خدايا...!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: خدايا...!

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

خدايا...!

خدایا!!!!!!!!

خدایا !!!
    باز درها بسته است!
    خوابها سنگین است!
    نمی دانم به غم خویش بگریم یا به حال مردم خویش؟
    نمی دانم با که بگویم درد دل خویش؟
    به کدامین گناه باز خلقم, مردمم, برادرانم , خواهرانم , دوستانم , مخالفینم , موافقینم , هم میهنانم را در خاک و خون ببینم؟
    به چه گناه مردم من روی خوشی و آسایش نبینند؟

خدایا !!!
    روزی به کام ورزی اسکندر , روزی به کام ورزی سزار روم , روزی به کام ورزی تازیان , روزی به کام ورزی مغول, روزی به کام ورزی پرتقال ، روزی به کام ورزی عثمانی ، روزی به کام ورزی روس , روزی به کام ورزی انگلیس, روزی به کام ورزی آمریکا , روزی به کام ورزی صدام , روزی به کام ورزی استبداد ،مردمم باید کامشان تلخ گردد؟
    خدایا !!!
    گناه مردمم چیست؟
    گناهشان این است که نخستین مردمی بودند که تو را به خداوندگاری شناختند؟
    گناهشان این است که نخستین پیام آور انسانیت و حقوق بشر و آزادی ,هدیه ای که تو به بشر عطا کردی ,بودند؟ آیا گناهشان این است که این پیام را بر سنگ و لوح نگاشتند (لوح حقوق بشر کورش) و به جهانیان عرضه داشتند؟

خدایا !!!
    گناهشان این است که شعار با دوستان مروت ,با دشمنان مدارا دادند؟
    خدایا !!!
    نکند چون باورمان گفتار نیک،کردار نیک و اندیشه نیک است سزاوار این سیه روزی هستیم؟
    یا نه گناهی است که من نمی دانم؟

خدایا !!!
    به کدامین گناه مردمم بازیچه دست قدرت طلبان شده اند؟
    نکند گناه ما این است که خاکمان طلا و آسمانمان فیروزه ای و در اعماقش گنج و نفرین نفت و تمدن خوابیده است؟

خدایا !!!
    آیا گناهشان این است که میراث دار کهن ترین تمدن , کهن ترین الفبا و خط جهان (تمدن جیرفت) می باشند؟ نکند با آن الفبا در ثنای تو چیزی نوشته اند؟
    این است جرمشان؟

خدایا !!!
    آیا گناه مردم من این است که در شرقش خراسانیان هستند و در برابر تهاجم بیگانه ایستاده اند؟ و نخستین جنبش ملی علیه بازماندگان اسکندر (سلوکیان) را به راه انداخته اند (پارتیان پاتریوت ) و سیاه جامگانش ،امویان خون خوار و دزد را سرنگون ساختند و یا سربدارانش در برابر مغول ایستاد و یا اینکه لشگر همیشه پیروزش صدامیان را از خاک ایران بیرون راند؟ و در عوض دانش و شعر و حماسه تحویل ایرانیان داده اند؟ آیا گناهشان فرزندان پاکش اشک و مهرداد و بزرگمهر و ابومسلم و فردوسی و خیام و عطار و مولوی و خواجه نصیر و ناصر خسرو و اخوان و هزاران سرباز شهید راه میهن است؟
    و چه نیکو فردوسی توسی سروده است:همه جای ایران سرای من است خوب و بدش سزای من است.

