گردان:ميخواهم با سكوت اين دوران را بگذرانم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: گردان:ميخواهم با سكوت اين دوران را بگذرانم

نام واقعی
    shadi
    استاتوس
    همه تو قدره مطلق ها اسیریم بیاین از حده دل مشتق بگیریم
    شغل و حرفه
    شاعر... :دی
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | France
    تشکر شده 5,139 بار در 1,705 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 56 تاپیک

گردان:ميخواهم با سكوت اين دوران را بگذرانم

کانون هواداران پرسپولیس : شايد بتوان شهاب گردان را بين خريدهاي اين فصل پرسپوليس بدشانستر از بقيه دانست؛

دروازهباني كه وقتي پاي قرارداد با اين باشگاه را امضا كرد در اوج آمادگي، جانشين مطمئني براي مهدي رحمتي در تيم ملي فوتبال بود

او هرگز تصور نميكرد در پرسپوليس كه به خاطر پيشرفت و مطرح شدن بيشتر انتخابش كرده بود ذخيره بازيكن خارجي تيم، نيلسون

شود.

ذخيرهاي كه ديگر حتي براحتي فرصتي براي اثبات تواناييهايش پيدا نميكند، چون مانوئل ژوزه اعتقاد خاصي

به بازي نيلسون دارد و اين دروازهبان برزيلي هم جز در ديداري كه به شكست پرسپوليس برابر مس انجاميد

نمايش نسبتا قابل قبولي داشته و كار شهاب گردان را براي حضور دوباره در ميدان تا حدودي سخت كرده است.

گردان در اين مدت كمتر اعتراض كرده و حتي گفته است تا گرفتن حقش در پرسپوليس ميماند و

با سكوت اين كار را انجام ميدهد. دروازهبان پرسپوليس از تصورات خود درباره حضور در اين تيم پيش

از شروع فصل ميگويد تا ميرسد به امروز كه از شرايط راضي نيست، اما دوباره تكرار ميكند كه

به آينده اميدوار است هم براي خود و هم به پرسپوليس. ادامه صحبتهاي شهاب گردان را بخوانيد.

از پيش از شروع فصل صحبت كنيم، روزهايي كه حتي هواداران پرسپوليس تصور ميكردند شماره يك اين تيم درون دروازه باشي؟

چند سال بود كه در ليست خريد پرسپوليس بودم، اما هر بار به دلايلي قسمت نميشد. به هر حال من هم

در اين تيم دنبال پيشرفت بودم و هيچوقت اين روزها را پيشبيني نميكردم. شايد اگر ميشد پيشبيني كرد

تصميم ديگري ميگرفتم، اما درخصوص آمدن به پرسپوليس خودم بيشترين نقش را در تصميمگيري داشتم،

چرا كه اين تيم و هوادارانش را دوست دارم و از انتخابم پشيمان نيستم.

پس حرفهايي كه درباره جدايي يا معاوضه شهاب گردان شنيده ميشود از كجا ميآيد؟

چون اين هفته نيمكتنشين بودم حرف و شايعه هم زياد بوده كه طبيعي است. براي گرفتن دو روز

مرخصي هم استرس دارم و ميدانم در همان دو روز از تصميم گردان براي جدايي ميگويند و مينويسند.

همين هفته قبل دو روز با هماهنگي آقاي شيريني، سرپرست باشگاه به مرخصي رفتم.

وقتي برگشتم بايد اخباري را تكذيب ميكردم كه درباره جداييام بود، اما من قرار نيست جايي بروم.

يعني اعتراضي به شرايط موجود نداري؟

اعتراض كه نه، به هر حال اين تصميم سرمربي است، اما طبيعي است از شرايطي كه برايم پيش آمده راضي نباشم.

من هم دوست دارم فرصت بازي كردن پيدا كنم و بتوانم تواناييهايم را نشان دهم. براي رسيدن

اين روز لحظهشماري ميكنم، اما اين كه چه موقع بتوانم اين كار را انجام بدهم معلوم نيست و پاسخي براي آن ندارم.

بعد از شكست برابر مس كرمان گفته ميشد قرار است برابر پيكان درون دروازه قرار بگيري، اما اين اتفاق هم نيفتاد.

فكر ميكني اين اصرار ژوزه براي استفاده از نيلسون تاكي ادامه داشته باشد؟

اين را نميدانم، اما من هر هفته منتظر تصميم ژوزه هستم، براي همين بايد خودم را آماده نگه دارم.

اما جايگاهت را خود در تيم ملي از دست دادي. چطور به اين باور رسيدي كه به تصميم سرمربي احترام بگذاري، آن هم

در روزهايي كه خيلي از بازيكنان با دو بازي نيمكتنشيني، اعتراض ميكنند و حاشيهساز ميشوند؟

گردان: من تا گرفتن حقم در پرسپوليس هستم و جايي نميروم .خواهش ميكنم حالا كه خودم شرايط را قبول كردم،

براي من حاشيه درست نكنند و اجازه دهند با سكوت به هدفم برسم

پرسپوليس اين فصل حاشيههاي زيادي داشته است، آنقدر كه در هفتههاي اخير هميشه نوسان داشته

و جايگاه خوبي در جدول ندارد. هميشه با خودم فكر كردم اگر قرار باشد من هم هر روز ساز مخالف بزنم و

به وضعي كه دارم اعتراض كنم اوضاع بدتر به هم ميريزد، حالا كه در ميدان نميتوانم كاري انجام دهم

حداقل روي نيمكت حاشيهساز نباشم. اخلاقم هم طوري نيست كه دنبال حاشيه باشم.

