد. بالاخره نظر کادرفني تيم مهم است و ديدگاه سرمربي اصل قضيه محسوب ميشود.

مربي پرسپوليس در ادامه با اشاره به تعطيلات ليگ و آغاز مسابقات از هفته بعد، خاطرنشان کرد: تعطيلات به ضرر اکثر تيمها بود. ما روند خوبي داشتيم که متاسفانه اين تعطيلات باعث شد اين روند را از دست بدهيم. طولاني بودن تعطيلات مشکلات زيادي براي تيمها ايجاد ميکند.

گلمحمدي افزود: حتي به خاطر شرايط آب و هوايي و بارندگي نتوانستيم يک بازي تدارکاتي داشته باشيم. فعلا مجبوريم اين شرايط را تحمل کنيم ولي امسال مسابقات ليگ سوهان اعصاب شده است چون بازيکنان از نظر روحي و رواني خسته شدهاند و تمرين مدام آنها را خسته کرده است.

وي در خصوص بازي با ذوب آهن هم تاکيد کرد: بازيکنان از نظر بدني آماده اين مسابقه هستند ولي بحث ما ريتم مسابقات است. ما تازه داشتيم شرايط بردن را به دست ميآورديم ولي دوباره ليگ تعطيل شد. اين مسئله باعث ميشود ريتم خوبمان را از دست بدهيم.

مربي پرسپوليس در پايان درباره جذب بازيکنان جديد در نيم فصل گفت: من در جريان اين مسئله نيستم و بهتر از مسئولان باشگاه در اين خصوص صحبت کنيد.