خدایا !!!
    یا آنکه گناه مردمم این است که در شمال غربش مردم آذرابادگانش سالها در برابر هجوم سکاها مقاومت کرد و یا جلوی استیلای تازیان ایستاد و سرخ جامگانش تا آخرین نفر در خون خود غلتیدند تا از آداب ایرانیان پاسداری کنند و یا آنکه چون مردانه با دست خالی جلوی توپهای عثمانی در چالدران جان فشانی کرد و یا آنکه شیر زنان تبریزی سربازان عثمانی را با قیامی خونین و با لباسی سیاه در عزای مردانشان در تن از این خاک پاک مذبوحانه بیرون راندند و یا ایستادگیشان در برابر زیاده خواهی های روسها و جانبازیشان در انقلاب مشروطه سزاوار این نفرین است؟ و یا آنکه فرزندانی همچون بابک و شاه اسماعیل و شاه عباس و ستار خان و باقر خان و شهریار و پروین را به ایران زمین هدیه داده اند ،مستحق رنجند؟
    چه خوش گفت ستار خان در واپسین ساعات عمر: می خواهم بیرق (پرچم) هفت کشور زیر بیرق ایران باشد.

خدایا !!!
    آیا گناه مردم من این است که در شمالش دیلمیان در برابر تازیان و خلفای ظالم ایستادند و آرش و مازیار تحویل ایران دادند ؟ و در غرب و جنوب غربش مردمان غیور کردی است که سرزمینش چند پاره شده و از ایران جدا افتاده و سالها برای ایران و به نام ایران کوشیده و جنگیده یا لر و لک و کرمانشاهی و ایلامی و بختیاری و قشقایی و خوزستانی و عرب ایرانی با غیرت که برای این کشور مرزبانی کردند و دربرابر صدام خون خوار و دیوانه از جان و مال دریغ نکردند؟ آیا گناه مردم من 000/60 شهید عرب خوزستانی در جنگ ایران و عراق است؟
    خدایا !!!
    آیا گناه مردم من این است که مردی از سرزمین سیستان و بلوچستانش برخاست و نخستین حکومت ایرانی را پس از تهاجم تازیان در ایران بر پا نمود؟ آیا گناه مردم من حکومت ملی یعقوب لیث صفاریست و یا سردار دلیر لشگر ایران رستم که به زیبایی فردوسی داستان مردانگی و جانفشانیش در برابر بیگانگان بویژه اقوام مهاجم تورانی سکایی را به نظم درآورده است (که به غلط توران را ترک و آذری معنا کرده اند ,که این از بازیهای کثیف استعمار و استثمار است که می گوید تفرقه بیانداز و حکومت کن),می باشد؟
    خدایا !!!
    یا آنکه گناه مردم ما دلیران تنگستان و دشتستان می باشند که مردانه جلوی انگلیس تنها و با دست خالی در زمان خواب و خیانت پادشاهان قاجار که ننگ بر آنان باد ,ایستادند و مردی مردتر از همه مردان تاریخ ایران زمین و شهیدی بزرگ همچون ریس علی دلواری دادند؟
    خدایا !!!
    نکند چون به ما اینها را نگفته اند؟ یا ما مردمی فراموش کاریم ؟ یا حافظه تاریخیمان ضعیف است ۱ و یا اصولا تاریخ را دوست نداریم؟ (که چه خوش به حال دشمن می شود از این جمله) یا آنکه نخواسته اند ما یادمان باشد , که بودیم و که هستیم؟ سزاوار روزگارانی چنین تلخیم؟
    خدایا !!!

