کارلوس کیروش پس از شکست ایران برابر ازبکستان تهران را ترک کرد.
کارلوس کیروش که به دلیل محرومیت از نشستن روی نیمکت تیم ملی نمی توانست در نشست خبری پس از دیدار ایران مقابل ازبکستان حاضر شود، شب گذشته ترجیح داد پس از چند دقیقه قدم زدن در ورزشگاه تاریک آزادی و بدون این که در میکسد زون حضور پیدا کند و درباره این شکست به خبرنگاران پاسخی دهد، ورزشگاه را ترک کند.


این در حالی است که کیروش پس از دیدار برابر کره جنوبی و با توجه به اخراجش در آن بازی در حالی که شرایط حضور در نشست خبری را نداشت به میان خبرنگاران آمد و درباره آن پیروزی بزرگ صحبت کرد.


اما سرمربی تیم ملی دیشب حتی به رختکن تیم ملی هم نرفت تا مشخص شود او چقدر از شکست برابر ازبکستان عصبانی است .


در حالی که سران فدراسیون ایران شیوه جدیدی را در پیش گرفتهاند و در روزهای پس از شکست سکوت را به توضیح دادن ترجیح میدهند اکنون آنها باز هم درباره وضعیت تیم ملی تصمیم به سکوت گرفتهاند و حتی از اطلاع رسانی سفر سرمربی تیم ملی ایران نیز خودداری میکنند. با این حال بر اساس اخبار دریافتی کیروش شب گذشته تهران را به مقصد پرتغال ترک کرده است.


بر خلاف مرتبههای قبل زمانی برای بازگشت کیروش به ایران اعلام نشده است، هر چند با توجه به در پیش بودن رقابتهای غرب آسیا در آذر ماه میتوان پیشبینی کرد که سرمربی تیم ملی در دو هفته آینده به تهران باز میگردد.


به نظر میرسد کارلوس کیروش به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از فدراسیون ایران ناراضی است.