ظاهرا ژوزه هم نميدانست شما در تيمي مثل ذوبآهن نايبقهرماني آسيا را تجربه كردي، چون گفته بود گردان تيم

بزرگ را تجربه نكرده است؟

من هم همين فكر را ميكردم حتي ميخواستم در اين مورد با ژوزه صحبت كنم، اما بعدا در تمرين به من گفت

منظوري نداشته و حتي ميداند من دروازهبان تيم ملي بودم. گفت روحيهات را از دست نده و منتظر فرصت باش.

پس هنوز براي پيشرفت با پيراهن پرسپوليس اميدوار هستي؟

كاري جز اين نميتوانم انجام دهم، در اين مدت فقط مجبور بودم تكذيب كنم، باشگاه هم شايعه جداييام

را در نيمفصل تكذيب كرده، من دنبال رسيدن به هدفهايم در پرسپوليس هستم. روزهاي خوب دوباره از راه ميرسد،

چون روزهاي بد زندگيام تا به حال هيچ وقت طولاني نبوده است.

عملكرد نيلسون را چطور ميبيني؟

نيلسون دروازهبان خوب و آمادهاي است. در تمرين هم رقابت زيادي باهم داريم و مشكلي با او ندارم.

در مورد پرسپوليس صحبت كنيم.اين همه فراز و نشيب براي چيست. تا هواداران پرسپوليس به بهبود شرايط اميدوار

ميشوند دوباره ميبازيد. پيروزي برابر پيكان ميتواند به معناي ادامه سير صعودي پرسپوليس باشد؟

بله، قطعا پرسپوليس در اين جايگاهي كه هست، نميماند. مطمئن هستم پايان فصل بالاي جدول قرار ميگيريم.

اميدواريم بعد از برد خوب مقابل پيكان، با گلزنيايكه مهاجمان داشتند روحيه آنها براي ب

ازيهاي بعد متحول شده باشد و نتايج بهتري بگيريم.

غيبت مليپوشان در اين وقفه اخير ليگ خللي در آمادهسازي پرسپوليس ندارد؟

بيتاثير نيست، چون تعداد مليپوشان ما زياد است. مربي براي مرور كارهاي تاكتيكي به دردسر ميافتد،

اما چارهاي نيست و بايد با اين موضوع هماهنگ شويم. تمرينات خوبي داريم و اميدواريم بازيكنان مليپوش

ما بعد از بازي با ازبكستان بدون هيچگونه مصدوميتي به تمرينات برگردند.

حرف پايانيتان را ميشنويم؟

من تا گرفتن حقم در پرسپوليس هستم و جايي نميروم، خواهش ميكنم حالا كه خودم شرايط را قبول كردم،

براي من حاشيه درست نكنند و اجازه دهند با سكوت به هدفم برسم.

منبع:کانون هواداران پرسپولیس

2. 4 کاربر مقابل از Vampires عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

EHSAN1989 (16th November 2012), FaRsHaD_8 (17th November 2012), F_RED_F (17th November 2012), SaRa-MoHsEn (16th November 2012)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک
    بمیرم الهی برات....امیدوارم هرچی زودتربیای توترکیب ثابت پرسپولیس وخوش بدرخشی

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

نام واقعی
    ehsan
    استاتوس
    از هزاران یك نفر اهل دل اند آن هم تویی ما بقی تندیسی از
    شغل و حرفه
    شرکت کاله
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 2,129 بار در 1,000 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من تا گرفتن حقم در پرسپوليس هستم و جايي نميروم، خواهش ميكنم حالا كه خودم شرايط را قبول كردم،

براي من حاشيه درست نكنند و اجازه دهند با سكوت به هدفم برسم.
    [IMG][/IMG]

وقتی سگها در بیابان از گرگها رشوه می گیرند

و مترسکها در مزارع با کلاغها تبانی میکنند...

از آدمها چه انتظاریست ؟؟؟

نام واقعی
    --
    استاتوس
    موفق
    شغل و حرفه
    کارمند
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Spain
    تشکر شده 23 بار در 12 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    شما همچنان به سکوتت ادامه بده ، ولی پرسپولیس جای آماده هاست نه جای کسی که پول مفت بگیره و آماده شه، خرید گردان از اولشم اشتباه بود چون قبل از اینکه بیاد پرسپولیس تو ذوب آهن هم نیمکت نشین بود و با ابراهیم زاده کل کل داشت
    حالا میثاق و بگی یه چیزی وقتی اومد پرسپولیس اماده بود همون میثاق بود اما تو پرسپولیس کنفیکن شد خصوصا اینکه اون موقع حقیقی هم بود و بازی زیاد به میثاق نمیرسید
    بین ایرانیا
    بعضیا طرفدار سپاهان هستن
    بعضیا طرفدار ذوب آهن
    یه سری استقلالی
    یه سری هم تراکتوری
    و.......
    اما اون چیزی که مهمههههههههه اینه که همممممه قلبا پرسپولیسی اند

نام واقعی
    FarSHaD
    استاتوس
    به بهشت نمی روم اگه علی آنجا نباشد
    بازیکن محبوب