آیا گناه ما این است که یادمان رفته باربد و نکیسا و بزرگمهر و زرتشت و ارد بزرگ و مزدک و مانی و ارداویراف و سلمان فارسی و رودکی و فردوسی و دقیقی و بابا طاهر و مولوی و شمس تبریزی و عطار و خیام و جامی و شیخ جام و نظامی و فضولی و خواجوی کرمانی و ابن یمین و منوچهری و عنصری و سنایی و مهستی گنجوی و فرخی و منصور حلاج و اسعد گرگانی و نسیمی شروانی و صائب تبریزی و هاتف اصفهانی و حزین لاهیجی و ناصر خسرو و حافظ و سعدی و بیدل و رازی و ابن سینا و خواجه نصیرالدین توسی و خواجه نظام الملک توسی و عمید الملک کندری و خواجه عبدالله انصاری و طبری و ابن هیثم و غیاث الدین کاشانی و ابو الوفا و ابوریحان و فارابی و کمال الدین بهزاد و رضا عباسی و میر داماد و ملا صدرا و طاهره قره العین و ایرج میرزا و لاهوتی و میرزاده عشقی و پیرنیا و سهراب و فروغ و نیما و عماد خراسانی و دهخدا و نسیم شمال و شهریار و پروین و دکتر قریب و پرفسور حسابی و پرفسور هشترودی و پرفسور رضا و پرفسور سمیعی و پرفسور فیروز نادری و... فرزندان این میهن می باشند؟
    خدایا !!!
    آیا گناهمان این است که در یادمان نیست ،که کورش بزرگ ۲ (پیام آور آزادی و حقوق بشر که نامش در کتابهای آسمانی آمده است ) ۳ و داریوش بزرگ ۴ (سازنده کانال سوئز) و آریوبرزن و ارشک و مهرداد و آرش و رستم و سورنا و بهرام چوبینه و انوشیروان دادگستر و آتوسا ۵ و رکسانا و آرتمیس ۶ (نخستین بانوی دریا نورد و فرمانده نیروی دریایی ایران) و مازیار و بابک و ابومسلم و یعقوب لیث و امیر سامانی و شیخ حسن جوری و آل بویه و شاه اسماعیل و شاه عباس و الله وردی خان و امام قلی خان گرجی و نادر شاه و عباس میرزا و قائم مقام فراهانی و امیر کبیر و ریس علی دلواری و یپرم خان ارمنی و ستار خان و باقر خان و کسروی و دریا دار بایندر و بهار و فرخی یزدی و میرزاده عشقی و ملک المتکلمین و اخوان و مصدق و دکتر فاطمی و ....و هزاران شهید انقلابات و کودتاها و جنگها با روم و تازیان و مغول و روس و انگلیس و عثمانی و پرتقال و عراق که نامشان زینت بخش هر کوی و کوچه ای می باشد و بسیاری که گمنامند و هزاران شهید زنده (جانبازان راه میهن) پداران و مادران و برادران و خواهران ما بوده اند و خونشان در رگهای ما جاریست؟
    خدایا !!!
    آیا گناه مردم من این است که مسلمان و زرتشتی و مسیحی و یهودی و سیک (فرقه ای آمیخته از تعالیم هندو و اسلام) و مندایی (پیروان حضرت یحیی) و بی دین و با دین و صدها فرقه و دین و آیین دیگر عاشقانه کنار هم می زیند و جز در خلوت خود و خدای خود , هیچ تفاوتی با دیگری نمی بینند؟
    خدایا !!!
    امروز خون هم میهنانم چه مظلومانه و چه بی رحمانه بازیچه دست قدرت طلبان می گردد و چه نا به حق فریاد و درد دل و بغض چند صد ساله آنان به تمسخر گرفته می شود و بر احساسات و تمایلات ایرانیان سوار شده تا بر اریکه قدرت تکیه زنند؟
    خدایا !!!
    مردم من 103 سال است که انقلابی نوین کرده اند (انقلاب مشروطه) و سردمدار آزادی و آزادی خواهی شده اند.
    خدایا !!!
    سخنان و نوشتار و بیانیه نخستین مرد آزادیخواه سرزمینم و جهان (منشور حقوق بشر کورش بزرگ) به عنوان سند در سازمان ملل رونوشت شده و جهانیان به عنوان نخستین سند آزادی خواهی به آن مباهات می کنند و شعر سعدی آن بر سر در سازمان ملل نقش بسته است ، که چه زیبا سروده است شیخ اجل سعدی:
    بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک پیکرند.

خدایا !!!
    موزه های دنیا به نگهداری و نمایش این سند افتخار می کنند و مردمم از دیدن این سند در سرزمینم محرومند.
    خدایا!!!
    سزای این بهشت زیبا (ایران) که بسیاری از مواهبت بر روی گیتی , در این سرزمین منحصر به فرد می باشد ,شادی و هم نوایی است.
    خدایا !!!
    اگر صدای من رسا نیست ,به حق رسایی ضجه کودکان کار و خیابانی ,مردمان کارتن خواب , انسانهای کپر نشین ,جانبازان در حال پوسیدن در گوشه ی خانه ها و سرای جانبازان ,به حق عرق شرم آلود پیشانی پدران شرمنده در برابر همسر و فرزندان,به حق جوانان بازمانده از کار و تحصیل و ازدواج و دل شکسته, به حق زنان خیابانی که از زور گرسنگی تن فروشی می کنند ,به حق دل سوخته مادران ایرانی که فرزندان خود را در انقلاب و جنگ و مرزبانی از این میهن و خیابان و زندان و اعتیاد از دست داده اند,داد مظلومان از ظالمان و بازیگران قدرت بستان و ایرانمان را آباد و سربلند گردان.
    خدایا !!!
    بگذار چشمانمان باز باشد تا بیگانه و خویش خائن, بر ما به هر دلیلی استیلا پیدا نکند و ما را بازیچه نگرداند و اموالمان را به غارت نبرد و ما را به جان هم نیندازد و القاب و دشنامهایی که سزاوار خودشان است را به گلهای زیبای اقوام و مردم این باغ گل زیبا , که شکوهش رشک بر دل حسودان و جن و انس می اندازد,نسبت ندهند و تخم حسد و نفاق و دشمنی را که ثمره اش علفهای هرز است را میان ما خشک گردان و شرشان را به خودشان بازگردان.
    خدایا !!!
    تو خود خوب میدانی که اگر ایرانیان با این تنوع آب و هوایی ,با این منابع طبیعی زمینی و زیر زمینی ,با این کوه و خاک و دریا و با این وسعت سرزمینی ,با این موقعیت جغرافیایی خوب و با این جمعیت که سیل خروشان جوانانش لرزه بر تن دشمنان ایران می اندازد و با این هوش و استعداد و تحصیلات و تخصص و با این خواست و تمایل ذاتی پیشرفت و دانش آموزی و با این غرور و دلسوزی و از همه مهمتر با این تمدن و تاریخ که گواه و سندی است براینکه ایرانی هر کار ناممکنی را ممکن کرده است, متحد شوند ,اگر یکدل شوند و باغبانی دل سوز بر آنان از میان خودشان برگزینند,بهترین و پیشرفته ترین و آبادترین سرزمین تو را خواهند ساخت و شک ندارم که خود نیز رشک بر این سرزمین خواهی برد و ایران را بهشت نیکو کارانت در روز جزا قرار خواهی داد.
    خدایا !!!
    امروز تو را بلند فریاد می زنم ,ایرانم ,هم میهنانم را یارا باش که دیگر طاقتشان طاق شده است و اگر بیش از این رنج ببینند, مطمئن باش که جهان و جهانیانت دیگر روز خوش نخواهند دید ,که مردمم از ستم بیگانه و خویش بی تاب شده اند.
    خدایا !!!
    این هم خواهش,هم التماس و هم هشدار است.
    خدایا !!!
    مردمم خسته اند از این آزمون صبر و بردباری.
    خدایا !!!
    به مردمم کمک کن تا حافظه تاریخی خویش را باز یابند و دوباره زنده گردند.
    خدایا !!!

چشم مردمم را باز نگهدار.
    خدایا !!!
    به مردمم , به ایرانم کمک کن.
    خدایا !!!
    ویرایش توسط Farzandeiran : 16th November 2012 در ساعت 14:09

آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
    من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
    من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
    و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
    آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
    زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
    يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
    و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
    من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
    و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
    تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
    من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
    اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...

2. 7 کاربر مقابل از Farzandeiran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amin-Tohi (14th November 2012), arash_kamangir (14th November 2012), haniyeh (15th November 2012), parastoo (15th November 2012), tiyam&tina (16th March 2013), Yeganeh red (15th November 2012), سایدا (15th November 2012)

نام واقعی
    امین
    شغل و حرفه
    دانشجو
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,695 بار در 909 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    مرسی جالب بود

می گوید: کلمات گـــــــــــاهی بار معنایی خود را از دست می دهند ...

این روزها " دوستـــــت دارم " ها دیگر قلــــــب کســـی را به تپش وا نمیدارد !

و گونه کسی را سرخ نمیکند !

می گویـــــــــم : مشکل از دوست داشتن نیست مشکل از تکـــــــــرار است !

نام واقعی
    sara
    استاتوس
    تو برام خورشیـــد بودی توی این دنیای سرد ...
    بازیکن محبوب
    mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 203 بار در 111 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    مرسی از متن قشنگتون
    اما مشکل اصلی مردم ایران نا اگاهی و خریته (با عرض معذرت) ... تقصیر هیچ کس نیست جز خودمون! این مشکل حل بشه بقیه هم خودبه خود درست میشه
    دلم کمی دختری میخواهد
    بی رو سری ، بی رو بنده
    دلم کمی از ته دل خندیدن میخواهد
    بی خجالت ، بی نگاه هرزه
    دلم کمی باد خوردن به موهایم میخواهد
    بی ترس ، بی استرس
    دلم کمی دویدن در خیابان میخواهد
    بی حرف ، بی حدیث
    دلم کمی نشستن کنار یار میخواهد
    بی نگاه ، بی تعصب
    دلم کمی بوسه میخواهد
    بی عجله
    بی ...
    دلم فقط کمی دختری میخواهد ...

5. کاربر مقابل از SaRa BaNoO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سایدا (15th November 2012)

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نا آگاهي و خريت ، بي سوادي و سنت.
    حرص و طمع ، خودخواهي ، منت به جاي تلاش ، جواب دادن به احترام با واژه ي " تظاهر " !
    اينه رسم زندگي قبيله ي من...!

ملت بيمار!!!
    نسل بيمار!!!

من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.

7. 2 کاربر مقابل از Farzandeiran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

tiyam&tina (16th March 2013), سایدا (15th November 2012)

نام واقعی
    arash
    استاتوس
    خوشبختی را با دارایی های خود احساس کن!
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    sheys rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Italy
    تشکر شده 1,342 بار در 341 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دمت گرم داداش حقایقو گفتی

چو ایران نباشد تن من مباد بر این بوم بر زنده یک تن مباد

سپاس دادار پاک راکه هستی ازاوست.

بی نیاز است وتوانا. یگانه فرمان فرمای ذات بندگان ودادگر جهان

در برگ های غبار گرفته تاریخ و در اعصار فراموش شده که فروغشان به تیرگی گراییده است،برخی نام ها و چهره ها هستند که هیچ گاه غبار سالیان فراموشی بر آنها ننشسته و نخواهد نشست

این منم،

پسر ماندانا و کمبوجیه

پادشاه جهان

پادشاه پهناورترین سرزمین آدمی

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_kamangir نمایش پست ها
    دمت گرم داداش حقایقو گفتی
    ديگه گفتن حقيقت هم جواز نداره!

نام واقعی
    افسانه
    استاتوس
    خدایابه اندازه ی تمام دنیادلم گرفته...
    شغل و حرفه
    دا نش جو
    بازیکن محبوب
    afshin peyrovani
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 342 بار در 71 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 47 تاپیک
    حقیقت همیشه قشنگه..............اما......سخته......

این عکس روامشب15اسفند92بوشهرکنسرت روزبه نعمت الهی گرفتم
    جای همتون خالی خیلی خوش گذشت.......

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط سایدا نمایش پست ها
    حقیقت همیشه قشنگه
    تلخه...تلخ...